Clear Blue včasný test

sisiano6
26. dec 2022

Caute, dnes som si urobila včasný clearblue, som 5 dni pred MS, neviem presne kedy mám ovulaciu lebo ešte kojim a cely cyklus mám rozhádzaný, ale už týždne aj viac pociťujem všelijaké bolesti pichanie atd v podbrusku. Test ale vyšiel divne, ani čiarka ale ani biele políčko, vyzerá to ako Modra škvrna. Myslite že je chybný? 🥲

janai1
26. dec 2022

Negatívny

petamich
26. dec 2022

kedze ma mat minus/plus tak podla mna chybny test a spravila by som este jeden (idealne, ked bude meskat MS) 🙂 drzim paste!

liloastitch
26. dec 2022

@petamich tieto nemajú+ a -. Iba čiarku.

petamich
26. dec 2022

@liloastitch ten vcasny? to je tento nie? ja som si ho tiez robila ak si spravne spominam a mala som + alebo to je iny?

liloastitch
26. dec 2022

@petamich tento 😅 na prvý pohľad takmer to isté. Len teda jeden robí pluska a druhý len paličky

petamich
26. dec 2022

@liloastitch 🙈🙈 tak sa ospravedlnujem a dakujem za opravenie

liloastitch
26. dec 2022

@petamich ja som si pri druhom tehotenstve robila tento test, tiež som si nevšimla, že má byť len palička, tiež som myslela, že plusko, to že je čiara zvysle mi ani nejak nenapadlo riešiť a tak som si chodila po svete spokojná , že menštruácia príde a ona nič 😂... Odvtedy si to pamätám.

sisiano6
autor
26. dec 2022

@petamich ďakujem 🙏🏻 vyskúšam o pár dni tie lacné a uvidíme 😁

nikavuk
26. dec 2022

@sisiano6 podľa mňa je tento clearblue test nič moc. Lebo ja zas vidím kanalik a pri iných testoch v minulosti sa mi to nikdy nestalo

sisiano6
autor
28. dec 2022

@nikavuk no ten vyzerá jak pozitivny 😁 ale niekedy úplne na začiatku

nikavuk
28. dec 2022

@sisiano6 to tieto clearblue klamú. Došla mrcha 2 dní pred očakávanou a nič príjemné teda.

vera55555
14. mar 2023

@liloastitch a o koľko dní skôr si si robila ak môžem vedieť?

katariiinkaa
19. júl 2023

Ahojte, dnes som si robila ultra včasny clearblue test (mám 3-4 dni do MS) a vyšiel takto. Vidíte tam tiež niečo alebo sa mi to už zdá? Viem, že je to skoro a že o pár dní budem vedieť určite viac keď test zopakujem, ale snažíme sa už naozaj dlho a bábo by bolo naozaj vytúžené, tak som nedočkavá. Ďakujem.

zuzka1090
23. sep 2023

@katariiinkaa ako si dopadla?
Ja som si ho robila včera. Po 5 minútach nič, tak som ho s nervami hodila do suplika v kúpeľni. Večer som ho šla vyhodiť a tam toto.
Keďže ke to po limite je možné, žeby to bolo len farbivo a je neplatný? Veľmi tuzime po bábätku už pár rokov. Iný test bol negatívny.

katariiinkaa
23. sep 2023

@zuzka1090 vtedy z toho bohužiaľ nič nebolo, momentálne mi mešká ms 5. deň, teplota sa drží hore, ale testy sú negatívne.. tak som zvedavá čo to bude. Avšak máš o dosť silnejšiu čiarku ako som mala ja. Držím palce, nech vám to vyjde ❤️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre