Mešká mi menštruácia a negatívny test

27. nov 2022

Ahojte, budem za retardovanu ale neviem co si mam o tom myslieť. Mešká mi 1 deň menzes, a dnes som si robila na obed test ktorý bol negatívny. Nebol tam ani "duch". V strede cyklu som mala jednodňové krvacanie a dva dni po tom tahavy vytok. Bolia ma kríze ako pre MS už niekoľko dní, od včera aj podbrusko. Je možné že som tehotnáaj napriek negativnemu vysledku? Prsia ma ale nebolia vôbec. Ďakujem. Nezlincujte ma len ja už neviem.

autor
27. nov 2022

Opravím sa nie v strede cyklu ale na 16 deň. A ten ťaháky vytok asi na 18.

queen_mary
27. nov 2022

Mohlo to byt z hocicoho.. test by ti uz ukazal.

ivka21
27. nov 2022

Sprav si ešte jeden test rano a kľudne ho nechaj odstáť do vecera ci tam nebude aj druhá čiarka. Ono to co popisujes slabé krvácanie môže byť uhniezdovanie. No najistejsie je ísť k Dr.

autor
27. nov 2022

@ivka21 nieje na uhniezdovanie skoro? Myslela som ze uhniezdovanie je niekedy pred MS, termín ku doktorovi mam až 6.12.

autor
27. nov 2022

@queen_mary doteraz som mávala presne 28 dňové cykly. A nezažila som nič počas mesiaca ze by mohlo niečo ovplyvniť. Cysty som tiež nemala, teda v septembri som nemala.

marticka85po
27. nov 2022

Ak si mala tahavy hlien-ovulaciu 18 den cyklu tak aj MS pride neskor cca 30-32 den

autor
27. nov 2022

@marticka85po aha. Dobre. Ešte sa mi nestalo. Nikdy. Len nerozumiem prečo ma bolia tie kríze niekoľko dní.

sovicka94
27. nov 2022

1 den ked meska je to este malicko to test nemusi ukazat mne ukazal az po 1,5 co mi meskala MS

autor
27. nov 2022

@sovicka94 skúsim zajtra ráno. Keď som sa teraz pozrela na test tak tam duch alebo kanalik bol. Ja neviem. Už som mala 2x biochemické a tiež ma takto boleli kríze.

marticka85po
27. nov 2022

Mna krize na zaciatku tehotenstva boleli az tak velmi ze ma zaseklo ale to uz som mala slabu ciarku na teste.cize otestuj o dva dni a uvidis ci tam nieco bude alebo sa len posunula ovulacia a tym padom aj MS.drzim palce 🙏🍀

autor
28. nov 2022

@marticka85po robila som si teraz ráno. Nič tam nieje. Ale tie kríze sú masaker. Stále chodím na WC ako keby som mala dostať a nič.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre