Dá sa otehotnieť 3 dni po menštruácii?

janlucka
5. okt 2015

Ahojte,prepáčte ak je tu už taká téma,no asi som sa nedoptracovala k odpovedi. Takže mám nepravidelný cyklus +-2,3 dni. mali sme s priatelom styk 3-4 den od poslednej menštruacie. Dnes je to 10. den odvtedy a neviem či už ozaj som na hlavu alebo mam len taký velký chtíč,no mam ako keby v podbrušku kamen a nie celé dni no od včera v takých pol minutkových intervaloch cítim ako by ma niečo pichlo vo vaječníku raz v jednom,inokedy v druhom.A ked som prišla včera z prace strašne ma tam ťažilo normalne akoby mi od vaječnikov až po kríže vražala taka tupšia bolesť no nie celý čas zase len take intervaly. Ani neviem ako by som to opísala,možno bude tento príspevok taký miž maž no chcela by som vedieť či sa niekomu už podarilo tak otehotnieť a či je vobec po 10tich dnoch niečo málinko cítiť.Snažili sme sa aj počas plodných dní ktore mi vyratal automat.kalendarik ale nič....preto sa toho ani nedržím lebo viem že mi to sem tam vie lietať 🙂 PS: strašne by som si želala aby to vyšlo...Dakujem vopred za odpovede

babydesire
15. nov 2015

@katy31
@maryennn1
@janlucka
Blbost!!! Ja som tak velmi chcela a dlho,,a robila som pre to cokolvek..a myslela som nato kazdu chvilku...a podarilo sa!! Takze ak clovek velmi chce a neustale nato mysli,,da sa to aj tak,,,VOBEC to nesuvisi

maryennn1
15. nov 2015

@babydesire ale často je to chcenie na prekážku, pretože až tak veľmi človeka posadne myšlienka na bábätko, že sa už nedokáže sústrediť na nič iné, prehnane rieši to či sa to podarí, nepodarí, kontroluje sa, prestane sa zaujímať o čokoľvek a dvôležité pre neho sú už len plodné dni, ovulačné testy a čo ja viem čo všetko... jasné, že chcieť človek neprestane, ale proste niekedy stačí, keď sa "prestane tak veľmi tlačiť na pílu".... psychika robí veľa.... a myslím, že ti to potvrdí veľa žien, čo to nejako takto mali 🙂

babydesire
15. nov 2015

@maryennn1 ano,,ale ja som proste taka ze sa nedokazem odputat len tsk,,mysliet na nieco ine,a pod...ak mi na niecom citovo zalezi nefokazem stym nic urobit..teraz cakam tolko vytuzene babatko 🙂

maryennn1
16. nov 2015

@babydesire blahoželám 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre