Bolesť hlavy, pocit na zvracanie a únava

aneta31
18. apr 2021

Ahojte, mali sme sex s priateľom cca týždeň možno viac pred krámami bez kondómu 2x raz sa ani neurobil a druhý krát ho stihol vytiahnuť, ale to také chvíľkové, 1.4. som mala dostať krámy a dostala som ich 4.4. mala som ich normálne ako vždy a po 3-4 mi prestali bolesti iba krvácanie som mala, na posledný deň som dostala celkom silné bolesti ako počas druhého dňa cca, začala ma strašne bolieť hlava a myslela som že mám horúčku ale nemala som, doteraz má boli hlava za deň hocikedy začne, býva mi častejšie tak na vracanie a príde mi že som čoraz viac aj unavená, som taká lenivá a nič sa mi nechce, nechceme bábo ešte , robila som si aj test asi 15.4. a bol negatívny, poraďte mi prosím

martinaju
18. apr 2021

Keď nechcete babo tak určite treba ochranu. A to nehovorim o tom, že stresuješ aj napriek ms a negatívnemu testu tak bud ochrana alebo nemaj sex. Keby sa stala nehoda ok ale načo suhlasíš bez ochrany keď potom máš takéto stresy? Príznaky si vsugerovávaš. To, že si tehotná je dosť nereálne keďže si mala ms a test po cca 3-4 tt po sexe je negatívny ten test by ukázal už také koľajnice že by ti oči vybili.

aneta31
autor
18. apr 2021

@martinaju spravím si ďalší test, a uvidím verím že to nieje ono, verím ale tak prečo tie bolesti hlavy a tak, ďalšie by som mala dostať 2.5.

martinaju
18. apr 2021

@aneta31 podľa mňa zbytočné vyhodené peniaze ale tak teda sprav si pre svoj pokoj zajtra z ranneho moču.
Bolesť hlavy môže byť z čohokoľvek to by som ani ako príznak tehotenstva nebrala. A veľa veci si žena vie vsugerovať a presvedčiť samu seba o tom že to tak je.

sunshine_18
18. apr 2021

Niesi tehotná.. A nabudúce sa chráňte

aneta31
autor
18. apr 2021

@martinaju
@sunshine_18 dúfam že nie som, aj verím ale tie bolesti som nikdy nemala a také divné to je, ale tak 5€ ma nezabije a budem možno aj kľudnejšia a tak, ďakujem ale

oblecenie99
18. apr 2021

@aneta31 Ak ta to upokojí, ja som už bola tehotná ale bolesť hlavy som si u seba nevšimla, že by som mala 😀 ak si dostala menštruáciu, tak by som sa nestresovala.Nadych výdych, kľud. Pre pokoj v duši si urob test ak chceš, a začni riešiť ochranu, tie stresy za to nestoja 😉

aneta31
autor
18. apr 2021

@oblecenie99 joo veď odvtedy už len s ním, radšej, ale tak tieto bolesti mám od toho posledného dňa a také rovnaké ani neustupuju ani nič, ale tak urobím test a uvidím, ďakujem vám

aneta31
autor
4. máj 2021

@oblecenie99
@sunshine_18
@martinaju ahojte, teraz druhého, som mala dostať krámy, meškajú mi a celkom neskoro som dostala príznaky, slabo má boli podbruško, celkom silno prsia a sem tam má bolí hlava, výtok je normálny, mám sa báť?

martinaju
4. máj 2021

@aneta31 báť sa nemusíš toto bývajú aj príznaky pred ms. Ale sprav si test a budeš vedieť.

erickatt
4. máj 2021

@aneta31 urob si test. V tesku, billi tusim pepino?? Ten je fajn

aneta31
autor
4. máj 2021

@erickatt
@martinaju ja som kupovala tento, aj teraz si spravím zajtra, je dobrý? ale keď som mala krámy minule a negatívny test tak to by nemalo byť tehotenstvo či?

erickatt
4. máj 2021

@aneta31 na 99,9 % nie si.

martinaju
4. máj 2021

@aneta31 dr max za mna najhorsie testy ale vela ludi si chváli neviem. Za mna mamatest a tam máš 100% istotu. 🙂

aneta31
autor
4. máj 2021

@martinaju ten kde môžem zohnať?
@erickatt dúfam že nie som

martinaju
4. máj 2021

@aneta31 no lekaren drmax ich nedrží ale ostatne by mali. Ja som kupovala z netu alebo v benu lekarni.
Ale myslim že ti skôr mešká zo stresu.

aneta31
autor
7. máj 2021

@martinaju práve že ani moc nestresujem, mám bolesti pŕs dosť silné, podbruško tiež viac začína ako kedy a výtok je taký jak pred nimi bielo priesvitný a zápach ako som mala vždy pred nimi, ale meškajú mi už 5 dní

aneta31
autor
7. máj 2021

@martinaju ale tak asi mám nepravidelný cyklus, no naposledy meškali 3-4 dni predtým prišli o deň neskôr a predtým tiež o deň, ale prišli mi už aj o 2 týždne neskôr, ale tak keď prídu viac krát po sebe pravidelne, oproti tým 2 týždňom tak je to také divné

martinaju
7. máj 2021

@aneta31 sprav si ešte test a uvidí. Niekomu ukaze len neskôr. A hlavne si kup bud mamatest alebo clearblue. 🙂

aneta31
autor
7. máj 2021

@martinaju jo spravím v stredu, ten clearblue som mala digitálny, po kramoch čo som mala naposledy

aneta31
autor
8. máj 2021

@martinaju príde mi že ma prestávajú bolieť prsia a ako boli nafúknuté tak sú čoraz mäkšie, môže to dačo znamenať? či si iba domýšľam?

malinoismum
8. máj 2021

@aneta31 no žienka... Okrem toho že áno, domyslas si- sa aj strašne sleduješ... trosku sa ukludni a nabudúce chráň.pekný večer

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre