Bolesť vaječníkov a krížov, nutkanie na zvracanie

matka18
18. dec 2012

ahojte babenky chcela som sa opitat ci nie som druhykrat tehotna.vajecniky ma pobolievaju ako ked mam pred mrskou a aj krize ma bolia posledne dni mi je na nic.v bruchu mam ako keby ma bolel zaludok a mam nutkanie na zvracanie(nenatahuje ma a ani som negrcala len mi je tak blbo.rano nemam chut ani jest.citim sa nafuknuto.teaz cez vikend som mala plodne dni a sme aj mali sex aj.poslednu menstruaciu som mala29.11.2012 a teraz 29.12.2012 mam dostat znovu len mi to pride skoro aby som mala bolesti vajecnikov to som nikdy nemala to skor paru dni pred menstruaciou.tak neviem ci ide o miminko :D dakujem za prispevky.

zivika
18. dec 2012

@matka18 ahojky, no, podla popisu to vyzera na babatko 😉 ale asi musis pockat na testik 🙂 ja som tiez takto vytusila, ze som druhy krat tehu...par dni po ovulke som sa citila podobne ako ty, hlavne som zo dna na den ostala uplne unavena, ani vstat z postele sa mi nechcelo 🙂 a nevedela som sa dockat, kedy si urobim testik...robila som 4 dni pred ms a uz tam boli dve ciarocky 🙂

diane87
18. dec 2012

@matka18 ahoj. mna tiez bolelo podbrusko uz tyzden po ovulke...co mi prislo velmi skoro, zeby to boli menstruacne bolesti 🙂 a bolo babo 🙂 ved uvidis, co ukaze testik 🙂 vyskusaj uz aj dva tri dni pred ocakavanou MS rano 🙂

mariankamk
19. dec 2012

@matka18 nič iné, ako spraviť test, ti odporučiť neviem... ale až ked MS bude meškať...
takéto bolesti mozu byť aj bolesti mechúra alebo maternice... ľahké prechladnutie a podobne, keďže vravis, že ti je blbo... psychika je tiež hnusoba, ked sa na niečo sustredis... neplanujete už druhé? alebo neposmyklo sa? nie každá bolesť v podbrusku znamena hneď tehotenstvo, aj ked to samozrejme nevylučujem...
ak vieš vydržať, počkaj ešte tyzden a ak by príznaky pretrvávali, sprav test a budeš vedieť, na com si 🙂

kveta
19. dec 2012

@matka18 Lekara. Este dnes. Moze to byt prasknuta cysta na vajecniku.

lara30
19. dec 2012

@zivika Ahoj,mna uz dva dni boli prave vajko dost silno a sme mali sex red tždnom co si chlapovi uslo 🙂 🙂 a tak myslím ze sa embrio uz risuje..... 🙂 😅 😅

Aha ze toto mi vyslo : Ak je dátum poslednej menštruácie 5.12.2012
Najvyššia pravdepodobnosť otehotnenia bola okolo 18.12.2012
Ak si tehotná, si približne v 2 týždni a 0 dni
To znamená, že si v prvom trimestri
Ideálny dátum pôrodu je 11.9.2013 (fórum Septembrovky 2013)
Normálny dátum pôrodu bude medzi 28.8.13 až 25.9.13
Do pôrodu zostáva približne 37 týždňov
...............................................................................................................
S blížiacim sa štrnástym dňom dozrieva vajíčko, ktoré sa z vaječníka dostane až do "vystlanej" maternice. Vtedy je najsprávnejší čas na nádherné splynutie muža a ženy v jedno. Popri tom ako si dospelé bytosti užívajú rozkoš a slasť, v tele sa odohrávajú doslova chemické reakcie. O to sú intenzívnejšie, ak prežívate orgazmus. Najväčšia možnosť otehotnieť je vraj vtedy, keď majú orgazmus naraz muž aj žena.

Vo vnútri ženy sa na dráhe pretekajú milióny spermií, ktoré smerujú cez vajcovody k vytúženému cieľu, ale len jeden "malý votrelec" môže byť prvý! Prenikne cez stenu vajíčka dnu a spojí sa s ním. A práve v tomto momente sa gény, zdedené od obidvoch rodičov, pevne ukotvia v budúcom potomkovi a nastáva najúžasnejší jav prírody - rodí sa nový život.

Hovorí sa, že žena cíti kedy splodí svoje dieťa. Možno to bude aj váš prípad. Treba len citlivo vnímať a prežívať každú chvíľku pri plodení vašich milovaných potomkov. 😀 😀 😀

lara30
19. dec 2012

@mariankamk presne aj rechladnute mozeme byt.....

mariankamk
19. dec 2012

@lara30 radsej by som nasadila urologicky caj a nepremyslala, ci mozem byt tehu 😒

lara30
19. dec 2012

🙂 presne ten cajik milujem :D

zivika
19. dec 2012

ja neviem, podla mna zena dokaze rozoznat zapal mocovych ciest (mala som a teda bolesti a priebeh je uplne iny ako tehu priznaky), alebo prechladnutie od zacinajuceho tehu, kazda sme ina a takto cez pc je tazko radit a diagnostikovat, ale nestrasila by som hned prasknutymi cystami...

matka18
autor
19. dec 2012

no prechladnuta urcite nie som lebo pred tim ako som cakala prve babätko som pred tym prechladnuta a je to väcsia bolest ako toto tak ze to vylucujem a cysta to je dost tiez velka bolest.nejdem sa hadat ale neviem tazko povedat som stoho na nervy lebo mrchu budem mat az 29.12.tak to je dost este daleko.

matka18
autor
19. dec 2012

@lara30 no ja poslednu menstruaciu som mala 29.11.2012
no a teraz 14.11.do16.11.som mala pohlavny styk lebo od vikendu mam chut stale na sex.

matka18
autor
19. dec 2012

@mariankamk no my by sme chceli druhe miminko:D

enigma7
19. dec 2012

matka18 mam podobny problem som nervozna ako pes :o) 3dni ma bolelo podbruskoa- a krize a to som mala 10dni dnw menzes 26.12 ma prist drzim palceky :o)

lara30
19. dec 2012

matka18 aj ja som nejaka sexsualne zdatna 🙂 🙂

zivika
19. dec 2012

@matka18 ja by som si na tvojom mieste kupila tehu test (ja som si prvy robila uplne najlacnejsi z dm, sa mi zda, ze je aj najcitlivejsi) a urobila by som 25.12. 🙂 alebo aj na stedry den, mozno by bolo pekne prkvapko pod stromcek 😉 a ked nie, urobis o par dni...drzim palce 🙂

matka18
autor
19. dec 2012

@lara30 🙂 🙂

matka18
autor
19. dec 2012

@zivika no kupila som si testik ale nic ale s tim som aj pocitala lebo to je za v casu.musiiim vydrzat uz tolko i ked neviem ako ale musim.

nikaniko
19. dec 2012

oo babule a ja cakam mrchu 24decembra a zo strachom co bude. chcem bábetko no viem že tehotná nejsem. test mi ukázal negatív no este k kutiku dusicky dufám že test sa mýlil a ja budem mamička. no uvidíme. ak sa nedostaví do pondelka robím si test. ked príde mrcha dám vám vediet

zivika
19. dec 2012

@matka18 @nikaniko baby, hlavne nepodliehajte panike 🙂 bude, ako ma byt, hlavne budte kludne, urobte testiky neskor...ked som bola prvy krat tehu, styri testy mi vysli negat, ale ja som proste citila, ze som tehu a piaty testik to potvrdil 🙂 tak nezufajte, ale ani sa moc na to neupinajte...drzim palceky 😉

matka18
autor
19. dec 2012

@nikaniko drzim ti palušteky aby ti to vyslo.

matka18
autor
19. dec 2012

potom aj ja dam vediet ako som dopadla,chcela by som sa podakovat vsetkym babenkam ktore mi odpisali a aspon trosku upokojili a dodali odvahy neviem nieco mi vravi ze som v tom len ze to je este kratko na testik. 🙂 mala som plodne dni a mala som sex a to je najväcsia pravdepodobnost.

nikaniko
20. dec 2012

dakujem babulky moje že ste odpísali ste zlaté. ne ja nepanikárím lebo cítím že dostanem menzes proste to cítím iked tak velmi bych ju nechcela dostat. mala som styk 5decembra a plodné dnicky 7ciže by to aj vyst mohlo no clovek nikdy nevie. najhorší je ten pocit že chcete verit že nedostanete a popritom citite že už ju dostanete.ach jáj 😔 😔 😔

somsa
20. dec 2012

@nikaniko ja (ne)cakam 22.12. a ak nepride tak tiez testujem 24.12. .. drzim palce nech ti to vyde

nikaniko
20. dec 2012

jéé aj ja cakám 22decembra mrchu heh. tak verím že aj tebe to vide a držím palečky. no ja to ajtak už moc cíítím že to príde. prsa mna nebolia a nikdy neboleli len trocha citlivé ale už ma bolí brucho celé a spodok

nikaniko
20. dec 2012

@somsa tá správa patrí tebe predtýmto zabudla som tam dat tvoj nick

somsa
20. dec 2012

@nikaniko tak mna brucho boli od nedele...tak neviem..čakám čo bude
tu nas je viac co chceme 24teho testovat...kuk https://www.modrykonik.sk/forum/ideme-na-to/zaciname-v-roku-2013-a-bude-to-stastna-13tka-2/

nikaniko
20. dec 2012

@somsa ooo no paráda potom.žeby vianočný darček??? no to by bol krásný vianočný darček musím povedat.heh. v hlbke dusicky dufám že mrska nedorazííí.daj potom vedet akko si dopadla. aj ja dam vedet hned jak dostanem a ked nedostanem dam vedet po teste

matka18
autor
20. dec 2012

chcela som sa ešte opitat aky ma vytok zena na zaciatku tehotenstva

isabellaa
20. dec 2012

@matka18 opytat 😉
ze vraj biely, ktory nesvrbi, nepachne

matka18
autor
20. dec 2012

ano ale ci je riedky alebo husty tak lepsie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre