Bolesť pŕs a v podbrušku, ale test je negatívny

kafanka5
15. feb 2014

Ahojte dievčence...už včera som sem dávala otázku, ale nedá mi aj tak......meskala mi menstr. velmi dlho cca 20 dni..potom som ju dostala ...trvala len necele 3dni....bolia ma prsia,stipu ,palia,bolesti v podbrusku mam tiez..urobila som si test..negativny...dalsi o dva dni..to iste..ale bolesti neprestavaju.Mozem byt aj napriek tomu tehu? Citala som ze vela zien si robilo testy a stale nic ale tehotne boli...k doktorovi sa dostanem najskor o dva tyzdne tak sa pytam ci niektora ma podobnu skusenost....jedna slecna mi napisala, že mozem mat aj zapal, ale kedze mi nejde jej odpovedat....na konci min.roka mi robil gyn. stery a vsetko ok. Ta bolest prs , pichanie palenie,.par krat za den bolesti v podbrusku a biely lepkavy vytok... nechcem si domyslat, ak to nebude tehu, ok pojdem dalej, ale bojim sa, už som raz potratila a ta opatrnost je vacsia:D ...dakujem.

luba28
15. feb 2014

@kafanka5 vydrz este trosku a pojdes za lekarom,...budes vediet na 100%,...moja kamoska mala menzes aj testy robila 3x a vsetky negat,...az ked isla za lekarom ten potvrdil tehotenstvo,..cize aj u teba to moze,ale nemusi byt,....

evita_g
15. feb 2014

Negatívny test môže byť, keď sa robí príliš skoro po oplodnení. Ale po dvadsiatich dňoch meškajúcej menštruácie by ti vyšiel pozitívny, ak by si bola tehotná. Podľa mňa sa jedná skôr o nejaký zápal. To, že na konci min. roka si bola zdravá neznamená, že sa na teba niečo medzičasom nenalepilo. Nečakala by som ďalšie dva týždne a k lekárovi by som na tvojom mieste šla čím skôr.

kafanka5
autor
15. feb 2014

Ja mam nepravidelnu menstruaciu odjakziva. Minuli rok som nikdy nemala kratsi cyklus ako 36dni. Ak som napisala ze Meskal viac ako 20 dni...t.z. ze mi meskal ak by bola menstr. pravidelna 28dňová....ciže u mna nic vynimočne. Uvidim, nic si nenamýslam,....

tanickaskorokubikova
15. feb 2014

Kamoska mala negativne testy ,meskala jej Ms a bolo to mimimaternicove tehu, sla by som kdokimu cim skor 😉

kafanka5
autor
15. feb 2014

Aj nad tým som už rozmýšlala, ale mala by som iný výtok, hnedastý, a slabe krvacanie, čo nemam, Doktor ma objednal o 2 týždne, on nemá čas🙂...:(

awalancha3
15. feb 2014

a ten test bol uplne biely alebo tam bol nejaky duch...

kafanka5
autor
15. feb 2014

neviem...som ho už zahodila...aj sa mi zdalo ze je ale muz mi hovori, ze tam nevidi nic...este si urobim v pondelok rano a uvidim. Teraz pozeram vsetko...ci to nemože byt z chrbtice..lebo aj s tou mam problemy...ale to skor boli hrudnik..mna bolia celkovo prsia, okolo bradaviek...a ta menstruacia...nejde mi do hlavy...

awalancha3
15. feb 2014

@kafanka5 ..urob si test a odfot ho a daj ho sem......... posudime 😉

kafanka5
autor
15. feb 2014

ok, v pondelok, dakujem🙂

moschino1986
15. feb 2014

@kafanka5 ja to isté aj hrudník..robila si si test už?

moschino1986
15. feb 2014

@kafanka5 aj ja výtok A čo ty opisujes..

kafanka5
autor
15. feb 2014

@moschino1986 ano robila, ale negativny. Mala som dostat menzes 13januara, pri pravidelnom 28dnovom, ktory nemavam celý zivot🙂 ale dostala som az tento tyzden 11februara . Trval necele 3 dni. Neviem, ci je to mozne, aby som tehotna bola...

kafanka5
autor
15. feb 2014

pardon....tu kratku menstruaciu som mala 4. februara...

moschino1986
15. feb 2014

No.ja vôbec som nemala.krámy ešte stále nič.meška mi od minula 6dní.ale ktovie čo to je...dúfam že nie som chorá alebo zápal.bolia má bradavky také svrbenie A aj hrudník.občas aj pankreas A vaječníky
bolia.len sa bojím chodiť na záchod aby mi to neprišlo A test si spravím V pondelok.

moschino1986
15. feb 2014

@kafanka5 ale mala si krámy aj tie 3dní sa rátajú.ak si.mala tak V pohode aj ja mám dakedy krátke krámy.

kafanka5
autor
15. feb 2014

ale ja nikdy,prvy den...potom nic len slabucke. a bolia ma tie prsia a v podbrusku neskutocne.

moschino1986
15. feb 2014

@kafanka5 no aj ja to.mám.

21mirka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre