Čo to má znamenať? Zvláštny priebeh menštruácie

greeneye
14. aug 2018

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či sa už niekomu stalo niečo takéto. Menštruáciu nemám veľmi pravidelnú, predposledný krát keď som ju mala tak som v strede cyklu špinila 10 dní, naposledy mi meškala 4 dni, a tento krát meškala iba deň, ale s tým že prvé dva dni som krvácala normálne tmavočervenú krv. V tretí deň jej už bolo menej, a večer už jej bolo len máličko a bola jasne červená. V štvrtý deň už len take hnedo červené, sem tam až čierne, ako keby špinenie a dnes už len slabulinko hnedo ružovkasty, dá sa povedať výtok. Normálne mávam ms 7 dni silného krvácania. S priateľom máme nechránený styk, s tým že si dáva pozor a nikdy sa do mňa neurobí. Môže to mať niečo s tehotenstvom alebo som iba paranoidná? Príznaky nemám žiadne.. Iba mi tak škvrka v podbrušku. Poraďte prosím som bezradná..😏

pribinak
14. aug 2018

test? lebo pozeram do susedinej kristalovej gule a ona tvrdi, ze na 50 percent ano

korunka1
14. aug 2018

@greeneye "Poraďte prosím som bezradná..😏"
A teraz neviem, z čoho si bezradná..tehotná asi nechceš byť keď "že si dáva pozor a nikdy sa do mňa neurobí"
Kurňa, ženy...dajte chlapom gumy a nebudete mať takéto stupídne otázky.

greeneye
autor
14. aug 2018

Boli sme aj teraz na dovolenke, a bola to náročná cesta autobusom, myslite že to nemôže byť ovplyvnené aj tým?

moonka1
14. aug 2018

tazko povedat ako to vlastne je. treba si len pockat a uvidis ci mrcha dojde alebo si spravis po case tehotensky test

greeneye
autor
14. aug 2018

@moonka1 práve teraz som ju mala.. No vlastne mám.. Tak mi je to také divné, neviem čo sa to somnou robí a čím to môže byť spôsobené..

mala_katie
14. aug 2018

@greeneye hmmm.. Mala si úplne normálnu 5 dnovu menštruáciu a ešte aj načas(podľa mňa môže byť rozdiel práve v tom, že ju máš v normálnom čase, pripadne nemusela byť ovulácia).. Keď je jasnocervena krv, tak neverím tomu, že by si mohla byť tehotná.. Potom ešte z teba očividne vyšli ešte nejaké zvyšky.. To co popisujes je podľa mňa úplne normálne pri MS.. Keď takto stresujes, keď ju máš, čo robíš potom, keď ju nemáš? Očividne dieťa mat nechceš, tak je načase nájsť inú formu ochrany ako to, že sa "do teba nespraví".. Ak chceš poistku, sprav si test o pár dní, ale silno pochybujem...

pininka
14. aug 2018

@greeneye podla mna tehotna niesi, menzes si mala a moze byt jeho dlzka ovplyvnena hocicim inym. Ja mam tiez nepravidelny a kazdy mesiac mam iny, hlavne v lete.

greeneye
autor
14. aug 2018

Dobre ďakujem, test si urobím a uvidim ešte ako to špinenie..

nelinka888
14. aug 2018

Cesta autobusom? To isto nie.. Buď si tehotná alebo si proste mala nejako inak hormóny kvôli nejakému stresu alebo liekom alebo proste len tak, aj to sa niekedy stáva. Treba si urobiť test

agatkamarek
14. aug 2018

@greeneye nejaký hormonálny výkyv... ja to bežne mávam takto raz za čas ..

alexandraalexandrova
14. aug 2018

podla mna ti blbnu hormony. Uz len z toho co pises ze si minule spinila uprostred cyklu, ze mas cyklus nepravidelny je jasne ze nemas uplne v poriadku hormonalnu rovnovahu. Nemas cysty? kedy si bola na preventivke u gynekologa?

greeneye
autor
14. aug 2018

@alexandraalexandrova ešte som nebola, necítim sa na to ešte nejak.. A niesom ani plnoletá, takže by som to musela riešiť s mamou, a my sa zase o takýchto veciach nerozprávame.. Nemám zase 13 ani tak nejak, už som staršia ale do 18tich to ešte až tak blízko zasa nieje.. Inak teraz mám ten výtok už iba hnedý a taký naťahovací, tak už fakt ničomu nerozumiem.. Myslíš že keď si urobím zajtra ráno test tak už zistím či som v tom či nie?😕

asia83
14. aug 2018

@greeneye Nie ste tehotná. Za to špinenie v strede cyklu by som išla na gynekológiu.

tt247
14. aug 2018

@greeneye no gynekológ by ti naozaj bodol, keďže uz pohlavne žiješ a ešte k tomu bez ochrany. Je to každého osobná vec, ale nie je len tehotenstvo je v tvojom prípade hrozbou. Takže ak riešiš sex, je potrebné začať riešiť aj lekársku starostlivosť k tomu prisluchajúcu. To ti píšem v dobrom.

alexandraalexandrova
14. aug 2018

@greeneye to ze nie si plnoleta nijako nebrani tomu aby si zasla za gynekologom, alebo asi lepsie gynekologickou ak mas zabrany. Zober tam so sebou nejaku kamosku ktora ti bude oporou...ja som prvu navstevu tiez dlho odkladala, isla som az ked som mala 19 a bum, lekarka mi zistila ze mam na vajecnikoch cysty, ze mam hormony uplne zblaznene, brala som rok lieky az kym sa to napravilo...nepises kolko mas rokov a ako dlho uz menstruujes, ale ak mas menstruaciu uz dlhsie a je stale nepravidelna, mas vytoky a podobne, treba zajst za lekarom. K tomu tehotenskemu testu sa vyjadrit neviem, lebo neviem aky mas cyklus, tazko povedat ci uz sa moze alebo nemoze tehotenstvo ukazat, ak by si bola tehotna...ale ja uprimne pochybujem ze si tehotna. To co o sebe pises je presne cez kopirak mojho stavu v 16-19 roku...zvaz toho gynekologa a ked sa o tom nemas s kym porozpravat tak mi kludne napis IP...

greeneye
autor
14. aug 2018

@tt247 s priateľom už som skoro cez rok, a vie sa udržať, už to tak praktizujeme nejakú domu a doposiaľ nič.. A nijako sexuálnych partnerov nestriedam, tak choroby by som nemala mať.. Uznávam Gynekológ by ale bodol, lenže to by som ho musela navštíviť so zákonným zástupcom a nechcem aby mama vedela o mne všetky tieto detaily..

alexandraalexandrova
14. aug 2018

@greeneye skus sa spytat u gynekologa ci je nutne tam ist so zakonnym zastupcom? Poznam kocku co ostala tehotna ako 16 rocna a isla za gynekologom iba s tiez neplnoletou kamoskou. Doma o nicom nevedeli az ked lekar tehotenstvo potvrdil, vtedy to doma povedala...

greeneye
autor
14. aug 2018

A to ho môžem navštevovať aj bez toho aby to vedela obvodná lekárka alebo zákonný zástupca, keby som tam šla sama?

korunka1
14. aug 2018

@greeneye Ber i neber to osobne, platí to pre každú takú šťandu ako Ty.
20 už mám za sebou, ale 60 ešte zasa tak blízko nie je, ale za svoj život som nepočula o chlapovi, ktorý "to" vie udržať. Ty rozum evidentne nemáš, ale aspoň toľko by si o sexe mala vedieť, že ak nechceš dieťa..lebo doma by Ťa prerazili a dobre by urobili...tak treba použiť ochranu.
Sodoma-gomora Cecilko.
Mladé,hlúpe...ach jaj

greeneye
autor
14. aug 2018

@korunka1 Dobre, beriem tvoj názor, však ja uznavam že to nieje najlepsi spôsob antikoncepcie, ale stalo sa 🙂 Ďakujem ti teda za názor, nabudúce by sisi mohla odpustiť tu agresiu a výrazy, niesom jediná a chcela som sa len opýtať na názor. Prajem ti pekný deň 🙂

lmml
14. aug 2018

Ja som bola v 16tke bez mamy..😂😂 tvl odkedy tam treba rodiča? 😂😂 Mne nekazali priniesť ho zo sebou stačila im kartička poistenca..😂😂😂😂

korunka1
14. aug 2018

@greeneye Ale to stalo sa trvá už cez rok...máš sakra šťastie. A okrem iného je to najhorší spôsob antikoncepcie. Potom deti majú deti.
Si myslíš, že ti niečo újde, keď sa nebudeš kekešiť od 16tich? Sa bojíš, aby ťa chalanisko nenechal? Ak ste spolu len preto, tak to nemá dlhú budúcnosť.
Mňa len iritujú potom tie otázky...robili sme to bez gumy, bojím sa či nie som tehotná...no na ký ďas to robíš takto? Hrdinka si veľká, ale za mamou nepôjdeš.

tekilkaaaa
14. aug 2018

Dobrý deň. Chcem sa spýtať. Beriem antikoncepciu karhlu. A mám mať tento týždeň menzes ale nechce mi prísť ,necítim ani tie skoré bolesti pred menštruáciou . Meškajú mi už dva dni. Pohlavný styk máme s priateľom nechránený ale nikdy sa nestalo že by sa bola nejaká nehoda. Niekedy si dávame ochranu ale vždy si dáme pozor. Klopem si preistotu.. V júli som antikoncepciu nebrala pretože som chcela zistiť že či budem mať menzes presne vtedy ako mi došli lieky. A menzes som vtedy mala. Teraz ju beriem zase a menzes nemám čo to má znamenať ako O.o To keby som tehotná bolo by mi zle mala by som nejaké iné chuťe na jedlo ale nič . Neviete mi poradiť prosiim :/

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre