Bolia ma bradavky a mám bolesť v podbrušku

123choco123
13. aug 2013

ahojte, aj mam taky problem :( s partnerom sme mali sex s ochranou, ktoru si ale nasadil par minut pred tym ako sa isiel spravit.mam problem so stitnou zlazou, nepravidelnu menstruaciu, vela faktorov, ktore by potvrdzovali ze by som z toho otehotniet nemala ALE! posledne dva tyzdne ma strasne bolia bradavky (rozmyslam ci by to nemohlo byt aj so silikonovej nalepovacej podprsenky?????a poslednych par dni ma boli v podbrusku ako keby som sla dostat svoje dni len este stale nikde nic.asi uz hra svoju rolu aj pdvedomie ale mam pocit ze mam trosku vacsie brucho, a tvrdsie prsia....myslite ze by to mohli byt priznaky tehotenstva?planujem si kupit zajtra test, ale vy skusenejsie by ste mi mohli poradit emoticon
je tu niektora z vas ktora ma taktiez problem so stitnou zlazou a necakane bez problemov otehotnela?? dakujem

mirkakab
13. aug 2013

ahoj, problém so štítnou žlazou nemám, ale všetky ostatné príznaky mávam pred menštruáciou.

123choco123
autor
13. aug 2013

a ta bolest bradaviek žeby dva tyždne pred menzesom?

zuzinka1989
13. aug 2013

@123choco123 to mozu byt ovulacne bolesti 🙂 niektore zeny to mavaju 🙂 nemusis ich mat pravidelne, ale mozu sa vyskytunut...dva tyzdne pred ms by to akurat na tu ovu vychadzalo 🙂

123choco123
autor
13. aug 2013

@zuzinka1989 dakujem za odpoved 🙂 pretoze este som to nikdy takto silno nemala tak sa aj bojim celkom, pretoze babatko momentalne neplanujem kvoli vyske s ktorou sa budem trapit ešte neviem ako dlho :( aj ked by som hned menila

monika30151982
28. nov 2014

Dobry den,s priatelom sa pokusame o miminko dva mesiace zacali ma boliet bradavky sem tam ma pobolieva v podbrusku ako pred menstruaciou robila som si aj tehotensky test a vysiel mi negativny .Je tu niektora ktora mala taky problem a vedela mi poradit. Dakujem

almamicka
28. nov 2014

Ahojte 123choco123 rada by som ti poradila ale ozaj neviem...ja som v podstate na tom rovnako mám 2 dni do MS a bolia má prsia..mám ich naliaté...sem-tam ma pichne v podbrušku...mám divné chute...a napr. mydlo, ktorého vôňu milujem teraz sa k nemu nemôžem ani priblížiť....myslíte, že môžem byť tehotna?

hella2285
12. apr 2018

Ahojte, som tu nova, viem, ze sa stale tie otazky opakuju, ale aj tak by som rada vedela Vas nazor.
S priatelom sa dlho snazime o babätko, minuly mesiac sme zacali brat Inofolic a Folandrol.
Mam 4 dni pred menstruaciou, krce v podbrusku, v noci som sa zobudila na hroznu bolest bradavky na jednom prse. Vcera sa mi cely den priserne tocila hlava, pocit na zvracanie, oooooohromna hut na zmrzlinu. Dnes ma picha v bruchu a mam stale pocit na zvracanie.
Na test je este skoro a teoreticky by to mohol byt aj PMS.
Uz sa aj bojim kupovat test aby som nebola zasa sklamana :(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre