Biely hustý výtok. Čo to je?

cicka22312
6. okt 2011

Dobry den potrebujem radu ....
Snazime sa o babatko a zatial stale nic je to zatial len 4 mesiac ,ale chcem sa opytat...Po kramoch sme sa teda snazilkovali no ale pak za 2 tyzdne som mala mykozu vaginalnu a pak po 4 dnoch my to preslo som sa vyliecila a zase sme sa potom milovali naposledy menzes som mala 6.9 2011 a skoncil 10.92011 no a chcem sa teda opytat prsia ma nebolia, zatial menzes nedosiel mam tlaky v podbrusku ale mam strasne husty biely vytok ale nesvrbi ma nepali vobec nic upne ze v pohode nechapem teda ja viem ze ked mam dostat mam spinenie ale take hnede a nie biele a huste mozete my poradit co to moze byt??? Dakujem za skoru odpoved 😉 😒 ☹

cicka22312
autor
7. okt 2011

@timmka
To my je luto moja ale verim ze sa vam to uz podari ked to daju do poriadku :( fuuh ako nepochopim to ked niekto nechce dieta je hned tehotna a ty co chcu nemozu lahko otehotniet ako je to nefer :( Dakujem no nechcem si robit test lebo aj kamaratka si robila asi 4 postupne a stale bol negativny a ked sla na kontrolu na gyndu tak bola uz 3 mesiaci kokos tak preto moc nechcem radsej to necham na doktorku je to tak lepsie a ak sa t nepodarilo tak nech my povie kedy sa mame snazit ona to vie tak vypocitat aj jedna kamoska tak otehotnela ked jej povedal na gynde kedy sa maju milovat a mali to na prvy sup takze vyskusam aj tak potom.Budem vam drzat palceky a isto sa onedlho budete tesit ze aj ty budes mat na teste uz // palicky 🙂

cicka22312
autor
8. okt 2011

@enanena
@timmka
@tetapetra
@anjelicek26
@atreyu
@vejinka
Ahojte babulky ako sa mate??? Ja sa mam celkom fajn len je skarede pocase a zima je vonku 🙂)) Ale tesime sa na Vianoce 🙂 To je hlavne 🙂 Ja som si zatial test nerobila zatial my menzes neprisiel a este ktomu uz nemam ani bolesti podbruska ako keby my nemala prist :-/ ale vytok mam stale ten biely ale uvidime v pondelok idem na gyndu 🙂

tetapetra
9. okt 2011

sprav test, nech zbytocne necakame, aj tak sa ta bude lekar pytat, ci si si spravila test 😀 . Tak teda cakame

vejinka
9. okt 2011

@cicka22312 veru sprav si testik nech ti mozeme gratulovat.

anjelicek26
9. okt 2011

@cicka22312 - testiiiik prosime s dvoma ciarockami 🙂

cicka22312
autor
9. okt 2011

@anjelicek26
@vejinka
@tetapetra
babulky moje spravim si ho len aby som nebola sklamana ked bude negativny 🙂 Ale aspon budem vediet na com som tak zajtra si ho kupim a spravim 🙂 Drzte palceky ...A co si myslite ked uz nemam ani boelsti podbruska ako keby nemala prist hm??? Dufam ze nebudem mat daco vazne :( to by som nechcela hmmm ...A ako travite vikend???

vejinka
9. okt 2011

@cicka22312 urcite bude pozitivny.len treba verit ani mne nic nebolo boleti nic..a aha takze nestresuj sa a klud...a keby si nebola tehu je to dobre znamenie ze sa kedykolvek mozete snazit a uzivat si 😀 😀 😀
deti akurat zaspali a ja hladam pre neter na vianoce polly pocket..ale uz chytam nervy lebo som chcela na mmb vydrazit a vyfukli mi ho..takze teraz placem ze nic nemam 😀 😅

cicka22312
autor
9. okt 2011

@vejinka
Dakujem za povzbudenie 🙂 No ja som mala ked mala prist potom nic raz niekedy mam raz nie 🙂 ani prisia ma nebolia jasne nebudem sa stresovat a budem pekne v klude 🙂Jasne vsak prave ked nebudem tak potom sa budeme zase snazit 😀 hehe fuuha ale isto ho zozenies este niekde aj v hrackarni nemaju take daco???

vejinka
9. okt 2011

@cicka22312 mat urcite maju aj ked sa uz nevyraba take to original lebo vraj znacku predali. ale ja som chcela take to original a to sa da zohnat len pouzite..hladam pouzite neposkodene a krasne..take ako keby som si ho xcela pre seba kupit..starsne som to chcela ked som bola mensia ale mama mi to nehcela kupit lebo uz tedy to bolo nechutne drahe. 😠

cicka22312
autor
9. okt 2011

@vejinka
To ano to uz to nie je take ako kedysi no uz je to take ine aj ta vyroba uplne ine ako kedy si a to mas pravdu nehorazne drahe to bolo 😒 To sa uz musi tazko zhanat uz ela ludi to nema teraz vecsinou kupuju vsetko nove a stare vyhadzuju no drzim palce teda hadam to zozenies 🙂 A ked nie isto sa potesi aj inym darcekom 😉

vejinka
9. okt 2011

@cicka22312 ked ja som teraz z toho tak mimo..ze to musim zohnat limit mam do 10 ecok uvidime a ak nic tak nabehnem do tesca a odtial daco kupim..ale hrozne by som jej to chcela zohnat povodne chcela domcek pre babiky ale tie ceny na zmrazili..sak to je nehumanne kolko za 4 dosky pozbijane chcu a o doplnkoch nehovoriac..my ked sme ako segry boli male tak sme zobrali jednu obrovsku krabicu jednu mensiu krabiicu z papiera porobili od stola stoliciek a schodov proste vsetko aj postel..starka nam posila obliecky na postele a saty pre baby mali aj v skrini kopec a zo stupla od malinovky sme dali hlinu do toho travu a mali paradny kvetinac..proste asi mesiac nam trvalo vyroba domceku ale bol obrovsky takmer zadarmo a hlavne nasa praca...cele prazdniny sme sa s nim hrali niekolko rokov..potom sa niekde stratil ked sme od starkej odisli do skoly a bolo po domceku tolko slz sme so segrou preliali ale nenasiel sa uz nikdy...keby ze mam cas a energiu tak jej spravim taky aky svet este nvidel..lenze pri detoch si niekedy nestiham ani prdnut 😅

cicka22312
autor
9. okt 2011

No to hej to mas pravdu ake to je nehorazne drahe vsak to neviem co by za to uz pytali humus.... jeeej tak to muselo byt pekne teda krasne 🙂 kde su tie stare casy 😢 Neboj hadam sa cosi podari kupit aj ked to nebude ta vec co chces ale isto ju potesi hoci aky darcek 🙂

cicka22312
autor
9. okt 2011

@vejinka
Chcem sa ta opytat este jednu vec ja som mala 2 tyzdne pred menzesom vaginalnu mykozu a chcem sa spytat ci to nemoze kvoli tomu meskat ci to je jedno lebo aj ked zena ma mykozu tak ci tak dostane ze??? ja som si ju vyliecila ale aj sme sa snazilkovali nno to som len chcela vediet ze aj to moze suvisiet 😖 Som stoho zmatena 🤐 🙄

nativanativa
9. okt 2011

@cicka22312 hm , ja to mam pravidelne a zatial som neotehotnela , ale ja mam ine problemy , takze si myslim ze je to v pohode , aj pocas tehu to zena dostane bohuzial ☹ ☹ ☹

cicka22312
autor
9. okt 2011

@nativanativa
Fuuha ja som pocula ze vaginalnu mykozu ked ma zena tak jej nemeska menzes ze pride a pak sa zase lieci po menzese tak neviem co si mam otom mysliet ano aj to som pocula ze aj ked je zena tehotna tak sa meni ph v posve ci co a ma to tehotna zena castejsie ...Myslis ze to nema nic s mykozou spolocne ta meskajuca menstruacia??a ak sa smiem spytat ty mas ake problemi???? ☹

nativanativa
9. okt 2011

@cicka22312 no okrem toho , ze som alergicka na candidu , davam si pozor na sladke a snazim sa papat biele jogurty a pit alchemilkovy cajik , uvidime ci to zaberie , lebo kolko tabliet som ja uz aplikovala do posvy kvoli hentomu ani neni mozne !!!! ale ja pravdepodobne neovulujem , mam cystu na pravom vajecniku ktora by sa do menzesu mala vstrebat a potom idem na liecbu clostilom fuuuuu .... 😒

cicka22312
autor
9. okt 2011

@nativanativa
Fuuha moja mas to tazke a nezdavaj sa isto to bude lepsie ked to preliecia je to neprijemna vec asi ale ak to ma pomoct preco nie budem drzat palceky 😢 Neboj bude dobre a ani sa nenazdas budu behat deti po byte 🙂 Neboj 😉 No alchemilkovy caj je super pocula som onom a bol my tiez doporuceni takze pomaha na zenske problemi 🙂 A cysta je riadna pliaga tiez ale to sa isto vstrebe a bude dobre ... Daj casom vediet ako sa ti dari a tak budem velmi rada ked budes davat o sebe info o.k???

nativanativa
9. okt 2011

@cicka22312 dakujem , doki povedal ze to je v podstate ovu cysta ci nieco take 😨 😕

cicka22312
autor
9. okt 2011

@nativanativa
fiiha no to som nepocula este sranda tak hadam sa strebe a budes mat kazdy mesiac ovulku no hlavne sa nestresovat to jehlavne.... 🙂

nativanativa
9. okt 2011

@cicka22312 no uvidim , inak asi rezignujem ☹

cicka22312
autor
9. okt 2011

@nativanativa
ale no nehovor tak moja ☹ Mysli pozitivne o.k??? neboj vsetko bude o.k 😉

nativanativa
9. okt 2011

@cicka22312 hej , iste aj ja drzim palcekyyy 😎

cicka22312
autor
9. okt 2011

@nativanativa
Dakujeeeem hadam sa zachvilku budeme tesit z tehulkovania 🙂))))Joooj uz aby to bolo 😀

nativanativa
9. okt 2011

@cicka22312 no po tych 7 mesiacoch by som to aj uvitala 😎

cicka22312
autor
9. okt 2011

@nativanativa
Neboj bude to coskoro len tomu ver a ziadne negativa 🙂 o.k???? Budeme sa tesit a uzivat si tehulkovanie hehe 😵

nativanativa
9. okt 2011

@cicka22312 ty tiez , pozitivne mysliet 😵 😉

cicka22312
autor
10. okt 2011

@nativanativa
Neboj myslim dneska si kupujem test tak drzte palce teda nech su tam // hehe ked nie nevadi budem sa zase pokusat dalej 🙂 😀 😵

tetapetra
10. okt 2011

@cicka22312 cakame 😀

nativanativa
10. okt 2011

@cicka22312 no sup sup tedaaaa 😝 😝 😝

bobinka87
10. okt 2011

tak ako test spravený dúfam že tam boli // čiarky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre