Bolesť vaječníkov a možné tehotenstvo

20. apr 2020

Ahojte,

Som zúfalá. S priatelom sme mali v mesiaci marec sex presne v den ovulacie,ked som mala vytok. Odvtedy ma bolia vajecniky. Myslela som si,ze som v tom..ale menzes prisiel. Iny ako inokedy. Mala som ho asi 3-4dni pricom jeden den normalny a ostatne uz len take spinenie,pritom som mavala 6dni menzes. Od spominanej ovulacie ma bolia vajecniky,nie velmi,ale citim ich hlavne vecer...naliali sa mi prsia, bolia ma krize. Robila som si dnes test a je negativny. Bola som v piatok u gynekologa a ten tehotenstvo nevylucil a ani nepotvrdil, ani mi nezobral krv ani nic. Mam mykozu a povedal,ze si mam davat iba rosalgyn vyplachy lebo som mozno tehotna. Myslite,ze tam je este nejaka sanca alebo ako? Ja uz neviem🤷

veronikaszabova
20. apr 2020

Skorej by som to pripisovala zenskym problemom, ako tehotenstvu. Test uz by ti to ukazal.

jaskolka
20. apr 2020

Zvláštny spôsob lekára, nevzal ti ani odber na Hcg, ultrazvuk nič? Ok, trebárs aj keby ešte nič nevidel, ale ved na to je odber krvi. A odporučenie, že vyplachy len, lebo "možno ste tehotná"? Veď asi preto sa chodí k lekárovi, aby potvrdil, či vylúčil. Môže to byť len dáky iný ženský problém, ale ozaj ma ten prístup lekara zarazil
Dal ti nejakú kontrolu, termín?

autor
20. apr 2020

@veronikaszabova zenske problemy nezistil ziadne

autor
20. apr 2020

@jaskolka ved presne preto som tam sla..a neurobil nic..povedal ze to nezisti lebo mi nemeska menzes..povedal mi ze ked mi pride menzes mam prist 5ty a 10ty den a zobere mi krv ci co

veronikaszabova
20. apr 2020

A mykoza nie je zensky problem? 🙈

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
20. apr 2020

@veronikaszabova ved je..ale bolia z toho vajecniky?nie..

veronikaszabova
20. apr 2020

Jasne, ze aj vajecniky mozu boliet

autor
20. apr 2020

@veronikaszabova mam mykozu kazdy mesiac po menzese a nikdy ma nebolia vajecniky..a vobec nie od ovulacie po ovulaciu

alexis617
20. apr 2020

Test nemusíš mať pozitívny ja som mala negatívny dokonca som mala prvé 3 mesiace menzes pravidelný trval 7 dní aj dosť silný nebolo mi ani len zle a to som prvé 3 tehotenstva mala odsledované pod lekárskym dozorom pod liekmi od začiatku tak sa dievča potom vyznaj

autor
20. apr 2020

@alexis617 fuha,no pocula som,ze niektore mali menzes prve tri mesiace..dokonca aj moja sestra mala prve tri mesiace menzes,dozvedela sa az v 13tyzdni,ze je tehotna...ale aj stale negativny test je mozny? Ved uz som z toho na prasky😃

alexis617
20. apr 2020

Potom som si test už nerobila šmikli sme sa len raz na mužovi 40tku po oslave 😂a vieš keď test bol negatívny menzes na termín ani vo sne by ma nenapadlo ,že môžem byť tehotná a v robote denne som sa naťahoval robým opatrovateľku keby som len tušila ,že som tehotná dala by som sa vypísať na pn

millky
28. júl 2020

Ahoj, celkom ma desí tá tvoja mykoza po menzese, hovoríš že je pravidelná. Nie je to normálne. Daj si na to pozor, pretože časté mykozy môžu spôsobiť vážne problémy s plodnosťou. Čo ti na tie opakované mykozy povedal gyndoš?

autor
28. júl 2020

@millky nic,vzdy mi da nejake tabletky a nic viac a kazdy mesiac to mam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre