Biochemické tehotenstvo a meškanie menzesu

20. apr 2021

Ahoj. Poradite mi prosim? Stalo sa mi ze som skusila teh.test 4 dni pred ms kde bola slaba ciarocka a taka ista slava je aj dnes co mi 2 dni meska ms. (Nikdy mi nemeskala, ani som este nebola tehotna). Je uplne rovnaka celych 6 dni. Testovala som z 1.ranneho mocu. Jedna sa o biochemicke tehotenstvo podla vsetkeho. Ake mate skusenosti kolko dni vam meskal ms? Prisiel este pocas slabo pozitivneho testu alebo az ked bol negativny? Vdaka za pomoc.

julie19
20. apr 2021

Pri biochemickom mi meskala ms 8 dni, prišla z ničoho nič kým bol test ešte pozitívny a u mna to bola riadna tmavá silná čiarka 🤷‍♀️

tajly
20. apr 2021

Prvykrat meskala 3 dni, druhykrat 9dni, ms prisla, ked boli testy este pozitivne, proste z cista-jasna... teraz som cca 5 tyzdnov od posledneho biochemka a test je stale slabo pozitivny...

matula12199
20. apr 2021

@tajly ako slabo ak sa smiem opytat, mne meska 17 dni no v prvy den mi vysiel duch potom negativne a dnes zase, tak teraz nechapem co to moze byt

tajly
21. apr 2021

Takto mam este stale, ale ja som negativny medzitym nemala... skoc k dr. ci nemas vaznejsi problem, alebo sa len nevies vycistit... ja som sledovana na hcg ako sa vyvija, lebo mi to kolisalo hore dole

tajly
21. apr 2021

@matula12199 zabudla som ta oznacit

matula12199
21. apr 2021

@tajly dnes zase negativny, tak budem zajtra volat dr

autor
21. apr 2021

@julie19
@tajly dakujem. Mne dnes dosla menstruacia a dost bolestiva a silna.

julie19
21. apr 2021

Vraj po biochemickom je ideálne “pohnojena pôda” 😅 a je vyššia šanca na další cyklus otehotnieť takze držím palce a snáď na další mesiac už to budú riadne dve čiarky z ktorých vyrastie krásne bábätko 🤞

autor
21. apr 2021

@julie19 dakujem krasne za prianie. Budem v to verit ❤

tajly
22. apr 2021

@matula12199 urcite zavolaj, netreba to podcenovat, hoci casto to aj doktori zlahcuju, drzim prsty nech to dobre dopadne 😊 a presne po biochemku je “pohnojene” tak sa treba snazit dalej

matula12199
22. apr 2021

@tajly no len ja som po porode, mala som zatial len raz ms po 8 mesiacoch a stale kojim, ako to meskanie by som neriesila len tie duchy na testoch, aj ked len od jednej znacky mi vysli 🤷‍♀️no v pondelok budem asi preistotu volat este uvidim ci cez vikend nepridu, zatial som 52DC

tajly
23. apr 2021

@matula12199 a aka znacka ti robi duchov?? Lebo ak by len jedna, tak by som tomu neprikladala doraz... ja som sa uz za rok a pol naucila rozlisovat aj ciarky, ak vysla slabucka do 3ch minut, tak ano, nieco sa dialo, ak po 3ch minutach, tak to vzdy bol len kanalik.... ale ako to je po porode, to uz vobec netusim, lebo tam naozaj vela faktorov zohrava ulohu, cize naisto ti povie len doktor co sa deje...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre