Baby šibe mi alebo to tam je? Som tehotná?🙄

2. mar 2020

Spravila som si asi 3palickove tie su vsetky takto a jeden clear blue ten je negativny 🤔 Ideme tak,ze mozno bude mozno nie ale nejak to nesilim len zo zvedavosti som si spravila kedze som nedockava 😅 MS mam mat za 2dni 🤔

butterfly333
6. mar 2020

Gratulujem

nefertiti5843
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rusaveri
6. mar 2020

Ahoj super som ti vravela ,že je to jasné ako facka.🙂 V kľude si nájdi gynekológa a stačí aj koncom marca aby videl čo najviac. Ja tiež pôjdem až koncom marca 🙂 . Takže gratulujem a nech nám to všetkým dobre dopadne

autor
6. mar 2020

@rusaveri anooo v pondelok volam nech ma objedna 😁 drzim palceky nech nam to vide a takto koncom marca si tu napisem ako som dopadla🤗🤩

rusaveri
6. mar 2020

Ano koncom marca sa tu stretneme a piseme 🙂

sonia1990
7. mar 2020

Ja som mala dneska ráno takto a to mam mat zajtra menštruáciu takže deň pred očakávanou menštruáciou test poz. Aspoň ze sa môžem pochváliť tu a dostať radosť zo seba von nikomu nemôžem ešte povedať nakoľko v októbri som prezradila hneď a nakoniec ostalo sklamanie(mimomaternicove teh.) Hádam terás bude všetko v poriadku.

autor
9. mar 2020

@sonia1990 tak ja potichucku gratulujem 🤗🤩 a prajem vela zdravicka 😘 Ja mam 24.3 uz s9no tak uvidim ako sme na tom.Modlim sa nech je vsetko ako ma bit lebo mam nejake tlaky od spodu stale tak dufam ze je to len maternica a zvacsuje sa 🙄

sonia1990
9. mar 2020

Ďakujem tak držím palčeky nech všetko dobre dopadne ja zavolám doktorke na objednanie tak na budúci týždeň nechcem zbytočne hneď utehat pokiaľ nebudem mat nejako komplikácie. Potom napíš ako si dopadla, prajem veľa šťastia iked človek je taky nedočkavo keby mohol vedieť a vidieť co najskôr.
🙂

autor
10. mar 2020

@sonia1990 dakujem a ano najhorsie je to cakanie potom aj ty napis ako si dopadla snad budeme mat obe len same dobre spravy 🤗😍

sonia1990
10. mar 2020

No hádam budú dakujem

lala0948
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sonia1990
13. mar 2020

Áno 2 ciarocky gratulujem

autor
16. mar 2020

Tak ja vcera v noci na pohotovost zacala som krvacat 😔 Dostala som injekciu a kludovy rezim.Baby drzte mi palce nech to zvladneme 😭

sonia1990
16. mar 2020

Hádam všetko dobre dopadne ja mam niekedy taky pocit ako keby mi tvrdilo brucho neviem ci to je ze sa nejako maternica roztahuje alebo svaly alebo neviem ale ten pocit mam

autor
16. mar 2020

Tak zial moje vajicko to nezvladlo dnes som po cisteni v narkoze.Baby co sa deje vlastne potom kedy mozme zas na to?Beriem to tak ze cosi nebolo dobre a budeme skusat dalej 😊

rusaveri
21. mar 2020

Teraz kukám a veľmi ma to mrzí držím ti palčeky aby to už nabudúce vyšlo

sonia1990
21. mar 2020

Je mi ľúto co sa ti stalo ako to dopadlo hádam sa čoskoro budeš môcť po h alit pozitívnym tehotenský testom, ja sa zatiaľ držím bola som u doktorky v stredu mam tam gestačný vacok podľa ms som bola 5+6tt no podľa Sóna som bola 4+3tt terás mam ísť zase 30.3 ale bojím sa aby sa nič zlé nestalo ale hádam nije hádam 30.3 už budem vidieť aj
❤️.

autor
23. mar 2020

@sonia1990 dakujem a prajem nech to dobre dopadne 🤗🤩 nicoho sa neboj vsetko bude dobre uvidis 😊 Ja sa drzim super mam pri sebe partnera ktory je uzasny tak za mesiac ideme zase na to 😅

sonia1990
23. mar 2020

Ďakujem no držím palce nech na budúce všetko dobre dopadne.

autor
23. mar 2020

@sonia1990 dakujem veru dufam aj ja 😊

rusaveri
4. máj 2020

Ahoj tak už aj u nás sa to skončilo v 12tt mi povedali ,že sa prestalo vyvýjať už v 8tt. Už začína 5týždeň a ešte stále nezačalo samočistenie. V stredu idem do indikačnej ambulancie a povedia mi kedy bude zákrok. Chcem sa ťa opýtať keď si bola na čistení robili ti aj test na koronavirus? Nechcela som ísť do nemocnice ale v centre mi dr povedal,že si mam dať sama spraviť ten test ale príde mi to ako nenormálnosť aby som si ho mala platiť veď som si kyret sama nevymyslela.

autor
4. máj 2020

@rusaveri boze to ma mrzi 😔😭 Prajem vela sil (corona test mi nerobili) my uz sa zase pokusame dokonca schvalene mojou dr tak ti drzim palce nech to vide to cakanie bolo hrozne 😔

rusaveri
4. máj 2020

Držím ti palce nech sa Vám to podarí a aby si to dotiahla aj do úspešného konca. My už nebudeme nič skúšať doktor mi povedal,že sa vôbec čuduje,že som vôbec otehotnela lebo mi už prestávajú pracovať vaječníky a,že sa dalo čakať že to takto dopadne. Mám 37rokov a upokojuje ma to že už máme 2deti. Keby som ich nemala tak by som to nezvládla.Tak som zvedavá čo mi povedia v stredu a na kedy mi dajú termín na kyretu.

2507miska
4. máj 2020

Mne meškajú dnes 4 dní a včera som si urobila dva rôzne testy

rusaveri
4. máj 2020

@2507miska super gratulujem

2507miska
14. máj 2020

@rusaveri ďakujem krásne

autor
18. máj 2020

@rusaveri dakujem krasne no mna dr prekvapila,ze mozme hned skusat po prvej ms 🤩 Ze vobec nemam cakat a dnes v den ocakavanej ms takto 😍 baby drzte mi palce aj na nohach nech to dobre dopadne tentokrat 🤗

autor
18. máj 2020

@sonia1990 napodobne tiez som vykecala a dopadlo to missesd abortion a kyret 🙄 teraz len sem a mamina bude vediet 😐 Ako si dopadla vazne verim ze dobre 🤗

hastrmistr
18. máj 2020

Ja som mala 2krat slabunke ciary a teraz mam doma dve dievcata 😉

autor
18. máj 2020

@hastrmistr no ja mam po kyrete ale minulomesacna ms bola 18ho cize tak to beriem len predtym som mala uz riadne kolajnice v den ms 🤔 Ale mozem mat posunuty cyklus tak neriesim ak bude silniet budem len rada 😊 Inac mi je zle a prsia jak pri minulom inac by som si test asi ani nerobila 😅 Ale jak ki ostalo zle uz som vedela 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre