Čo znamená neúplný krížik na teste?

jaja8_9
16. júl 2019

Ahojte tak zase píšem ja... Mávam 30 dňový cyklus ms mi mešká 3 dni... K veci test mi vyšiel negatívny pravdepodobne len slabucko je vidieť neúplný krížik iba do polovičky stalo sa to niekomu? Ako to mam vyhodnotiť? Negatívny? Lebo vyzerá to jak duch... Stretli ste sa s týmto už?

jaja8_9
autor
18. júl 2019

@mikimi ďakujem ❤️ len mam strach ze to není duch keďže ten krížik nie je úplný 😣 do zajtra rána chcem vydržať ešte 😊

river_song
18. júl 2019

Tieto testy su uplne zlé, ja som mala na nich slabu ciarku vzdy, modrú, a nikdy to tehotenstvo nebolo.. takze radsej skus normálny klasický test s ružovým farbivom...

mikimi
18. júl 2019

@jaja8_9 potom zajtra daj vedieť ako to dopadlo 😊 držím prsty ✊

jaja8_9
autor
18. júl 2019

@river_song keďže som v zahraničí a iný nemali tak som si kúpila tento, neviem čítala som o ňom že sú také aké píšete potom som čítala že sú veľmi spoľahlivé... Neviem.

jaja8_9
autor
18. júl 2019

@mikimi ďakujem 🙂 napíšem

river_song
18. júl 2019

@jaja8_9 za mna teda niesu, ale ved uvidis o par dní co a ako..

jaja8_9
autor
18. júl 2019

@jaja8_9 tak nemusím ani testovať ráno, začala som krvácať síce je to slabšie ako som zvyknutá pri Ms, ale asi prišla lebo mam cítim bolesť ako pri Ms.... Tak nič no asi to tak malo byt 😣

mikimi
18. júl 2019

@jaja8_9 och tak to mi je ľúto 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre