Aký je výsledok krvi v 2 týždni tehotenstva

vierkaolahova234
11. jan 2019

Dobrý deň chcela by som sa vas opýtať bola som u lekárky a vysledok z krvi mi prišiel negatívny dohtorka mi povedla že mam nejaky vysledok 1neviem čo to znamena po prvý krat som tehotná ďakujem

whatever1
11. jan 2019

@vierkaolahova234 nerozumiem, ak bol vysledok negativny tak tehotna nie si...

beky1813
11. jan 2019

Este raz? Si 2 tyzdne tehotna a uz o tom virs?

whatever1
11. jan 2019

@vierkaolahova234 a tehotenske tyzdne sa pocitaju od dna kedy ti zacala posledná mestruacia. Takze prve dva tyzdne ani este nemuselo dojst k oplodneniu..

tosomja
11. jan 2019

Si si robila test? Bol pozitivny, ale z krvi Dr nepotvrdila tehotenstvo? Tak to by si nemala byt tehotna. A ked si od sexu dva tyzdne, tak nie si vlastne v 2tt, ale v 4tt. Lebo sa počíta od poslednej menštruácie. Nie od dna oplodnenia. Si daj do googlu výpočet tehotenstva. A uvidis.

vierkaolahova234
autor
11. jan 2019

@beky181ano pretože pani lekarka mi povedala ze som 2 týždne a potom mi priski výsledky s krvi a mala som negativni vysledok tak uz neviem dakujem

danyb
11. jan 2019

@vierkaolahova234 tvoja otázka naozaj nedáva celkom zmysel, zrejme si pani doktorku zle pochopila, alebo sa ona zle vyjadrila..
Tehotenstvo sa ráta od poslednej menštruácie, čiže prvé dva týždne vlastne fyzicky nie si tehotná.. skús si prečítať článok:
https://tehotenstvo.rodinka.sk/tyzden-po-tyzdni...
a čo sa týka výsledkov z krvi, nenapísala si aké krvné testy ti robila, dá sa predpokladať že v takomto skorom štádiu ti zrejme robila len test na prítomnosť hormónu HCG a výšku HCG máš zrejme 1, čiže tehotenstvo je negatívne, čiže nie si tehotná.. o tehotenstve sa hovorí až pri výške HCG 5 a viac, skús pozrieť článok:
https://www.maminkam.cz/hodnoty-hcg-v-tehotenstvi
a ak ti môžem poradiť ak nerozumieš, čo ti vraví lekárka tak sa spýtaj hneď jej, pretože mi bohužiaľ nerozumieme z neúplných informácii o čo ide...
v každom prípade ti držím palce aby sa ti podarilo otehotnieť v čo najskoršom čase ak ešte nie si tehotná a túžiš po tom 😘

vierkaolahova234
autor
11. jan 2019

@danyb dakujem velmi pekne viete ja sa do tychto veci nerozumiem viete som ešte mladá tak neviem a lekarku som moc nenavštevovala ale velmi pekne dakujem

klarissa25
11. jan 2019
seva22
19. jan 2019

Dalsia absurdna diskusia!!!

vierkaolahova234
autor
31. jan 2019

@seva22 dobrý deň ak sa vám nepozdáva moja otazka nereagujte. Ďakujem

kristinagaborova
24. júl 2020

Ahojte baby, robila som si test obyčajný a ukázalo mi to dve paličky , neviem naisto či som tehotná , od pohlavného styku prešlo 2 týždne , a partner nechce veriť ,že je to možné bolo to neplánovane a on neverí a k lekárke sa môžem dostaviť až v auguste . Fotku prikladám . Ďakujem pekne za odpoveď.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre