Ako si robíte tehu testy?

emasss111
26. sep 2017

No baby, asi je to dosť blbá otázka...ale len tak ma napadlo, či tie papierové tehu testy robíte podľa návodu, že si odoberiete do nejakej čistej nádobky moč a do neho test ponoríte....alebo možno ten papierik aj priamo ocikať a bude výsledok rovnaký??? skúšali ste???

dominika6
26. sep 2017

@emasss111 treba ísť podla návodu

lucinocka
26. sep 2017

@emasss111 nebude, lebo za prve ocikas cely test a len ho zmocis...tie co sa ocikavaju maju plastovu kazetu, aby sa test nezmocil... normalne kupis plastove pohare v obchode za par centov, tie biele a cikas jedna radost:P

lucinocka
26. sep 2017
emasss111
autor
26. sep 2017

@dominika6
@lucinocka
ďakujem baby, veď mám doma také plastové poldecáky....tak to robievam takto...to ma len tak napadlo, či by to nešlo aj jednoduchšie 😀

lucinocka
26. sep 2017

@emasss111 myslim ze s plastakmi je to najcistejsie :D:D

arcanne2
26. sep 2017

a ktore testy su podla vas naj? v pripade ze mi meska ms 4 dni. 🙂

bosoriak
26. sep 2017

@arcanne2 Ak ti meska 4 dni, tak je jedno aky test, kazdy s citlivostou 10 alebo 25 ti ukaze spolahlivo.

maminuska
26. sep 2017

@bosoriak no spoľahlivo , to som si myslela aj ja , pri predchádzajúcich deťoch a aj mi ukázalo spoľahlivo . Posledné tehotenstvo 4 dni meškanie , test negatívny, 6 dní ďalší test negatívny, na 11 deň po test pred odchodom ku gynekologovi pozitívny.
Neverila by som , keby som si to nevyskúšala na vlastnej koži.

janickacrazy
26. sep 2017

@maminuska mám úplne rovnakú skúsenosť pri druhom aj treťom tehu bol pozitívny test až po 10 dní meškania a robila som aj rozne citlivé a nič

stevvvka
26. sep 2017

viies co, kludne sa na tie testy vyser :D :D

emasss111
autor
26. sep 2017

@stevvvka si trápna 🙂 ja som sa slušne opýtala....ale ty to kľudne skús a daj potom vedieť...alebo radšej nie 🙏

domculik
26. sep 2017

@emasss111 tak teraz neviem ze kvoli comu chces aby to bolo jednoduchsie, ale ak to chces ekologicky tak si ten plastovy poharik zakazdym umy a mozes ho znova pouzit ! 🙂

emasss111
autor
26. sep 2017

@domculik no hej kvôli tomu,a by som neminula toľko pohárikov....ale už som v obraze 😉

agathachristie
26. sep 2017

Myslím si, že jednorazové poháre sú dosť neekologicka alternatíva. Stačí mať jeden pohárik na to vyhradený a po každom použití ho umyť.

meluela
26. sep 2017

@emasss111 ja som mala aj normalne pohariky ktore sa potom poriadne umyli v umyvacke, alebo take misky co obcas byvaju pribalene k testom 🙂

stevvvka
26. sep 2017

@emasss111 och ved to mala byt sranda...taky dvojzmysel.
prepac ak som ta urazila, tu na fore s uz clovek ani zazartovat nemoze...

emasss111
autor
26. sep 2017

@stevvvka jasné, že môže...ja som za každú srandu, ale toto mi vtipné neprišlo ani zďaleka...nie neurazila...ale ja zas nemusím také odpovede ironické...ak sa niekto na niečo NORMÁLNE opýta....ale keď si to nemyslela vážne, tak fajn 😀

deti95060810
26. sep 2017

jeden jedinkatý raz som robila test a jednoducho som ho len ocikala.... s mm sme potom pozerali na tie 2 čiarky ako blbci...😀

simonahra
26. sep 2017

záleží od toho aký test si kúpiš ale tak keď je tam, že máš nacikať do nádobky a potom ho tam ponoriť tak treba aj robiť, lebo potom nemôžeš veľmi rátať s tým, že ten výsledok bude správny.

klaudiaden
26. sep 2017

Vyskúšaj ale výsledok by som teda ani náhodu nebrala vážne keďže ho nepoužiješ tak ako je napísané v návode 🙂

lubka3232
26. sep 2017

vsak si kup ten druhy co nemusis namacat. bude to jednoduchsie 🙂 ale v podstate plati ze ak si tehotna, ukazu to predsa vsetky. inak aj ja som sa stretla s tym ze mi pri 1.tehotenstve vysiel pozitivny test az daky cca tyzden co mi meskala MS. pri druhom hned na druhy den.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre