Dá sa otehotnieť 3 dni po menštruácii?

janlucka
5. okt 2015

Ahojte,prepáčte ak je tu už taká téma,no asi som sa nedoptracovala k odpovedi. Takže mám nepravidelný cyklus +-2,3 dni. mali sme s priatelom styk 3-4 den od poslednej menštruacie. Dnes je to 10. den odvtedy a neviem či už ozaj som na hlavu alebo mam len taký velký chtíč,no mam ako keby v podbrušku kamen a nie celé dni no od včera v takých pol minutkových intervaloch cítim ako by ma niečo pichlo vo vaječníku raz v jednom,inokedy v druhom.A ked som prišla včera z prace strašne ma tam ťažilo normalne akoby mi od vaječnikov až po kríže vražala taka tupšia bolesť no nie celý čas zase len take intervaly. Ani neviem ako by som to opísala,možno bude tento príspevok taký miž maž no chcela by som vedieť či sa niekomu už podarilo tak otehotnieť a či je vobec po 10tich dnoch niečo málinko cítiť.Snažili sme sa aj počas plodných dní ktore mi vyratal automat.kalendarik ale nič....preto sa toho ani nedržím lebo viem že mi to sem tam vie lietať 🙂 PS: strašne by som si želala aby to vyšlo...Dakujem vopred za odpovede

paladia
5. okt 2015

Podla lekara som mala mat menzes 10.6.2015 a otehotnela som z ovulacie 24.6.2015. Realne som vsak mala menzes 18.6.2015. 22.6.12 vecer som este krvacala a 23.6. sme mali styk. Otehotnela som den po skonceni menzesu, lebo mavam takto skoro ovulaciu. 7.7.2015 uz som drzala v ruke krasne pozitivny tehotensky test. A som si ista, ze je to z tohto styku, pretoze pre pracovne vytazenie sme do 7.7. iny styk nemali a menzes bol normalny.

janlucka
autor
5. okt 2015

@paladia Wau, a aj ste mali nejaké príznaky ,kedy ste robili prvý test?

paladia
5. okt 2015

@janlucka prvy test som robila 2.7. ale nebolo tam nic extra, skor taky kanalik, ibaze ja som vytrvalec a zvedavy tvor, tak som testovala kazdy den. Impulz boli neskutocne bolesti brucha, myslela som, ze konecne budem mat ovu v strede cyklu ako normalny clovek, lenze ked ovu test denne tmavne, tak cloveku dotukne, ze sa nieco deje.

janlucka
autor
5. okt 2015

@paladia Dakujem pekne za odpoved,pomohloaspon v tom ,že nadej tam stale je...a gratulujem ;)

kacena4
5. okt 2015

no da sa otehotniet aj pocas menstruacie, ale urcite nebudes mat priznaky 😉 len ak psychicke 😉

1234lubka
5. okt 2015

@janlucka moja nepravidelnycyklzsjeked mas kramy raz za dva mesiace raz za tri...5krat do roka...ale nie preboha plus minus dva tri dni...a ano mohla si mal plodne dni aj 3-4dni po kramich, ked mas kratke cykly. Len neviem ci tak skoro mozes cititnejake tehotenske priznaky. To skor psychika. Urob si test

janlucka
autor
5. okt 2015

@1234lubka myslela som to tak že nie pravidelne mi chodi...

janlucka
autor
5. okt 2015

@janlucka na ten istý den, zle som sa vyjadrila...pardon

katy31
5. okt 2015

@janlucka a nie je to ovulácia, čo Ťa pichá? aké dlhé máš cykly a môžem sa opýtať, koľko máš rokov?

janlucka
autor
5. okt 2015

@kacena4 asi som ozaj teda len na hlavu...

paladia
5. okt 2015

@janlucka najistejsi je test, a este podotykam, ze cykly som mavala od 12 do 60 dni 🙂 toto je nepravidlene 😀

janlucka
autor
5. okt 2015

@paladia ok, dakujem...

janlucka
autor
5. okt 2015

@katy31 je možné že ovulacia, ja sa len pýtam či je to možné kedže sa snažime...to je všetko

1234lubka
5. okt 2015

@janlucka no tak potom co je podla tebaked ma zena jeden mesiac 35 dnovy, potom 58, tak 44 dnovycyklus...a to som na tom bola este dobre, su tu zeny co maju kramy raz, dva krat do roka...ake dlhe mas cykly?

janlucka
autor
5. okt 2015

@1234lubka 35,27,26,31 tak sa to pohybuje...a klud len som sa zle vyjadrila..

1234lubka
5. okt 2015

@janlucka vpoho len som ti vysvetlila. Hmm no keby si mala tentokrat mat 26dnovy tak ovu by si mala na 12dc, cize plodne dni cca od 8-9dc...cize 3-4dni po ms...ked mas 5dnove...

vonava007
5. okt 2015

Ja som obidve deťúrence pocala hned po menzese v prvy a druhy den🙂 cyklus som mala vzdy 26 dní ale obidvakrat som hned vedela za 3 dni,ze som v tom. Takze ta uplne chapem a moze to byt mozne ze si v tom🙂

janlucka
autor
5. okt 2015

@vonava007 ahoj, dakujem..možem sa spýtať? kedy si robila testy?

petraslov
5. okt 2015

to pichanie, čo máš a ten zvláštny pocit vo vaječníkoch skôr vyzerá, že prebieha pravdepodobne ovulácia 😉

zuzi0911
5. okt 2015

My sme si nedavali pozor len v den ms ked mala dojst abo posledny den ms...ved sa nemoze nic stat...mam dve neplanovane dcerky 😉

danna85
5. okt 2015

@janlucka nie je to pravdepodobne, ale nie nemozne, ovulacia sa moze opozdit/prist skor. Zalezi aj od dlzky cyklov. Ja som napr. otehotnela 2 dni pred MS a je veela pripadov, ked zeny otehotneli pocas MS. Drzim palce, nech sa cim skor podari!

janlucka
autor
5. okt 2015

@danna85 dakujem 🙂

vonava007
5. okt 2015

@janlucka az ked mi asi 5-6 dni meškal menzes. Hned bolo aj vidno dve čiarky🙂 inak gynekológ mi to aj tak neveril termíny mi počítal podla svojej tabulky,ale my s mužom sme vedeli presne,lebo ....ved vies🙂

luciferkax
5. okt 2015

Ja som otehotnela piaty deň cyklu, čiže asi jeden den po skončení menštruácie :D :D

lenadka
5. okt 2015

posledný krát som tiež otehotnela takto, 3 dni po skončení ms @janlucka

katy31
5. okt 2015

@janlucka začni merať bazálku, budeš múdrejšia, kedy mávaš ovulku....

smejaa
5. okt 2015

@1234lubka ahoj 🙂 viem že veľa zohráva psychika ale ja som pri druhom tehu mala príznaky na 3-4 deň po pohlavnom styku... a nebola to psychika, bola som príšerne unavená, pichalo ma v podbrušku a mala som tehu chute - xixi a to len na začiatku, teraz sa tie chute upravili., Takže sama môžem potvrdiť na sebe, že aj po takom krátkom až neuveriteľne krátkom čase je možné že žena cíti že je tehu.

babydesire
6. okt 2015

@janlucka No nebudem tu znova pisat co uz bolo napisne ale..ja si myslim.ze skor su to prejavy ovu alebo prechladnutia...tehu je tiez moznost,ako vidis osobne skusenosti..ak by to vyslo tak gratulujem,test ti to vacsinou ukaze az po meskani ms,,ak tehu niesi ovu zustis viacerymi spodobmi
1.ovutesty
2.symptometralna metoda (hlien,krcok,baz.teplota)
3.s pomocou gyn

1234lubka
6. okt 2015

@smejaa 😀 😀 ja som asi brutal necitliva 😉 ale ono vies ked sa snazis dlhsie tak priznaky "citis" kazdy.mesiac 😉 paradixne ked to vyslo nic zvlastne som nepocitovala 😉

babydesire
6. okt 2015

@1234lubka Aj ja som citila ze to vyslo 🙂 pri oboch tehu este pred vynechanim ms a potvrdenim z testu..citila som sa tak cudne..taka zvlastna mierna nevolnost

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre