Baby šibe mi alebo to tam je? Som tehotná?🙄

2. mar 2020

Spravila som si asi 3palickove tie su vsetky takto a jeden clear blue ten je negativny 🤔 Ideme tak,ze mozno bude mozno nie ale nejak to nesilim len zo zvedavosti som si spravila kedze som nedockava 😅 MS mam mat za 2dni 🤔

autor
3. mar 2020

@rusaveri dalujem este zajtra testnem kedze zajtra by som mala dostat MS 🤔 inac mam take pichanie v podbrusku, k tomu mi byva zle,unavu neriesim to nemusi bit tím mozno pocasim ale prsia mravcili a bolia.To su take tie signaly co ma akosi utvrdzuju v tom,ze asi vyslo 😅 Ale kto vie. Inac kedy potom treba ist k dr ak MS nebude?

dollyzv
3. mar 2020

Kľudne stačí o dva týždne 🙂 ja som bola o dva dni neskôr ako mi vyšiel test,čiže dva dni meškania ( kvôli zdravotným problémom) a nebolo vôbec nič vidieť,len zobral hcg ktoré to potvrdilo hoci bolo nízke len 81. Pred týždňom bol len mini gestacny vak 2,3mm a včera týždeň na to už bolo aj srdiečko 😊😊

dollyzv
3. mar 2020

A to pichanie a ako keby bolesti na ms je v poriadku. Ja som v 7tt a stále ich mám,už nie tak celodenné ako na začiatku,ale niekedy bolí aj polhodinku,hodinku vkuse pár krát denne,niektoré ženy ich mávajú celý 1.trimester,kvôli roztahovaniu maternici a že sa pripravuje na tehotenstvo. Ak by si mala spinenie,alebo krvácanie choď k dr aj skôr.

rusaveri
3. mar 2020

To pichanie je preto lebo sa uhniezduje ja som mala predvcerom neskutocne bolesti aj trosku ruzove spinenie a uz je to prec. Od vcera ma uz rano napina 🙂 a k dr ja si myslim ze este mozes pockat tak tyzden kludne aj dva. Ja sa chystam az tak koncom marca

rusaveri
3. mar 2020

Inac som nato strasne zvedava ako nam to dopadne 🙂 kolko dnovy rozdiel budeme mat medzi babatkami hihihi

jvlo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katkabg
3. mar 2020

Baby ja sa z vas normal tesiiiiim 😊😊😊 skoda ze nepozname autorku 😊😊😊 kazdopadne drzim palceky

autor
3. mar 2020

@dollyzv dakujem za radu pri malej som nic taleto neriesila len som akosi po 2m zistila,ze som zabudla na MS 😅

autor
3. mar 2020

Jeej baby dakujem za rady 🤗

autor
3. mar 2020

@rusaveri veru kto vie rozhodne pisem ako dopadnem 😅

autor
3. mar 2020

@katkabg no to bol umysel lebo tu je kopa znamych tak anonymne 😅 Predsa len nechcem aby niekto z okolia hned vedel 😎 ludia vedia bit otravny 😅

autor
3. mar 2020

@rusaveri no mna pichalo dnes pomaly cely den ale nikde nic ani ms ani spinenie zatial tak testnem aj rano ci je zmena lebo naplno sme sli tak mesiac hned po skonceni MS (mavam ako tak pravidelnu odchylka tak max den)

nini1010
3. mar 2020

Jasne!uz ten pepino bol pozitivny ale take co sa netestovali nikdy takto skoro tam nikdy nic nevidia.Mna pepino nikdy nesklamal a krasne vzdy ukazal duvha uz 10 dpo.Najlacnejsi a neduchuje.

autor
3. mar 2020

@nini1010 no to bol tusim druhy co som si robila alebo prvy 🤔? Uz vazne neviem 😅

rusaveri
3. mar 2020

Tak to podla mna bude babatko. Inak na pobavenie : my sme sa vobec nesnazili pred dvoma mesiacmi raz a minuly mesiac tiez a uz to tu je hihihi.

bettymacd
3. mar 2020

Gratulka

autor
4. mar 2020

@rusaveri presne ako my 🤣🤣🤣 ze ved ak bude tak co ale ziadne snazenie a boom talze sme na tom rovnako 😅

autor
4. mar 2020

@bettymacd dakujem 😘

autor
4. mar 2020

Takze dnes takto 😍 uz budem testovat ozaj az o 2dni 🤣 lebo mi sibe z tych testov 😁

rusaveri
4. mar 2020

Uz netestuj je to jasne ako facka je to tam 🙂 supis tesime sa

autor
4. mar 2020

@rusaveri tak jooo este naposledy v piatok 😅 Ja tomu stale neverim,ze by to vyslo len tak na prvy sup 🤔

rusaveri
4. mar 2020

Tak tomu ver 🙂 tiez som si myslela ze uz niesom najmladsia a ze to bude dlhsie trvat a pozri sa je to tam 🙂

autor
4. mar 2020

@rusaveri ved to mam 35 a prvu dcerku som mala v 30 😁 ale toto je uplne necakane 😅

rusaveri
4. mar 2020

O to krajsie 🙂

brunetkas
4. mar 2020

Ked je to pepino tak je pozitivny ja som tiez tak mala🙂drzim palce🤞

autor
5. mar 2020

Baby tak nedalo mi dnes som testla s gs mama a este nejaky z dm cize bez pochyb je to tam 🤗 Prosim drzte palce nech to vide a vajko ostane 🤗 Ale otazka je ku ktoremu dr mam ist buduci tyzden na krv?Gyndu nemam kedze som sa prestahovala.A neviem ci k obvodnemu alebo rychlo vybavit gynekologa 🤔

gabikula
5. mar 2020

Ja by som hľadala hneď gynekológa. Ale je možné, že ťa aj tak objedná najskôr až tak o 2 týždne.

autor
5. mar 2020

@gabikula no asi aj tak ci staci zavolat co je vo veci (tak v pondelok asi najskor) a zeby ma objednala 🤔

amito
5. mar 2020

Ahoj podobne veci s testami sa diali aj mne 😄 pouzila som asi 8 testov a bolo to nakoniec jasne 😉Ja som objednana na 17.3. sestricka ma objednala az po 3.tyzdnoch ze je este skoro,aby bolo vidiet uz aj srdiečko.Strasne som nedockava a mam obavy nech je vsetko ok..budem mat 40 rokov a doma mam uz vascie slecny..tak gratulujem a prajem vsetko dobré

autor
5. mar 2020

@amito Dakujem velmi pekne a super tak som neni sama 😅 a gratulka velika ja tiez trpnem,ze co ak sa cosi potento tak sa len modlim nech je vsetko v poriadku.Drzim palce nech ste zdravucky a vsetko ako ma bit🤗

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre