Chybné tehotenské testy alebo je to tehotenstvo?

21. sep 2020

Ahojte baby, neviem co si mám o tom mysliet ale myslíte že môžem byť tehotná aj napriek tomu že mi tehotenské testy ukazujú slabé čiarky až po limite na testoch ? Robila som si 3 rôzne testy, prvý večer v deň meskajucej ms, čiarka sa tam objavila až po nejakých 10min, následne na to ráno som si robila test tam sa zasa druhá čiarka objavila cca po polhodine. A v ten iste deň som si robila ďalší test poobede a tiež čiarka až po 15 minútach. Vôbec tomu nechápem, na ms sa necítim ale prsia ma bolia neskutočne už týždeň a pol. O bábo sa snažíme už pol roka. Test určite spravím ešte za pár dní len som z týchto testov nejaká zmätená 🤷

veronikaszabova
21. sep 2020

Daj foto testov - nemusi ist o ciarku, ale o kanalik.

autor
21. sep 2020

@veronikaszabova testy nemám tie sú už v kosi, môže byť že to boli kanáliky ale mohli byť ružovej farby? Tie čiarky neboli také slabé že sa musel test točiť do každej strany aby ich bolo vidno alebo ich dávať pod negatív, normálne boli zreteľne viditeľné okom

jaskolka
21. sep 2020

Kanálik je biely, alebo taky do siva, ak boli zreteľne ružové čiarky, tak je možné, že ide o tehotenstvo. Lepšie by boli fotky, urob pripadne nejakú inú značku a uvidíš. Ak si tehotná, ciarka bude silniet

ildiko36
21. sep 2020

Kúp si test clear blue digital a sprav si test ráno a nie večer
Držim ti palce

pistalocka_semi
21. sep 2020

V deň meskajucej ms je ešte skoro... veď to je aj logické... test si rob IBA ráno...keď maš v jeden den slabú čiarku test zopakuj o dva tri dni a uvidíš, že bude silnejšia...ohľadom testov, čiarok je toho plný internet 🙂

autor
21. sep 2020

Vďaka baby za pomoc 🙂, mám ešte ten digitálny vyskúšam ten, ja som už raz tehotná bola lenze tam mi vybehli hneď koľajnice preto nerozumiem týmto testom že ukazujú až po limite čiarky a pritom každý test bol inej znacky. Ale skúsim testovať o pár dní

lucikee
23. sep 2020

Môže byť, ja som tak prvý test robila, ocikala dlho dlho nič a potom som sa asi za hodinu pozrela a bola tam druha slabá čiarka, ale to bolo neskoro večer.. ránom sa mi už zobrazila rýchlo

autor
23. sep 2020

@lucikee som tehotná už mi to ukazuje normálne čiarku aj na digitálnom teste bolo 2+3 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre