Používame cookies. Viac informácií tu. OK
strapco13
26. jan 2012

@mishhel daj si odobrat HCG, zopakovat ultrazvuk

mishhel
autor
26. jan 2012

ja som pred hodinou prisla z nemocnice z ultrazvuku,vraj tam je v obl.uteru cysticky utvar cca 2,5x1,5cm,s nastennym hyperechom 7mm-gravidita?

feb13
26. jan 2012

@mishhel Ahoj no ak krvacas 10 dni no neviem. Je to divne ze v nemocnici predpokladaju tehotenstvo a poslu ta s tym domov a este ani hCG nedali odobrat na cito. Vies ak lekar na sone nevedel povedat ci sa jedna o gestacny vacok alebo nie tak mi ti tu tazko poradime.
Este ma napadlo ze pri mimomaternicovom tehotenstve sa zvykne vytvorit tzv. pseudogestacny vacok ktory vyzera podobne nez ozajstny len ma tensiu stenu. Ale moze to byt aj hocico ine. To vsetko ma zhodnotit lekar ktori robi UZV.
Ak ti meska menzes uz viac ako 12 dni tak kludne ten test mozes urobit aj hned teraz, ak si tehotna bude pozitivny. Nechcem ta strasit ale pozitivny test podla mna v tomto pripade este nemusi znamenat ze sa jedna o normalne tehotenstvo. Ale kazdopadne je to velmi dolezita informacia ci je test pozitivny alebo negativny.

feb13
26. jan 2012

@mishhel Jaj este jedna vec. Zvyseny prolaktin moze zhorsit funkciu zlteho telieska, co jednak sposobuje znizenu sancu na otehotnenie, jednak moze sposobit predmenstruacne krvacanie (spinenie). Ja som to mavala ked som dojcila, ale mala som to maximalne 4 dni a potom sa rozbehol menzes. 10 dni je podla mna na to vela. Ked som mala mimomaternicove bolo to krvacanie take iste nez to predmenstruacne len trvalo dlhsie asi 10-11 dni kym ma zoperovali.

mishhel
autor
27. jan 2012

RANO SOM ROBILA TEST A BOLI TAM DVE//.

zuzanames
27. jan 2012

@feb13 mishhel nepísala o krvácaní, ktoré trvá 10 dní , ale o zvracaní .... 🙂

feb13
27. jan 2012

@mishhel @zuzanames Aha pardon. 🙂 Asi som bola dost unavena ked som to citala. Tak potom je to OK, gratlujem. 🙂

mishhel
autor
27. jan 2012

dakujem ,nevadi...drzim vam vsetkym palce aby ste boli stastne tak ako som ja🙂)a mali dve//.

locko007
27. jan 2012

@mishhel Gratulujem, určite je u vás obrovská radosť. Veľa šťastia! 😉

kemonka
27. jan 2012

@mishhel Gratulujem, a držím palce 😉

mishhel
autor
28. jan 2012

dakujem vam vsetkym,sme stastny a drzim vam ostatnym palce aby nas bolo viac s 2//.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli