Ako má vyzerať krčok maternice v tehotenstve?

timeatimka
21. máj 2014

Ahojte viete mi poradiť ako ma vyzerať krčok maternice v tehotenstve? meska mi totiž ms 🙂 a mám krčok hore ale tvrdý ,,, pokial viem tak prichodom ms by mal byt hore ale makkučký pokial sa nemýlim,,, poprosím poradiť ďakujem 😉

dendulka4444
25. okt 2015

@maminka1986 dakujem

zuzib1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pbh
3. aug 2016

@lauritka Najnormalnejsia odpoved, co som tu citala.

lauritka
3. aug 2016

@pbh jej ty si natrafila na tuto staru temu ? 😝

pbh
3. aug 2016

@lauritka nieco som hladala a precitala som si tie prispevky, datum som si vobec nevsimla 🙂

lauritka
3. aug 2016

@pbh 😉

janamexico
28. feb 2017

@maminka1986 ahoj viem ze tema je stra no zaujima ma to mala som.slabe krvacanie v case ms ale hned po skonceni krcok sa my posuvol hore je tvrdy tak ako chrupavka nosa a dlhy moze to byt tehu testy my vychadzaju / mohla by si mi dat tvoj nazor dakujem a sorry za detaily ...😀😉

maminka1986
2. mar 2017

@janamexico ahoj a mala si menzes či ako? nechápem velmi 🙂 ja som mala v tehu tvrdý krčok a hore do špica akoby bol
ak si krvacala v čase menzesu teda trošku spinila tak možeš byt teho ja som trošinkuuu špinila v čase ms a bola tehu

janamexico
2. mar 2017

@maminka1986 ahoj v prvom rade dakujem za odpoved ms som mal kratku a slabu za tri dni cca mozno do kopi tri slipove vlozky krcok mam hore tvrdy a dlhy hned jak skoncila ms teda ak to bolo hned sa vysunol hore teraz mam bolesti pod brusku sem tam aj boles prs zajtra idem k dokimu ale skorej su myslim ze to budu hormony 😔

maminka1986
2. mar 2017

@janamexico no po menzese sa uzavrei a dá hore...nouvidiš su aj ženy čo maju ms a su tehotné ... aleje to skor nezvyčajné...: možu to byt hormony a niekedy slaba menstruacia býva
no radšej chod nech ta kukne sonom

janamexico
2. mar 2017

@mmaminka1986 ma nebola normala lebo som mala trosku ruzoveho vytoku s priesvytnym takze neviem uz som raz mala hormoby roztatarene a brala som tabletky no a na druhy mesiac dvojicky bum potrat v 20 tt lebo im nebilo srdiecko to sme sa snazili dva rok uz pred tym som otwhotnela a mama krasneho 6 rocneho syna teraz sa snazime uz tri mesiace a nic po potrate som mala danu bez hormonov a doktor hovoril ze mozem otehitniet hned ale asi to nieje moj pripad ..☹

tatinka
19. dec 2017

@maminka1986 ahoj.citam ze sa rozumies ako ma byt krcok maternice pocas tehu,ja som ti z toho jelen,som v tretom mesiaci,11tt,mam progesteron na vkladanie cize prst do susuky strkam rano vecer ale krcok som si nenahmatala ani raz,myslis ze je to aj tak v poriadku?lebo kazda pise ze si nahmata tvrdy...ja som zatial nenahmatala nic pocas tehotenstva pri vkladani tablety,pred tym som to nikdy neskusala takze to neviem porovnat....

maminka1986
19. dec 2017

@tatinka ahoj 🙂 pokial si tehotna a mas to potvrdene tak to ani nerieš🙂))) ano ma byt uzavrty tvrdy a vysoko takze neboj je to v poriadku vsetko utcite ;)

tatinka
22. dec 2017

@maminka1986 ja len tak reku ked kazda pise ze si ho nahmata a ja si nic nenahmatam🙂, ale ked som bola na odber som sa pytala sestricky a hovorila ze niektore prvorodicky maju krcok tak vysoko ze ho skratka nenahmataju🙂...pozeram ze uz mas asi po porode,za mi zda ze minule si mala este pisane ze cakas....gratulujem k miminku a vsetko dobre zelam

maminka1986
23. dec 2017

@tatinka no moze byt ze je vysoko ja som to pozerala len raz aby som si infekciu nezaniesla ram
Ďakujem ano uz nastastie po pôrode 20 mesiacov ma 🙂

tatinka
23. dec 2017

@maminka1986 preco na stastie co bol porod komplikovany ci?

maminka1986
23. dec 2017

@tatinka nie vsetko v poriadku...ked porodis uvidis co je to za bolest samozrejme prirodzeny porod 🙂 hrozne nieco o tej jazve dole ani nehovorim doteraz boli pri sexe...drzim palce

tatinka
23. dec 2017

@maminka1986 chapem,ale drzat svoje dietatko v naruci ti za to vsetko urcite stoji🙂

maminka1986
25. dec 2017

@tatinka uz ho neudrziiim 😂😂😂je ako raketa
Jasné zvladnes aj ty ked aj ja ci ine
Drzim palce

maminka1986
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre