Clostilbegyt + pregnyl

Ahojte holčičky! Brala som clostilbegyt a potom mi doktor pichol pregnyl na prasknutie folikulu a bola ovulka. Chcem sa spytat, kto to zazil? A ci
vam potom mesklala mrcha a ci vobec prisla. Lebo moj dokrot mi povedal ze po tychto dvoch liekoch by mi mala mrcha prist presne 28DC a
ze ked nepride tak je velka pravdepodobnost ze som tehotna. Dnes som mu volala ze som 29DC a este nic, tak mi povedal ze ma zajtra ocakava
na krvne testy. Medzi tym som mu povedala ze som si dnes rano robila tehu test a ten vysiel negativny, ale on nato ze to vobec nevadi ze to je
este malo dni a testy niesu az take citlive ako pisu!

CO VY NATO, MA NIEKTO Z VAS PODOBNY PRIPAD???
aislinn785
11. jan 2014
ja som brala Clostil tri mesiace, potom tri mesiace pauza a potom sa z ničoho nič zadarilo. Doktorka povedala, ze niekedy sa organiizmus jednoducho nakopne vdaka Clostilu a zacne ovulovat sam. Doplnala som to Inofolicom, kedze mam PCO a vsetko krasne zabralo. Drzim palce!
sofi88
18. jan 2014
@1aduliatko1 drzim vas silno palceky, mne pichli pregnyl v stredu 15teho, tak som tiez zvedava...
1aduliatko1
18. jan 2014
@sofi88 ďakujem veľmi pekne..tebe tiež držím silno palčeky... mna už 4 dni hrozne bolí podbruško...nie tak ako ked som mala cystu - na dotyk , ale mám pocit, že mi prasknú vaječníky...vraj je to po pregnyle normálne....tak som zvedavá ako dlho to bude trvať...ešte týžden vydržať 😉
sofi88
18. jan 2014
@1aduliatko1 ja mam od druheho dna podania injekcie, cize od IUI bolesti v podbrusku... prvy den ma boleli vajecniky ale potom to preslo na podbrusko a uz ma boli len tam... ja musim cakat trosku dlhsie 🙂 na krv idem az na konci mesiaca a test si robit nebudem, mylism, ze kvoli pregnylu to nema vyznam.. este by som si robila falosne nadeje a to nechcem...
1aduliatko1
18. jan 2014
@sofi88 mne kázal prísť na krv, ak by mi menzes meškal 5 dní...ani ja nebudem testovať doma, zbytočne si robiť nádej, keď pregnyl sa drží dlho v tele.... musíme vydržať... 😉 a veriť 🙂
ja som dostala dve injekcie pregnylu, 1 v sobotu a ďalšiu v pondelok, tak dúfam,že ovulka prebehla a podarí sa...
sofi88
18. jan 2014
@1aduliatko1 ja som dostala jednu injekciu v stredu a vcera bola ovulka, overila som si jednak podla bolesti ale aj podla krcku a bazalnej teploty... zatial sa to sprava ukazkovo... mne kazali prist na krv o 14 dni... tak som zvedava...
1aduliatko1
21. jan 2014
@sofi88 ahoj, ja som dnes začala špiniť...a neviem prečo...či sa blíži mrcha??
sofi88
21. jan 2014
@1aduliatko1 kolky DPO si teraz?? nemohlo by ist o uhniezdovanie? aj tato moznost sa nuka... pokial nezacnes normalne krvacat vzdy je nadej.. tak sa jej nevzdavaj...
1aduliatko1
21. jan 2014
@sofi88 ahoj...cca 10 DPO... veru nádej zomiera posledná 🙂
sofi88
21. jan 2014
@1aduliatko1 tak vidis... na mrchu este trosku skoro, nechaj sa prekvapit co si pre teba osud nachystal 🙂 ja som dnes vecer pre zmenu dostala teplotu 😞 som z toho taka nestastna... som 4DPO a s teplotami 😞 takze z miminka asi nic 😞
duda223
21. jan 2014
@1aduliatko1 ja som tento mesiac tiez po pregnyle,tak som testovanie odkladala. Od vcera spinim mam taky hnedy hlien ked sa utriem a dnes som mala aj dostat ms. Tusim,ze sa rozbieha ...
1aduliatko1
23. jan 2014
@duda223, @sofi88 , tak mne pregnyl nepomohol..dnes 1 DC 😞
duda223
23. jan 2014
@1aduliatko1 druhy cyklus s clostilom a teraz aj pregnylom a dnes 1 dc 😞
sofi88
23. jan 2014
@1aduliatko1 viem, ze si sklamana, neboj sa, dalsi cyklus to uz vyjde 🙂
dien
9. mar 2014
Ahojte Ženušky 🙂 ja som tu nová, už mnohokrát som si čítala príspevky, ked som hladala nejake info ale až teras som sa registrovala a chcela by som sa tieš podeliť so svojími skusenostami a i čo to sa dozvedieť.
Mám 26 a ešte som nebola tehotná, momentálne sa s partnerom snažíme o sto6 :-N , Partner je diabetik ma inzulinovu pumpu už takých 2O rokov, na spermiograme ešte nebol pretože sme si povedali že na další mesiac keby to teras nevyšlo...
NO... snažime sa už asik od kedy sme spolu 🙂 rok a pol, doktorka mi zistila že neovulujem, aj ked mne sa zdalo že určite mesiace pred tým ano podla bolesti v strede cyklu aj ťahaveho výtoku, ale nevadí, robila mi ultrazvuk z vnutra dva mesiace po sebe a zistila že neovulujem, tak mi dala Clostilbegyt 3 den od začatia MS po dva tabletky denne, 8-9 DC na kontrolu a že folikula-cysta bola 14mm na pravom vaječniku, dalšia kontrola ten folikul bol 2Omm , a na 17 DC že vraj 3cm až , že to take velke ma byť, vraj folikul rastie každy den paru mm, ( niekde som čitala že praska pri 2,4mm) neviem.... predpokladam že doktorka vie čo robí 😉 , už mi ras predtým pomohla...(o tom potom) no takže kedže sa mi rozhodol folikul asik neprasknuť tak mi napisala Pregnyl, ktorý ma za následok prasknutie foliku s ktorého potom vykukne Vajičko a vtedy treba ťuťumuťu 🙂 v ten den den po i den po ... no a uprimne Neviem či mi folikul praskol alebo nie, v prvy den som mala bolesti slabe v podbrušku aj druhy den trošku silnejšie a sexikovali sme takže verím že sme urobil šetko čo sa dalo aj Myši chvostik čajik som pyla, aj vitaminy beriem, aj nohy som držala hore... 😎 len čuduj sa svete dnes je už 4 den a pol od pichnutia pregnylu a ja mám ovela vetšie bolesti ako predtým, doslova po jedle ma začalo bolieť brucho a napínať ma a bolieť pod pravým rebrom a v žaludku, akoby sa mi sťahoval, cely den mi bolo nijako, aj včera som bola nejaka rozladena , cely dan som preležala v posteli s bolestami v chbte a sťahujucim pocitom v žaludku, dokonca i menšia závrať bola, teras mi je už lepšie ale zase akoby som si citila ten pravý vaječník kde bol ten folikul, Ateras otazka, prosím poradte, myslíte že to dnes som mala ovulku? až 4 a pol dna od pregnylu, alebo je to zahniezdovanie? ja naozaj neviem nešpiním a možu to byť príznaky tehu čo sposobuje pregnyl? Dakujem vopred za odpoved. 😉
keke12
9. apr 2014
Ahoj dien....myslím si že to može byť aj tehotenstvo ale ako vidim pisala si tu ešte 9 marca tak teraz určite vieš čo sa stebou dialo... napíš sem som na tvoju skúsenosť zvedavá. Ja mám 25 rokov a pred pol rokom mi diagnostikovali PCO. Brala som clostyl ale vajecniky vobec nereagovali, tak mi doktor odporucil driiling vajecnikov a prefuk vajcovodov.. Operáciu som absolvovala v oktobri 2013 pri ktorej mi zistili endometriozu a jeden nepriechodný vajcovod...Bola som velmi nešťastná lebo výhliadky do budúcnosti či niekedy budem mať bábo sa mi zdali odrazu mizivé. Minuly mesiac som však opäť začala brať clostyl a ked som bola na ultrazvuku napodiv mi vajecniky dobre zareagovali.. mala som dominantny folikul 22 mm takže tento mesiac beriem clostyl zase a na budúci týžden by som mala ísť na ultrazvuk a mal by mi doktor pichnuť pregnyl.. Aké máte skúsenosti s Pregnylom? Podarilo sa Vám po nom otehotniet?? Odvtedy som brala už druhý mesiac opäť clostyl a dostala som aj Pregnyl... dnes mám 23 DC a už 13 deň od pichnutia Pregnylu... Robila som si test 7 den od pregnylu ale test vyšiel negatívne..Ja tiež pociťujem nejake pichanie v podbrušku ale či je to znak tehu uvidime... Som velmi nedočkavá a zvedavá ako to dopadne 😎 🙂
keke12
25. máj 2014
Ahojte dievčatá 🙂 Povedala som si že sem musím napísať... Príspevok nad týmto som písala pred mesiacom a pól a vcera som si robila tehotensky test vysiel pozitívne, za tým druhý tak isto pozitívny dnes 🙂 Takže sa nám to podarilo a budeme mať bábo a predstavte si ze presne tento mesiac mi doktor odporučil nebrať clostyl, ani som ho nebrala a zadarilo sa... Držím Vám všetkým palce 🙂 Ako vidíte aj na beznádejné prípady sa niekedy šťastie usmeje 😉
7babenka23
11. jún 2015
Ahojte, aj ja sa pridávam ku Vám snažilkám s clostilom a pregnylom /ak ste tu niektoré ešte zostali/ 🙂 budúci cyklus začínam brať a dufam, že sa po 14 mesiacoch zadarí 🙂 🙂
ivushka14
18. jún 2015
ahojte baby... hlavne tehotne po pregnyle..
tém je tu vela ale zanikly a nikto mi neodpisuje tak by som bola rada tie ktore boli v podobnej situácii ci by mi nenapisali ako to dopadlo a tiez ako ste sa citili
mám pco a tiez stitnu zlazu takze mi bol po tristvrte roku snazenia nasadeny clostyl plus duphaston.. najskor nezabralo potom mi zdvihly davku a mala som 2 folikuly jeden 22,5mm druhy 24,5mm
8.6 som dostala rano moju prvu inekciu (5000) no a kedze som chcela vediet ako to reaguje a odchadza z tela testovala som od tretieho dna po pichnuti...
ovulku som mala myslim hned na druhy den lebo som bola v kine a myslela som ze rodim emoticon)) aj ked este som nie ale bola to bolest .. no a tu su moje vysledky... tie ktore mate skusenosti.. napiste mi prosim ci by to takto mohlo vyzerat keby to vyslo..
posledny test je dnes rano 11 den od injekcie a 10 dpo...
1martinka12
22. jún 2015
@ivushka14 Ahoj tak ja da vtom tiez velmi nevyznam ja som tiez 14dni po pregnyle a 3 testy mi vysli pozitivne,ale neviem ci sa uz mozme tesit. Tebe dr. Nepovedal kedy treba testovat?
ivushka14
22. jún 2015
@1martinka12 ahoj.. no praveze mne povedala sestricka ze tak najskor po 8 dnoch.. tak som skusila asi 3 dni po inekcii abz som vedela ako to ukaze a bol samozrejme pozitivny obe // boli silne no a po 8 DPO co bolo 9 dni od injekcie som uz na teste mala len 1 a teraz ked si urobim test ja neviem mozno som cvok ale ja tam vidim zosilnenie a vidim slabulilinku druhu / .. ale tak pravdu sa asi dozviem az na kontrole len to sa asi nedockam kedze na utz by nebolo nic vidno.. ale buduci tyzden ak nedostanem ms pojdem na krv..
inac priznaky.. niekedy sa citim niekedy nie ze by som mohla byt... a tebe je ako ? ja mam teplotu ale tak rano okolo 36,7 ..ale mavala som 36,3 cca a vecer niekedy aj 37,2 . potom mam strasne citlive (bolave bradavky) 🙂 potom uz nic take... myslim ze castejsie chodim na wc a zima mi je som volaka nachladnuta... ale ci to moze byt tehu netusim :/
1martinka12
23. jún 2015
Tak potom to moze byt ze si tehu podla mna ked ti zase ukazuje test // 🙂 tak musis skusat ci bude ciarka silniet. Ja som si robila 14 dni po injekcii a vysiel mi pozitivny tak neviem co si mam teraz mysliet :/ ja si teplotu nemeriam.a tie priznaky mam take iste 🙂 aj bradavky mam tiez take citlive,ze ani nie tak cele dni ale iba obcas....kedy si mala dostat MS? Ja vcera,ale ja mam aj nepravidelny cyklus....rozmyslam ze by som sla piatok na krv. Ty preco nejdes na krv?
1martinka12
23. jún 2015
@keke12 ahoj Ty si mala len pregnyl a tak sa ti to podarilo?
1martinka12
23. jún 2015
ivushka14
23. jún 2015
@1martinka12 ahoj no ja som dnesnim dnom 16 den od inekcie a cca 14 DPO no a ci mi to vyslo este neviem.. nemam uz testy doma tak stale len tapam ci ano ci nie.. no k dr. na krv som chcela ist ak mi bude meskat uz aspon tyzden .. zatial ms nikde ale ja som ani nemavala pravidelny cyklus cize nato sa nespolieham.. dnes sa ale objednam na tu krv na daky piatok.. ak bude hcg zvysene to uz nebudrle inekcia 🙂
a pred pregnylom som brala clostylbegit 2x 1 tabletku a mala som dva dozrete folikuly ked mi dr pichol..
1martinka12
23. jún 2015
@ivushka14 tak ja na tvojom mieste by som uz davno testovala 🙂 podla mna 16 den od injekcii to by uz nemal byt pregnyl 🙂 ja budem zajtra 16 den tak skusim mozno testnut 🙂 mna pychol dr. Injekciu na 15 Den cyklu a mala som tam 1folikul a ja som vobec nebrala ziadne tabletky.
ivushka14
23. jún 2015
No tak to mas super ze ti sam narastol to mne sa stalo asi 4 krat do roka :/ 🙂
Ved zajtra testnem a pojdem aj na odber len podla mna keby som tak by som to dako pocitovala uz..ako baby pisali ze bolest podbruska alebo prestalo nieco chutit alebo neznasanlivost na pachy ..mne nieje nic z toho .. tak preto to stale odkladam.. aletak mas pravdu.. je nacase to zistit a ked nic zacat odznova..
a ty podla mna tehu budes kd ti vychadza aj teraz pozitiv.. to nieje nahoda.. drzim palec napis potom ked budes isto vdiet..
orchidea111
17. aug 2015
@ivushka14 ahoj, mozem sa opytat ako si dopadla? ja som dnes siedmy den po pregnyle, nedalo mi a testla som..(teda vobec som nevedela, ze moze pregnyl falsovat testy) samozrejme, ze tam ciarocka je.. pockam zo dva dni a uvidim
ivushka14
17. aug 2015
Ahoj.. no ja po prvom raze neuspesne zial a to este aj na 14 den som mala duchov ak nie dlhsie... uz som bola plna nadeje ale potom prisla ms.. 😕 no co uz .. skusame dalej... momentalne skusam aj ovu testy tak uvidime ci vystihnem okamih... dufam ze tebe sa podari hned 🙂
orchidea111
17. aug 2015
@ivushka14 no toto je uz nas 22 cyklus ktory sa snazime.. prvy krat s clostikom a pregnylom.. u teba to vyzeralo viac nez dobre.. skoda.. tak drzim prsty do dalsieho boja 😉 ja teda vyckam este.. boli ma podbrusko tak mi to dodava nadej 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli