Bude to bábo?

20petka2707
29. jan 2014

Ahojte baby! Možno táto otázka tu uz zaznela, ale som tu nova a trápi ma jedna vec. Včera som si robila tehotensky test axiom set, do 3 minút sa mi objavila iba jedna ciarka a cca do 10 min slabá druhá, ktorá potom časom stmavla. Dnes som si test opakovala, s tým, že som čakala, že hladina HCG sa zvýši a tým teda aj ciarka bude hneď tmavsia, ale nie bolo to presne tak ako včera a dnes bola dokonca o niečo svetlejsia. Mrcha mi mešká cca 3 dní, ale ani to neviem s istotou povedať, keďže ju mám nepravidelnu. Máte niektorá podobnú skúsenosť? Ďakujem pekne za každú odpoveď.

dadushe
29. jan 2014

Zkus koupit Mamatest, mě to takhle dělalo taky a nakonec to bylo těhu🙂

luba28
29. jan 2014

kup si iny test,....ak si tak aj ten najlacnejsi ti to ukaze,.... 🙂

matuskova003
29. jan 2014

tehu test by sa mal robit každy druhy deň presne pre to aby si vedela lepšie porovnať či tmavne či nie .

fomarik
29. jan 2014

ja som používala výhradne len mamatest. Najprv nič a dokonca až po troch hodinách bola druhá slabá čiarka. pootm som testovala obden, a potom pre radosť každý den. ab ysom videla moje vytúžené //. A ten Mamatest naozaj odporučam. Majú ho aj v citlivosti 10 a 25. 😉

dzurnakovam
29. jan 2014

Ja som si tiez kupila dva rozdielne testy a urobila test hned rano, ak sa tam objavia dve ciarky, aj ked slabe je velka pravdepodobnost ze si 😉

zabka79
29. jan 2014

Podľa mňa si tehotná, aj ja som to tak mala, duch bol až po niekoľkých minútach a po hodine bol pekne vidieť. Za čerstva nebolo nič 🙂

27aduska
29. jan 2014

Podla mna si, ak si si neni ista skus ten mamatest tie sa aj mne osvedcali..skus hend rano vtedy je najvacsia hladina HCG. Ja som inokedy ani neskusala, tak prajem ti vela stastia🙂8

karmela
29. jan 2014

No podla mna si tehulka aj Dr max tehu testy su dobre 😉

marduliena
29. jan 2014

Podla mna bude mne to tiež takto vyšlo a bolo z toho bábo, možno si len v nejáký 2 týžden tehu.

ivana0504
29. jan 2014

mne to tiez tak tak ukazalo a za chvilu bude ta ciarka na svete

grundia
29. jan 2014

ved ale v kazdom pribal.letaku pri teste je pisane,ze po urcitom case,dajme tomu po tej hodine je uz test nespravny aj ak ukaze 2ciarky.Takze najlepšie by bolo urobit ho tak po 2dnoch nanovo a najlepšie rano.

awalancha3
29. jan 2014

...na pribalove letaky sa mozes vies co.......vykaslat..... ak HCG je uz v moci, tak sa ukaze.. po minute, hned, po 4 hodinach.. to zavisi aku hodnotu HCG ma..............takze test je kludne platny aj ked ti vykukne druha ciarka po limite.... Moze sa vsak jednat o vadny test, pepino zvykne robit duchov, alebo o biochemicke tehotenstvo, a ciarka na nasledujucich testoch nebude a pride menzes.........pribalove letaky sa poistuju, keby to nebolo kontraproduktivne, tak by napisali, ze pozitivny test je, ak po jeho ocikani mamicka do 48 hodin porodi zdrave dieta.............. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre