Čo poviete, som tehotná?

barborkakr
8. jan 2021

4 dni pred menstruaciou, clear blue vysiel negat, tento som ale zvrchu viac “pocikala”, ci to moze byt dusich tym? Dakujem

martinaju
10. jan 2021

@barborkakr pred ms treba robit z ranneho mocu pretoze koncentracia hcg este nie je taka vysoka. A cez den clovek dost pije počkaj na den ocakavanej ms. 🍀🍀

petkasaurus
10. jan 2021

Vies, strasne ti drzim palce.. Ja len ze, keby to aj nahodou nevyslo.. Uz radsej netestuj takto dopredu, ja som tak robievala a zakazdym to bolo este väčšie sklamanie.. Pre tvoje dobro.. Ani ked by ti trebars 1 den meskalo.. Az potom radšej..

barborkakr
autor
10. jan 2021

@petkasaurus mas pravdu, urobim ako pises presne..toto su zbytocne nervy

petkasaurus
10. jan 2021

@barborkakr ja som to dnes dostala.. Brala som inofolic a vitaminan D, E, omega 3 kys, zinok, selen. Teraz beriem Mimistar, vit. D, E, omega, selen a teraz som si objednala koenzym q10 a alchemilku.. Tento mesiac idem na folikulometriu, tak snad sa zadari.. Rozmýšľam ze pozriem aj tie cviky Mojžišovej.. Drahy obcas berie Folandrol, zinok, selen a vit. C.. Mozno sa zda, ze som uz posadnuta, ked toto rozpisujem, ale neberiem to este tragicky..

barborkakr
autor
10. jan 2021

@petkasaurus ten inofolic je dobry?

petkasaurus
10. jan 2021

@barborkakr mne zatial nepomohol, uz som do toho povrazala peniaze.. Tak som si kupila ten mimistar, sice obsahuje menej inozitolu, ale ma tam dalsie vitaminy a je lacnejsi.. Ale ja som mala aj polyp v maternici, tak mozno aj za to nepomohol..

zuzicka256
10. jan 2021

@petkasaurus suhlasim. Alechemilka je taky maly zazrak ♥️ mne velmi pomohol ten cajik 😊

barborkakr
autor
10. jan 2021

@zuzicka256 kedy ste ho pili?

zuzicka256
10. jan 2021

@barborkakr ked sme sa snazili o male. Ja som mala celkovo komplikovane "zenske veci". Zapaly, cysty a podobne. Nikdy som neverila cajom(caje ani teraz nepijem, nemam ich rada) ale ta alchemilka ma dala "do šóru" vazne po kazdej stranke. Perfektna vec 😊 pijem ho obcas len tak preventivne 🤞 uz nepamatam ako som ho pila vtedy 🤔 myslim ze 2 tyzdne a pauza tyzden ci ako a zas. Nema sa pit dlhodobo vkuse. Pauzy som vykryvala myšim chvostom 🤞

alexandra1805
12. jan 2021

Ahojte baby chcem sa lem opytat test som robila s citlivostou 20 .. vysla slaba ciarka .. len som kukla a dala bokom ledze som tam nic nevidela ... vecer som ho chxela vyhodit kukla som jednym okom nanho a bola tam slaba čiarka druha .. lem ma zaujma viem ze sa uz nema odpocitavat po dlhom čase testy len preco potom vysiel ? Ked 10tkovy nevysiel .ďakujem pekne .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre