Dá sa bazálnou teplotou zistiť tehotenstvo?

enigma7
19. dec 2012

ahojte. zaujmalo by ma ci bazalnou teplotou sa da zistit tehotenstvo? troska mi vysvetlite bazalnu teplotu... dakujem

enigma7
autor
19. dec 2012

@usacek79 tak to by bola 2z moznosti ale ak by sa ti chceli precitat moje prispevky tak nakoniec som sa dozvedela ze ten vutok ako surove vajicko tak to nebola ovulacia

enigma7
autor
19. dec 2012

@usacek79 moja jedna babenka mi tvrdil ze to co som povazovala za ovulaciu nebla :o)

usacek79
19. dec 2012

@enigma7 vytok ako surove vajicko JE PRESNE ovulacia... ziadny iny, len taky priesvitny soplovity 😉

enigma7
autor
19. dec 2012

@usacek79 no tak ked som sa vecer sprchovala.tak vysla zo mna velka guca... na druhy den som mala sex dlha predohra a prerusovany sex... pocas sexu zo mna vyslo velke mnozstvo bieleho vytoku... pd vtedy je 11dni. pri predohre mizovi nieco vybehlo ale neriesila som to... mozno aj kvapky lasky neviem... 3 dni dozadu som mala bolesti ako ked ms mam dostat bolenie podbruska a krizou... presne ako krami vakecniky ma neboleli len podbrusko... a vcera ma po 2dnoch bolenia podbruska a krizou zacal boliet mechur tak vcera a dnes som bola na zihlave a urlg. caji a uz je to v poriadku... prsia ma vobec nebolia co.mi je divne lebobo takomto case strasne bolia a pred ms2,3dni povolia a nebolia... neviem.co.si mam mysliet minuly vikend som vusadila silne atb mala som helikobaktera neviem.co to moze byt prichod ms mam 26 ale ratam o 1,2dni.skor nemam pravidelnu

usacek79
19. dec 2012

@enigma7 no nic z toho, co popisujes nie je evidentnym znamenim, ze by si mala nutne byt tehotna.. Ale rovnako aj moze byt. Naozaj ti nemozem povedat nic ine, ako ze si proste urob v piatok test, toto su vsetko len dohady.
Aj keby si prave mala ovulaciu to neznamena, ze nutne musis byt tehotna. Je tu milion bab, ktore ovuluju a nevedia otehotniet roky. Takze fakt ziadne vytoky ani sposob suloze ani nic ine NIKDY nie je zarukou, ze otehotnies.
Ani prsia nemusia nutne boliet, je vela zien, co nema absolutne ziadne priznaky
Mozem ti poradit len to, ze to neries, nesleduj sa, nema to vobec zmysel, a o par dni budes mat jasnu odpoved... Bud dostanes menzes, alebo si urob v piatok/sobotu test a hotovo 🙂

enigma7
autor
19. dec 2012

@usacek79 ake nutne ....???? prsia ma odjakziva bolia pred ms mam cca 5dni a mna nebolia nieje nutne aaby boleli ok?! ale zaujmave je ze akurat tento.mesiac nebolia... nechavam tomu volny priebeh... test si robit urcite nebudem aspon nie zatial pockam si ma ms a uvidim ale dakukem

usacek79
19. dec 2012

@enigma7 aha, no ja som mala pocit, ze o bolavych prsiach hovoris ako o priznaku tehu... Samozrejme ak mas dlhodobu skusenost v spojeni s ms, tak je to ine.

enigma7
autor
19. dec 2012

@usacek79 nieeee moja to viem ze ked ma bolia prsia blizia sa mesiaciky :o):o) no menzes plus minus 5dni a bolesti ziadne...

enigma7
autor
19. dec 2012

@usacek79 ale minulu sobotu som vysadila atb tak neviem.ci to nieje spojene s tym brala.som silne atb jedny 500 a druhe 1000 1☹

usacek79
19. dec 2012

@enigma7 uff, no samozrejme, ze to moze byt mozne, atb dokazu urobit s telom poriadny bordel... nuz tak drzim palce, aby to dopadlo podla tvojich predstav 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre