Chce sa mi spať, mám zvláštne chute. Môžem byť v tom?

almamicka
10. mar 2013

Ahojte mám menší stres...s priateľom sa už dlho pokúšame o bábo,,, pomaly to bude rok...teraz sa mi prvý krát stalo, že mi MS mešká už 10 dni(predtým mi nemeškala ani 1 deň, mala som ju ako hodinky) posledné dni sa ráno budím o 5 tej lebo sa mi chce vracať no potom sa to ukľudní. Chce sa mi stále spať, mám zvláštne chute, často chodím na WC močiť Zo zvedavosti som si robila 2 testy a oba negatívne...:( máte s tým niektorá skúsenosti?....PLS poraďte ...možem byť tehotná?..ĎAKUJEM 🙂

bubu4125
10. mar 2013

môžeš...najistejšie je ísť k dr a z krvi ti to zistia, príp už aj z ultrazvuku...ale podľa príznakov by som povedala, že hej...

veronika1306
10. mar 2013

Mozne to je ale to ti povie lekar ci je to 100% ale ak ti to pomoze ja ked som otehotela tak som stale chodila na WC stale sa mi chcelo cikat a bolo mi zle a prespala by som aj cely den.....a ked hovoris ze si mavala MS ako hodinky tak mozne to je....uvidis ale drzime palce nech sa to podari a daj vediet ako to dopadlo

anjelicek26
10. mar 2013

@almamicka - mozes a nemusis... mne takyto posun spravila aj cysta... moze to byt aj dovod, preco este nie si tehotna, nemusi tam byt len jedna cysta, moze ich tam byt viac. Radsej chod na preventivku a nech ti vezme aj krv a poriadne ta preklepne. Po roku snazenia to treba.

bambibam
10. mar 2013

ťažko povedať,mi sme sa snažili a posun mi urobil stres a následná chrípka, a ked sme sa nesnažili a myslela som ,že je to stres ,pribudol člen rodiny. Ale krvi a sona máš výsledok cca do hodinky, prajem veľa šťastia

denise.v
10. mar 2013

Ahoj.Ja ked som bola tehotná ,tak pri oboch mi bývalo na vracanie ráno a takú kovovú chuť som mala v ústach 🙂 a ked som si umývala zuby tak ma trochu napínalo,ale neviem posúdit či si tehotná ak boli negatívne testy,skús eše počkať a potom si urob test znovu,možno to hned neukáže .Pri prvom som si robila test tiež zo zvedavosti ale neviem po kolkých dnoch po vynechaní menzesu,bolo to už pred 13-mi rokmi,tak sa nepamätám,ale počkala som až do dalšieho menzesu až potom som išla k dr. a pri druhom so išla k dr.hned po vynechaní menzesucca.po 2 týždnoch a už som bola v 5 týždni.Spravil ultrazvuk a potvrdil to aj odberom krvi.Podla mna ešte počkaj týžden dva a zájdi k lekárovi.Držím ti palce aby ti to vyšlo 🙂

soldi
10. mar 2013

@almamicka urcite su spolahlivejsie tehotenske testy nez priznaky 😉
posun cyklu moze nastat zo stresu, choroby, cysty, hormonalnej nerovnovahy, atd...

cize odpoved: ano, mozes byt tehotna. nie, nemusis byt tehotna.
pomohlo Ti to nieco?

evkagalbova
12. júl 2016

Ahojte ja som mala cistu a hned som otehotnela

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre