Čo znamená neúplný krížik na teste?

jaja8_9
16. júl 2019

Ahojte tak zase píšem ja... Mávam 30 dňový cyklus ms mi mešká 3 dni... K veci test mi vyšiel negatívny pravdepodobne len slabucko je vidieť neúplný krížik iba do polovičky stalo sa to niekomu? Ako to mam vyhodnotiť? Negatívny? Lebo vyzerá to jak duch... Stretli ste sa s týmto už?

veronikaszabova
16. júl 2019

@jaja8_9 pozri si pravidla MK. Duplicitne temy sa nepridavaju. Admin ti ju zmaze

jaja8_9
autor
16. júl 2019

@veronikaszabova ďakujem nevedela som ospravedlňujem sa, len som si myslela ze sa to môže zaradiť do iných tém tiež.

veronikaszabova
16. júl 2019

@jaja8_9 nie. Staci jedna

biela_sova
16. júl 2019

@jaja8_9 Ahoj, tak ciarocka sa tam crtaz skus o dva dni znovu, ci bude silniet 🙂

monismie
16. júl 2019

@jaja8_9 netraba, ono ti to ukaze medzi novymi temami takze sa k tomu dostanu vsetci, nie len ti z tej sekcie kde to pridas 🙂 ved si to pozri v diskusiach, ze tam tvoja tema

bogierka
16. júl 2019

treba este pockat a pretestovat sa. uvidis, ci zosilnie alebo nie

jaja8_9
autor
16. júl 2019

Ďakujem budeme dúfať 🙂 veľmi túžime po bábätku... Na MK veľmi nechodím bola som tu párkrát ale Nikdy som si nestudovala pravidlá už budem vedieť, ospravedlňujem sa ešte raz 🙂

sajuri257
16. júl 2019

@jaja8_9 asi nedobra foto ale moj prvy duch sa nedal odfotit, bolo ho vidiet nazivo, testla som potom na 8den od styku a tam uz vysla pekna ciarka. Skus o dva dni, pripadne mamatest, kazda zena je ina, niektore maju aj 2tyzdne po vynechani ms ducha a su tehotne.

1natasa1
16. júl 2019

@jaja8_9 držím ti palčeky, vyzerá to dobre 🙂

deti95060810
16. júl 2019

kým na to príde Admin tak už dávno budeš vedieť odpoveď...dávajú tu aj iné prihluplé témy...ale však o tom je fórum...každý sa opýta to čo chce vedieť....

jaja8_9
autor
16. júl 2019

@1natasa1 ďakujeme uvidíme 🙂

alilka
16. júl 2019

@jaja8_9 ja som mala taký test..a o 2 dní začíname 19tt 🙏 držím prsty

bubli21
16. júl 2019

Kup obycajni test v tescu...pepco ci ako to je ;) a uvidis bude tam silnejsi duch..mne ukazal na 3 den krasnu cisrku

macko1007
16. júl 2019

@jaja8_9 ahoj ak to bolo do tych 10min odčitané tak si myslím že to vyšlo☺️

zanettsur
16. júl 2019

treba byt trosku trpezlivy a netestovat hned ako meska par dni ms, par dni meskania je normalne aj ked mavas pravidelne, to ze to tak je neznamena ze nikdy nebudu meskat a potom dojdu, ja tam nic nevidim ale otestuj sa neskor 🙂

marika142
16. júl 2019

@jaja8_9 odporucam taktiez uplne obycko test, najlacnejsi, toto je zbytocne, skus si ho urobit za dva dni mal by byt duch 🙂

natali408
16. júl 2019

Ahojte. Aj ja prosím o radu. Ešte mi to "asi" nemešká. Som 30DC.Ale minulý cyklus som mala 65 dňový. Potom mi gynekológ nasadil na 10 dní utrogestan a dostala som menzes. Som 8 mesiacov po spontannom potrate v 14tt. Teraz sa citim divne. Pichá ma v podbrušku. Tak neviem, čo ma zas čaká. Či zas len plany poplach. Ďakujem

ludmilka2407
16. júl 2019

Kupila by som si obycajny test radsej a uvidis.

diaalex
16. júl 2019

@natali408 ja tam čiarku nevidím 😕

nevludna
16. júl 2019

@natali408 ja tam vidim ducha, drzim palce

jaja8_9
autor
16. júl 2019

Ďakujem dievčatá za váš názor 🙂 už mi ostáva len veriť ze to vyjde

mikimi
16. júl 2019

@natali408 ja tam vidím čiaročku😊 aj u mna to začínalo pichanim v podbrušku a tiež mi prv ukázal slabú čiarku 😊 skús testnut zase ráno . 😊 držím prsty nech silneje

mikimi
16. júl 2019

@jaja8_9 najlepšie by bolo možno rovnaký test nech si viete porovnať či silneje čiarka 😊

jaja8_9
autor
17. júl 2019

@mikimi skúsim pozajtra teda lebo každý deň sa mi to zdá zbytočne keďže mam k dispozícii len 25tku test 🙂 uvidíme teda co z toho bude len prsia ma neskutočne bolia v podbrušku už nie tak to sem tam zabolí ale prsia mam neskutočne napäté a boľavé

jaja8_9
autor
17. júl 2019

@mikimi ďakujem 🙂

mikimi
17. júl 2019

@jaja8_9 ja som už testovala tri dni pred meškaním a bola tam viditeľná slabšia čiarka a povedala som si že testnem lebo nie vkuse ale dosť často cez deň sa mi stalo že má pobolievalo podbrusko pichalo raz to bolo na jednej strane raz na druhej raz celé 😊 treba testnuť 😊 držím prsty

jaja8_9
autor
17. júl 2019

@mikimi ja 3 dní keď meškali už, ja som mala najprv v deň keď som to mala dostať menštruačné bolesti a nič potom, ms neprišla ale podbruško ma bolelo nie stále vkusy ale pichalo tiež naľavo potom napravo v strede, tak som si robila test vyšiel taky aký vyšiel ešte neviem na com som tak testnem v piatok 😊 aj taky bielsi alebo až priesvitný výtok mam ráno ho je viac, prsia mam naliate a citlivé, unavená som často aj keď som spala v noci pomerne dobre potom ma únava prejde na chvíľku potom zase 😀 tak ja neviem už uvidíme ci z toho niečo bude... Len toto som ešte nemala

daniella30
17. júl 2019

@natali408 mne tieto robili falosnych duchov

daniella30
17. júl 2019

@jaja8_9 odporucam ti sice drahsi ale super presny digitalny test clearblue kde ti ukaze ci si alebo nie si a ked si tak v ktorom tyzdni.

mikimi
17. júl 2019

@jaja8_9 ja som síce bolestivé prsia vôbec nemala na začiatku ale čo poznám mamičky tak skoro všetky .. podľa mňa je to tam aj testik ukázal slabú druhu čiarku 😁 treba testnut zase stále na začiatku je to slabunke a postupne ako sa dvíha hcg tak tmavne čiarka 😊 veľmi držím prsty nech to vyjde 😊
U mňa bola únava na začiatku tiež a to som ešte nevedela že som tehu dokázala som spat aj 16 hodín denne 😊 a ako píše
@daniella30 je veľmi dobrý digitálny test ten už ukáže aj 1-2 týždeň 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre