Hnedý výtok, pálenie a pozitívne testy

26. aug 2020

Dobrý deň prajem chcem sa opýtať otázku 🙂 predvčerom mi vyšli pozitívne tehotenské testy aj clear blue 🙂 teraz mam 5 dni do menštruácie a mam hnedý výtok a pálenie vnútri posvy mávam to pálenie aj pred menštruáciou ale výtok až po ňom 🙂 môžem sa vás spýtať určite ste skúsenejšie čo to môže znamenať ? Neni to nejako zle ? Ďakujem predom za odpovede 🙂

klarissa25
26. aug 2020

a určite boli pozitívne?

autor
26. aug 2020

@klarissa25 prepáčte čo to je za otázku myslite že chodím do prvej triedy ? Áno boli pozitívne všetky tri testy

veronikaszabova
26. aug 2020

Anonym - zbytocne stekas na Klarisu. Dala normalnu otazku - staci si pozriet diskusie na MK, ake testy su niektore schopne povazovat za pozitivne.

klarissa25
26. aug 2020

tak môže to znamenať čokolvek a aj nemusí, ved uvidíš....

klarissa25
26. aug 2020

@veronikaszabova asi tak 🙂 Ďakujem 🙂

autor
26. aug 2020

@veronikaszabova ja na nikoho neštekam normálne som odpovedala nechodím sem moc neviem čo ženy považujú za pozitívny test ale moje boli pozitívne síce slabšie ale jasne keď mam pred menštruáciou 🙂

evkakozickova
26. aug 2020

Ale v prvom rade si treba uvedomiť, že mi tu veštecké gule nemáme a nevidíme do teba. Vôbec to nemyslím v zlom, najprv počkaj či menzes príde a ak nie tak choď ku gynekológovi.Ten ty určite povie viac.

autor
26. aug 2020

@evkakozickova prepáčte myslela som že keď je to fóra tak sa to mohlo niektorej z vás stať okej beriem prepáčte za otázku

evkakozickova
26. aug 2020

Vôbec sa nemusíš urážať, máš ešte 5 dní do menzesu buď príde alebo nepríde a ak nepríde tak budeš veľmi dobre vedieť čo to znamená.

evkakozickova
26. aug 2020

@autor skús ich odfotiť a hodiť sem.

sense
26. aug 2020

Ak ti vyšli pozitívne testy a zavolaj doktorke, a ona to povie... Môže ísť o biochemické tehu ale aj len o uhniezdovanie... Len teda hcg sa začína tuším vylučovať až keď sa vajíčko u hniezdi... A 7 dní pred MS som ešte neviderla pozit. Tehu test. Keďže do MS máš 5 dní a testy vyšli pozit. Pred vcerom...

meluela
26. aug 2020

ono je to este take neiste, tazko povedat. par krat som mala pozitivny test s potom prisla (oneskorena) menstruacia, alebo aj na cas, a ked som bola naozaj tehotna tak som v case menzesu trocha spinila, aj krce som mala .. mudrejsia budes az tak o tyzden-dva. mozes ist aj k dr na hcg tam to bude troska jasnejsie

veronikaszabova
26. aug 2020

@sense o uhniezdovanie nepojde - HCG je az po nom

viikkki
26. aug 2020

Uvidíš ci príde normálna MS alebo nie, špinenie však prvý mesiac tehotenstva nič neznamená, a je to síce výnimočné ale niektoré ženy majú do 6 mesiaca tehotenstva MS

majusikk
26. aug 2020

Ja som tak mala a bola som v tom

osky
26. aug 2020

Moze byt uhniezdovanie,ak jw tmava krv a iba trochu..

syslik81
26. aug 2020

moze to byt uhniezdovanie, moze to byt mimomaternicove moze to byt hocico .. tu spravnu odpoved nedostanes kym nepojdes k dr a na sono ..

sense
26. aug 2020

@veronikaszabova ved som napisala hcg az po uhniezdeni

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre