Slabé krvácanie no menštruácia to nie je.

iwuskapoh
2. aug 2019

Ahojte baby mam taký problém ms mi mešká už mesiac bola som u gynekológa a najprv mi spravil ultrazvuk a povedal že tam vidí malé tehotenstvo potom mi brali krv Hcg a keď som išla po výsledky dr tam nebol iba sestrička a ta povedala že musím prísť zase o 2 dní lebo že mám zvýšené Hcg no keď som išla o 2 dní dr povedal že výsledky sú negatívne proste ja nechápem čo videl na ultrazvuku a čo ta sestrička hovorila že nech mi to vysvetlia ta dr povedal že tehotná nesom poslal na laparaskopiu a už 4 dní mám slabé krvácanie no ms to neje ani bolesti podbrúska som nemala ani žiadnu bolesť čo to môže byt

tosomja
2. aug 2019

Chod na pohotovosť, ak to nie je bežné, ale myslím ze to je prvá ms po laparoskopii a rozhádzany cyklus.

iwuskapoh
autor
2. aug 2019

Ešte som nebola na laparaskopiu ešte som sa len bola objednať

nika3136
2. aug 2019

@iwuskapoh prečo si sa nepýtala Dr? Povedal, že tehotenstvo nie. Čo iné? Nechcem ťa strašiť, mala si sa spýtať a trvať na vysvetlení. Ak nie, máš právo nahliadnuť do karty, urobiť si vypísky, dať si to vysvetliť inde.

tosomja
2. aug 2019

@iwuskapoh chod za Dr a pýtaj sa jeho, ako píše nika, máš právo vedieť co ti je a žiadať vysvetliť comu nerozumieš, ak nie, pýtaj kartu a chod k ochotnemu

bojka22
2. aug 2019

@iwuskapoh ako som ti písala už predchádzajúcej diskusii tak ešte raz. Možno to aj iným babám pomôže ak si to prečítajú.
mne doktor povedal toto iste keď mi pri prehliadke robil bežné vyšetrenia. Tak ze mi zoberie krv piatok. Išla som teda na krv piatok a zároveň si v ten deň urobila test. Test bol negatívny. Urobila som si druhý v nedeľu a už bol pozitívny. Hneď pondelok som išla doktovi a on ze krv je negatívna tehotná nie ste, ale máte nejaký slabý zápal, dám vám antibiotika. A ja mu hovorím ze ale test bol nedeľu pozitívny. Tak som išla na ďalšiu krv ktorá už bola pozitívna. Keby mu nepoviem o teste tak mam antibiotika a tetaz som už 10tt. A povedal mi ze som zázrak že jemu osobne sa nestalo to ze krv negatívna a o dva dni test pozitívny keď krv by výsledok mala ukázať skôr 🙂
Držím palce. 🙂

iwuskapoh
autor
2. aug 2019

@bojka22 a mali ste aj také slabé krvácanie ?

bojka22
2. aug 2019

@iwuskapoh pred tým áno. To bolo asi uhniezdenie. Ale ako píšem doktor ostal prekvapený ze krv mi to neukázala a test o dva dni áno aj keď slabá ciarka

iwuskapoh
autor
2. aug 2019

@bojka22 ďakujem pekne zajtra si kúpim test lebo ja tomu dr neverím robil ultrazvuk hovoril že vidí malé tehotenstvo a potom už nič že nesom tehotná neje normálnu a ešte na laparku ma poslal a mám brať inofolic combi ale toto som. Ešte nemala že mi mešká ms mesiac a mám slabé krvácanie a nemám žiadne bolesti ako pred ms neviem čo mám robiť keď ten gynekológ vôbec nič nevie ani nič mi NATO nepovedal bola som tam už 3 krát a nicc vôbec

bojka22
3. aug 2019

@iwuskapoh mne to isté že vidí skoré tehotenstvo vo štvrtok. Piatok mi zobral krv. (výsledky až pondelok). Nedeľu som si ale spravila test ktorý bol slabo fakt slabo pozitívny. A pondelok mi oznámil piatkové výsledky ze krv negatívna ze nie som tehotná ze to co videl na skoré tehotenstvo by už bolo väčšie. A ja ze test bol pozitívny aj dva. Tak mi kázal prísť na ďalšiu krv stredu kde už bolo hcg 244 🙂

bojka22
3. aug 2019

@iwuskapoh alebo skus ešte zmeniť gynekológa ak teda uvidíš ze test pozitívny a on nič nerobí ale ak tehotná si test už pozitívny bude

iwuskapoh
autor
3. aug 2019

Dneska si kúpim test zajtra ráno urobím si test .chcem sa opýtať tu si nemala žiadne spinenie ? Lebo ja som mala 4 dní slabé krvácanie aj ms mi mešká už mesiac

dodikatichloe
2. nov 2020

Dobry den babenky ja mam tieš problem a neviem si to vysvetlit mala som.mat ms v tom case som mala len taky hnedy vitok s kuskom slabuckej krvi ptm som si spravila tehu testy na 5tenstou som mala jednu silnu a druhu taku slabulinku ciarku ...dobre tak som isla k dr robil my vysetrenie aj krv my bral povedal ze niesom tehu ...ale ms my stale neprisla 😏😏ani my nepovedal ze mam zvecenu maternicu ze my ma prist ms tak nvm co si mam myslet este som takto nebola nikdy a to uz mam 2deticky

iwuskapoh
autor
3. nov 2020

@dodikatichloe možno že ešte máš nízku hladinu hcg skús počkať týždeň a potom si sprav test

dodikatichloe
4. nov 2020

@iwuskapoh dakujem no skusim pockat uvidime co stoho bude😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre