Čo si myslíte o tomto teste?

22. dec 2022

Baby , čo si myslite o tomto teste ? Beriem aj HA preto neviem čo si mám o tom myslieť

autor
22. dec 2022
nely1704
22. dec 2022

Voľným okom bez filtra to vyzerá ako ?

autor
22. dec 2022

@nely1704 tak vidno tam čiarku a takú istú som mala aj pri prvom tehu len neviem čo si mám o tom myslieť keď som na HA a neužívala som žiadne iné lieky ani nič

autor
22. dec 2022

@nely1704 a ešte v zapati som začala špiniť čo som pri prvom nemala vôbec

nnnuuunnn
22. dec 2022

Urobila by som ďalší

dadka128
22. dec 2022

A aky si mala dôvod na testovanie?

autor
22. dec 2022

@dadka128 možno sa to bude zdať zvláštne , ale babička mi vravela že som akási iná v tvári a pýtala sa či nie som tehotná a našla som doma test tak reku veď vyskúšam

nely1704
22. dec 2022

Aj ti meška ?

maciatkolulu
22. dec 2022

Berieš antikoncepciu a babička ti povedala, že si iná, tak si robíš tehotenský test? Koľko ti mešká?

simonka15513
22. dec 2022

Nechapem tie filtre 🤦🏽‍♀️ Bud tam nieco je alebo nie

mamulik10
22. dec 2022

@simonka15513 uplne jednoduché pre pochopenie s filtrom je lepšie vidieť ducha ako bez neho 🙏🙄

romikk22
22. dec 2022

Mne pri prvom tehotenstve povedala moja teta hneď ako som prišla k nej ze podla mňa si tehotná. Vraj som dáka iná. Nevedela vysvetliť v com ale ze proste iná
A ja som ostala zaskočená pretože som naozaj tehotná bola a ešte o tom nikto nevedel

lucylliana
22. dec 2022

Ak berieš HAK tak ako máš bez vynechavania tak je naozaj mizive % aby si ostala tehotná, pretože blokuje ovulaciu, alebo vytvára nepriaznivé podmienky na prežitie spermií či uhniezdenie vajíčka. Ale to vy si mala vedieť keď ju berieš

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre