Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Bolesť žalúdka už týždeň-môžem byť tehotná?

juliatriscova
16. aug 2019

Babenky poraďte. Menštruáciu som mala naposledy slabú 27.07.2019. Od soboty 10.08.2019 má bolí žalúdok. Každý jeden deň. Ráno, cez deň, hocikedy. Dokonca som aj vracala a mala hnačku. Mám zvýšenú aj teplotu ale nie som chorá. O bábätko sa s manželom snažíme už 2 roky. Myslíte si, že som tehu? Mala ste niektorá podobný problém? Pri prvom tehu som nemala skoro žiadne príznaky. Ďakujem za každú radu a skúsenosť.

amelia000
16. aug 2019

@juliatriscova a test si neskusala? Pokial mas sex vzdy mozes byt tehotna.

nika3136
16. aug 2019

Môžeš mať aj črevnú chrípku či intoleranciu nejakej potraviny, veď si urob tehotenský test 🤨

juliatriscova
autor
16. aug 2019

@amelia000
@amelia000 neskúšala som test.....zdalo sa mi to skoro....

juliatriscova
autor
16. aug 2019

@nika3136 vracala a hnačku som mala len raz a žalúdok ma bolí každý jeden deň pri všetkom čo zjem

amelia000
16. aug 2019

@juliatriscova mozes vyskusat sa otestovat. Fakt ti nevieme povedat ci mozes alebo nemozes byt tehu. Moze to byt fakt hocico. Otestuj teraz a ked vyjde negativny tak skus potom v den meskajucej MS. Viac ti poradit ja osobne neviem.

juliatriscova
autor
16. aug 2019

@amelia000 ok........ďakujem......

nika3136
16. aug 2019

@juliatriscova je iná bolesť žalúdka (to môžeš mať aj helikobaktera) a iná je nevoľnosť od žalúdka.
Nevoľnosti (a aj pozitívny tehotenský test) spôsobuje stúpajúce HCG, ak si mala 27.meho slabé krvácanie, nemusela to byť menštruácia a mohla si otehotnieť skôr.
Kúp si GS paličkové testy, urob si jeden zajtra ráno na prvý moč a ak nič, tak si druhý odlož a testuj v čase predpokladanej menštruácie.
Všetko dobré

Tu začni písať odpoveď...

Odošli