Clostilbegyt + pregnyl

simis105
21. okt 2013

Ahojte holčičky! Brala som clostilbegyt a potom mi doktor pichol pregnyl na prasknutie folikulu a bola ovulka. Chcem sa spytat, kto to zazil? A ci
vam potom mesklala mrcha a ci vobec prisla. Lebo moj dokrot mi povedal ze po tychto dvoch liekoch by mi mala mrcha prist presne 28DC a
ze ked nepride tak je velka pravdepodobnost ze som tehotna. Dnes som mu volala ze som 29DC a este nic, tak mi povedal ze ma zajtra ocakava
na krvne testy. Medzi tym som mu povedala ze som si dnes rano robila tehu test a ten vysiel negativny, ale on nato ze to vobec nevadi ze to je
este malo dni a testy niesu az take citlive ako pisu!

CO VY NATO, MA NIEKTO Z VAS PODOBNY PRIPAD???

majka_3
22. okt 2013

@simis105 nebud smutna...cakas lebo to na nieco jeee 😉 ved mrcha neprisla...co ta lepsie mohlo stretnut? 🙂 uz len cakat... tak nesmuuut 🙂 pekne testuj kazdy den testik..alebo kazdy druhy a uvidis....
sprav dnes test ako to bude vyzerat 😉

simonkazga
22. okt 2013

@simis105 určite nezúfaj, treba myslieť pozitívne. Čo tvoja bazálka? Stále sa drží pekne vysoko?

simis105
autor
22. okt 2013

@majka_3
snazim sa nesmutit, a teraz uz mrchu ani nedostanem ked som zacala brat tie tablekty, tak mi to aspon povedal doktor.
Test si spravim v piatok, dovtedy sa budem snazit na to nemysliet 😉

simis105
autor
22. okt 2013

@majka_3
drž palce

simis105
autor
22. okt 2013

@simonkazga
No bazalka bola dnes rano 37,1 tak ako vcera

majka_3
22. okt 2013

@simis105 az v piatok ? 🙂 tak super..ja by som nevydrzala 🙂 heheh ale budem drzat palce... 😉 moooc 🙂
bazalna vyzera super nie? 🙂 nerozumiem sa tomu ale mala by byt nad 37 nie?

simis105
autor
22. okt 2013

@majka_3
tak to dúfam 😀 som v tom nováčik, meriam ju prvý ciklus

majka_3
22. okt 2013

@simis105 tak pekne meraj a ak by si naahodou ze nevydrzala a testovala napis 🙂
nechces to este dnes skusit? 🙂 😅 😅 😅 ta nahovaram 🙂 coo 😀

simis105
autor
22. okt 2013

@majka_3
ty si potvorka 😀 mam iba dva testy, a tak som si to rozratala, (vzdy si robim test rano) dnes uz to nestiham, zajtra
idem do prace, tam to ubehne, doma to dako vydrzim, stvrtok tiez dako prezijem a v piatok rano to ocikam. 😎

majka_3
22. okt 2013

@simis105 no doobre 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 tak ale aj tak dnes jeden a na piatok ta aspon nebude ziaden test provokovat 🙂 vydrzi ti jeden 🙂
ale nie sranduje sama si rozumies kedy robit testik 😉
vela stastia s piatocnim cikanim 😀 😉 😉 😉 😉 😉

simis105
autor
22. okt 2013

@majka_3
ty jedna 😎 ! nie nie dnes nie, aj doktor mi povedal ze keby mi dnes zoberie krv nevie ci by to tam uz bolo vidiet,
takze v moci to uz urcite nebude. Tak to nechame na ten piatok, dufam ze suhlasis 🙂
idem variť. Tak zatim 🙂

simonkazga
22. okt 2013

@simis105 bazálka je super, MS mešká čo je tiež super a keď budeš testovať v piatok tak budú jasné kolajnice a nebudeš hladať duchov 🙂

simis105
autor
22. okt 2013

@simonkazga
dúfam že to bude presne ako si povedala 😀

majka_3
22. okt 2013

@simis105 jasne ved som ti pisala ze drzim palce na piatok 🙂 srandovala som 😀 ved ta predsa nemozem prinutit ist teraz cikat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

simis105
autor
22. okt 2013

@majka_3
ale moc ti dakujem, konecne som sa usmiala, vdaka tebe 😀

isabel11163
22. okt 2013

@simis105 čítam toto fórum už od včera tak držím silno palce aby si si v piatok našla poriadne kolajničiská 🙂 🙂 hlavne mysli pozitívne 🙂

simis105
autor
22. okt 2013

@isabel11163
jej si moc zlatá!!! Ďakujem ti 😀

simis105
autor
22. okt 2013

@majka_3
majka, ani nevies ako by som si ten test spravila asi ho budem musiet dat muzovi, nech mi ho schova 😀

majka_3
22. okt 2013

@simis105 no jaa sa ti vazne cudujem ze netestujes 🙂 viem podla seba 🙂 raz mi vysiel duch a testovala som ako drak 😀

simis105
autor
22. okt 2013

@majka_3
no uz ani nemozem testova 😒 povedal som o tom testovani muzovi a ten to zobral tak vazne ze mi zamkol tie testy do
svojho trezoriku 😀 nechce mi ich dat.... 🙂

majka_3
22. okt 2013

@simis105 tak to je super 😀 vydrz 😉 aspon sa budes tesit na piatok 😝

simis105
autor
22. okt 2013

@majka_3
no ja by som hlavne chcela aby uz bol buduci stvrtok, pojdem zasa k doktorovi a dufam ze uz odidem s dakou
odpovedou !!!! 😀

majka_3
22. okt 2013

@simis105 uz urcite budes vediet na com si 😉 a budu to len dobre spravy 🙂 😉

simis105
autor
22. okt 2013

@majka_3
verííííííííííím, dúúúúúúúúúúúúfam 😀

duda223
22. okt 2013

Pozdravujem vsetky ucastnicky tejto diskusie. Simis,drzim palce! Po rocnom neuspesnom snazeni buduci cyklus zacinam s folikulometriou a kombinaciou liekov na ovulku,takze s napatim sledujem ako to simis dopadne.Urcite prispievaj s novymi poznatkami 🙂 . Neviete mi povedat,ci po takejto kombinacii liekov nie je vacsia sanca na dvojicky?

simis105
autor
23. okt 2013

@simonkazga
Ahoj, chcem sa ta spytat (mam pocit ze sa vyznas 😉 ) dnes rano mi bazalka zasa stupla na 37,2.
Je to tym ze som zacala brat vcera ten duphaston???

simonkazga
23. okt 2013

@simis105 Dobré ránko 🙂 krásna teplotka 🙂 nemám o tom vedomosť, že by duphaston ovplyvňoval bazálku. Čo sa merania týka, vrarí sa, že ak sa bazálna teplota trží nad ovulačnou hodnotou 18dní, už to máš vyhraté. Jemné kolísanie je v úplnom poriadku. Zvedavo čakám na piatkový test. Nechcem nič zakríknuť, ale zatiaľ tomu všetko nasvedčuje. 😀

simonkazga
23. okt 2013

@duda223 jejo, aj ja som neskutočne túžila po dvojičkách, ale teraz ako sledujem moju mini stíhačku v obývačke už som tomu rada, že je len jedna 🙂 každopádne držím palčeky. (snažili sme sa 13mesiacov, brala som lieky, hormóny v rôznych kombináciách. napokon som zmenila lekára, nový nás objednal do gyn-fivu, vysadila som všetky lieky, vitamíny, kvapky, čaje proste všetko, odišli sme na wellness víkend s drahým, dali sme si pár pohárikov vínka ku večeri a vrátili sme sa traja. 😀 )

simis105
autor
23. okt 2013

@simonkazga
si zlatá, ja už sa snažím robiť čokolvek, len aby som na to nemyslela 😉 . napríklad dnes, som si v kancelárii poumývala
zem 😀 . Pani upratovačka sa troška čudovala ale nevadilo jej to 🙂
no mne sa zatial nad 37,0 drží iba 13 dní. Musím zistit či to ten duphaston moze ovplivniť 😕

simonkazga
23. okt 2013

@simis105 si to ešte živo pamätám 🙂 náš prvý ultrazvuk bohužiaľ nedopadol na jednotku, lekár ma vystrašil na smrť, dal mi kontrolu o týždeň a dodal, aby som bola kludná a nenerváčila. 😒 Ten týždeň v živote nezabudnem, snažila som sa na to nemyslieť, ale to sa predsa nedá. Tak som pochopila, že len pozitívne myslenie môže pomôcť. Verila som svojej bambulke a dopadlo to na jednotku. Ako dlho sa snažíte?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre