Bolia ma kríže. Môžem byť naozaj tehotná?

16. jan 2023

Dobrý večer. Máte niektorá skúsenosť s tým, že partner nevyvrcholil do vás a aj tak sa zadarilo ? Dva dni mi mešká menzes a mám slabé čiarky, robila som 3 testy. Nejako mi to hlava neberie všetko :/. Plus ma dosť bolia kríže a vôbec ma nebolia prsia.

pribinak
16. jan 2023

Prečo by tá mali bolieť prsia či kríze? To nie je podmienka tehotenstva

Testy máš pozitívne, tak veľa šťastia

martinka13
16. jan 2023

Samozrejme. Stáva sa to častejšie, ako by si čakala.

veronikaszabova
16. jan 2023

Pokial to nie je Peino test, tak gratulujem.

ankare
16. jan 2023

Ukáž testy

autor
16. jan 2023

@pribinak ale tie bolesti krížov sú dosť silne :/ preto mi to príde divne všetko

mysiacik28
16. jan 2023

Nemas fotku tych testov? Mozno si ciarky len domyslas ;)

autor
16. jan 2023
river_song
16. jan 2023

Toto mi ako pozitívny test nepride, ale možno sa mýlim.. skus digitalny a budes mat istotu

sense
16. jan 2023

To nie sú pozitívne testy

veronikaszabova
16. jan 2023

Pepino?

dzulli1980
16. jan 2023

Tie testy sú pozitívne ... oba ... keď partner do Teba nevyvrcholí, neznamená to, že mu čosi neušlo ... biológiu treba doštudovať ... jediná bezpečná antikoncepcia je nesexovať.

kitycat
16. jan 2023

Vidim

kristinka92
16. jan 2023

sú pozitívne. ja som prvýkrát mala úplne ze ducha a o tri dni už tak ako ty, o ďalšie 3 už pekne koľajnice

hsjdudhdbd
16. jan 2023

Ja som ostala tehotna po 6rocnom prerusovanom styku 🙂

hsjdudhdbd
16. jan 2023

Hovori sa tomu aj kvapka lasky

majamat
16. jan 2023

samozrejme otehotniet mozes,a le tieto testyasi duchuju ( neviem, to ti povedia ini ) a pridu mi aj take akoby premocene, skor mi ta ciarka pride ako viditelny kanalik.

niekto ti napise ze takrto testy mal a bolo to tehu. no ano, lebo ak by si tehulka a aj netehulka urobili rovnake testy rovnako a su to testy, co duchuju, rpipadne vidno kanalik, tak budu mat rovnaku vychodiu poziciu, cize budu mat rovnaku ciarku s tym, ez test ju ukaze len preto, ze to tak urobi kazdemu, nie preto, ze by potvrdil tehu.

kazdopadne je to neisty vysledok, treba zopakovat spolahlivymi testami. potom sa ukaze, ci to tehu je, alebo nie je.
pokial viem 2 dni sa za meskanie este nepovazuje. ja mam pravidelny cyklus takmer cely zivot ( na obacne male odchylky ) a nikdy nemam ms na den presne. +/- 1 az 2dni su uplne bezne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre