Bazálna teplota 9 dní po sebe rovnaká. Som tehotná?

andy09
9. jún 2011

Ahojte, s priatelom sa snažíme o bábätko už od decembra, zatial stále nič. Lekárka mi kázal si merať BT...tak meriame... teraz som mala dostať 3. júna menzes, ale zatial som nič nedostala a už 9 dní po sebe mám bazálnu teplotu 36,8 a dva dni dokonca 36,9. Vôbec necítim, že by som mala dostať menzes len malinko také šteklenie v podbrušku aj to len chvíľku. Môžem byť tehotná? Zatial nechcem kupovať test, lebo potom som veľmi sklamaná.

piacere
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andy09
autor
9. jún 2011

To ja viem, že bez testu sa nič nedozviem len sa mi zdá ešte skoro testovať. Chcem ešte pár dní počkať. Dnes som 20 dní po ovulácii.Ovuláciu som mala 21 - 22. mája. Nemám nikde svoj graf mám kalendárik od lekárky a tam si to značím.
Už doma mám 6 ročnú dcerku a vtedy som sa bazálnej teplote vôbec nevenovala to až teraz.

tinara23
9. jún 2011

@andy09 pokiaľ máš pravidelný cyklus a si 20 dní po ovulke a takto pekne sa ti drží teplota hore je veľká nádej, že si tehotná. Keby si testovala, tak ak si tehu, čiaročky by si už mala mať pekné aj na menej citlivom teste.

piacere
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majka_3
9. jún 2011

@andy09 urcite by som necakala par dni na ten test 🙂 je dost velka sanca na // tak drzim palce 😉 a urcite sa ozvy ako si dopadla 🙂

andy09
autor
9. jún 2011

Dakujem kočky, tak ked pôjdem večer z roboty tak kupim test a skusim otestovať a uvidím...zasa s takou malou dušičkou, ale uvidíme🙂

lumimi
9. jún 2011

@andy09 aku teplotu si mávala v prvej polke cyklu?

sweetlemon
9. jún 2011

tak ako? uz si testovala? aky je vysledok? dufam, ze ocakavany 🙂

andy09
autor
10. jún 2011

Ahojte tak večer som urobila test a bol ako vždy negat. ☹ Ale dnes ráno sa mi BT ešte o stupen zvýšila tak ja neviem skusim za pár dní urobiť ešte jeden test. V prvej polke som mávala 36.5 - 36.6

piacere
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andy09
autor
10. jún 2011

Ano mala som správne určený den ovu lebo som bola na preventívnej prehliadke u ženskej a robila mi vyšetrnie aj sono a všetko bolo ok, žiadna cysta a ešte mi na sone ukazovala že ked je tu takáto čiara tak to je ovulácia. Počkám ešte víkend a ked nič tak v pondelok zájdem k lekárke.

piacere
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andy09
autor
10. jún 2011

Práveže sedí mala som vtedy BT 37,1. No to ja viem že tam často vidia to čo tam nie je

andy09
autor
12. jún 2011

Takže nakoniec som dnes ráno menzes dostala...takže všetko začína od začiatku☹

piacere
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
aduskatt
12. jún 2011

@andy09 pol roka nie je tak dlha doba, neprepadaj panike a zuflastvu.........my sa snazime uz niekolko rokov......

andy09
autor
13. jún 2011

Ja viem, že to nie je dlhá doba ....len ostávam mierne nervozna každý mesiac. Pokial sa mi narodila dcera tak som predtým 2 krát potratila a predsa už aj vek ...tak asi preto som taká. BT meriam stále. Dakujem.

andy09
autor
16. júl 2011

Tak už zasa vyčkávame, menzes mešká 5 dní BT mám 2 dni po sebe 37 a desne ma bolia prsia. Tak uvidíme🙂

andy09
autor
19. júl 2011

Dnes mi menzes mešká už 8 dní tak som robila test a konečne sa tam objavili vytúžené // 🙂

timotej
19. júl 2011

gratulujem velmi

andy09
autor
20. júl 2011

@timotej Dakujem pekne🙂

timotej
20. júl 2011

@timotej prajem bezproblémové tehu

timotej
20. júl 2011

jáj šibe mi sama sebe píšem, andy09 prajem bezproblémové tehot.

andy09
autor
20. júl 2011

@timotej 🙂 dakujem dufam že to dobre dopadne

timotej
20. júl 2011

@andy09 ja som potratila v 7.týždni tak to nevyšlo ale jedno mám zdravé krásne 3.ročné

andy09
autor
20. júl 2011

ja som potratila 2 x pred niekolkými rokmi a tiež okolo 8 týždna

andy09
autor
20. júl 2011

ale potom sa mi narodila dcerka teraz bude mať 7 rokov.

matulienka10
29. feb 2012

ahojte baby, ja tomu tak trosku nerozumiem aj ked citam, citam co najviac, s manzelom sme sa zacali snazit, ale nic neprehaname, snad sa zadari, ale zacala som si merat BT a poslednych 6 dni mam 37,0-37,1, ak sa takto drzi moze to znamenat tehu? a ak naraz poklesne mozem ocakavat M? je to tak?ci? M. mi zatial nemeska, ale mohla by :D

nibiru
29. feb 2012

@matulienka10 BT ano ak si tehu by mala bit min. 18dni po urcenej ovulacii rovnako vysoka je tam pravdepodobnost tehotenstva:o)mne sa stalo ze klesla aj v den ocakavanej mrchy na 36 nieco .
@andy09 ako tak pozeram co si mylsela ze si dostala menzes bolo implantacne spinenie 🙂 ja som mala to iste mis me sa snazili 2r. myslela som ze som dostala mrchu o 4dni skor ja som mala pravidelny 28dnovy cyklus a ono to bolo len take 10min. krvacanie cista krv (uhniezdenie)a o 4dni bola na teste slabulinka druha na 5den meskania krasna tmava 🙂 gratulujem a prajem bezproblemove tehotenstvo 😀

matulienka10
29. feb 2012

@nibiru a potom ti zasa vystupila?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre