Baby šibe mi alebo to tam je? Som tehotná?🙄

2. mar 2020

Spravila som si asi 3palickove tie su vsetky takto a jeden clear blue ten je negativny 🤔 Ideme tak,ze mozno bude mozno nie ale nejak to nesilim len zo zvedavosti som si spravila kedze som nedockava 😅 MS mam mat za 2dni 🤔

daniela2227
18. máj 2020

Super 😍 držím palce..aj na nohách samozrejme ✊🙏😊

autor
18. máj 2020

@daniela2227 Dakujem moc 🤗

sonia1990
18. máj 2020

Dopadla som tentokrát dobre som už v 14 tyzdni🙂a zatiaľ je všetko v poriadku.

autor
18. máj 2020

@sonia1990 tak to som velmi rada a prajem vela vela zdravicka 🤗😍

sonia1990
19. máj 2020

Ďakujem veľmi pekne.

rusaveri
19. máj 2020

Držím palce nech to tentoraz dobre dopadne. Ja som na kyrete nebola vyčistila som sa doma sama no bolo to hrozné a nepriala by som to ani najhoršiemu nepriateľovi aby to musel zažiť.

autor
20. máj 2020

@rusaveri to ma velmi mrzi boze nechcem si to ani predstavit 😭 A velmi dakujem no snad to tentokrat dotiahnem do konca.Este mi zistili z cytologie ze mam HPV pozitivny ale vraj sa nemam bat ale tak cokolvek je teraz premna riziko.

rusaveri
20. máj 2020

Neboj uvidíš,že to bude dobré hlavne buď v kľude aby si sa zbytočne nestresovala. Držím palčeky

autor
20. máj 2020

@rusaveri dakujem a jasne nestresujem len si uz chcem davat vacsi pozor 😊

autor
24. máj 2020

Tak zatial bojujeme baby drzte palce nech do uspesneho konca 🤩🤗 12.6 mam ist na kontrolu snad bude vsetko ako ma 🤗

autor
23. jún 2020

No babulky ako ste na tom?? ja taham uz 9+3 a dalsi utorok sono a knizka 😊 Stale je mj zle a ked zrovna nie tak zas cosi ine 😅

autor
7. júl 2020

@sonia1990 ah9j no ako?Ja uz taham 11+3 sono mame za sebou a male je akcne az az 🤩😍🤗

2507miska
7. júl 2020

Ahojko ja ťahám 13+3tt vo štvrtok mam poradňu. Gyn mi povedal na poslednej poradni že malé krásne rastie ❤️❤️❤️môj 6 ročný syn sa už nevie dočkať co to bude.. Samozrejme nech je zdravé

autor
7. júl 2020

@2507miska super ja mam poradnu 14ho a veru tak to aj moja mala 5r sa nevie dockat kazdy den sa pyta ci uz pojde von 🤣🤣 Teraz v piatok cakam vysledky z odberu krvy ale snad vsetko ok 😊 Termin mam zatial na 26.1 🤩

2507miska
7. júl 2020

Mne bude brat teraz vo štvrtok v piatok idem na EKG... Ja mam termín 11.1 a nemení ho ostáva.. Pri malom mi zmenil 3krat a posledný som mala 21.1 a napokon ho vyvolávali 28.1 sa narodil. Držím palčeky

sonia1990
7. júl 2020

Ahoj ja za 2 dní 22 týždeň budeme mat chlapčeka už aj meno mame vybraté bude to lukasko všetko zatiaľ v poriadku už aj pohyby pekne cítim. Tak sa tešíme.

autor
7. júl 2020

Jeej baby to som rada tak sme ostali 3 😍🤗🤩 Ja sa tiez tesim uz co bude nech mozem nakupovat 😅 Zatial termin nemenila ale kto vie 🤗

2507miska
5. aug 2020

Ahojte kočky ako ste na tom? Ako ide tehotenstvo? Už viete čo budete mat?

autor
5. aug 2020

@2507miska ahooj ja zatial super uz sme 16tt 😁 za 2t mame zas poradnu.Este neviem co budeme mat ale dufam,ze nam coskoro povedia 😅Konecne mi neni zle ale som teda unavena ako kon a to robim len max 6h 🤔 Bolia ma nohy a stale hlava tak som zacala brat magnezium snad pomoze 🙄

2507miska
5. aug 2020

Ja som začala 18tt, ale už dvakrát zmenil pohlavie tak som sa objednala k druhému gyn a v septembri na 4D...prve 3 mesiace som bola úplne KO ešte ze mam úžasného manžela lebo starší syn neviem ako by bol... A jak prešli 3mes.sa cítim úplne super ako keby som ani tehu nebola

autor
5. aug 2020

@2507miska tak to je super a veru niekedy sa potvorky ukazat nechcu ale snad uz coskoro 😂 Ja sa tiez konecne citim ako clovek zase len tie migreny 🙄 Ja som sa este objednala u grochalu na august na morfo tam budem uz vediet na isto co mame 😅 poistila som sa 😁

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre