Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Dá sa otehotnieť po jednom nechránenom sexe?

viera1107
2. jan 2015

Ahojte,
je možné otehotnieť po jednom nechránenom sexe na 8 deň od začiatku menzes ?

nikuska744
2. jan 2015

no jasné, že hej

sorciera24
2. jan 2015

@viera1107 samozrejme, ze jt o mozne.... kazdy kto ma sex (a duplom nechraneny) musi s touto moznostou ratat!

timi1012
2. jan 2015

Samozrejme 🙂 ked sa nechránite duplom je šanca väčšia 🙂

ssussie
2. jan 2015

Na 8 den to je aj s rezervou menej pravdepodobne.... Ale vzdy mozne 🙂

viera1107
autor
2. jan 2015

S partnerom som už 9 rokov, chceme deti ale tak plánovanejšie a teraz sa stalo toto 😅 . Tak mám nejakú paniku z toho.

katrinka8
2. jan 2015

Toto sa fakt niekto pýta? 😀 A dokonca dospelá žena? 😨

horana
2. jan 2015

Len ma tak ironicky napadlo : pri jednom este nie, pri dvoch uz ano 😀

Ako po 9 rokoch ked je dieta stale neplanovane, asi len drzat palce aby to priroda radsej vyriesila za vas, lebo sa nerozkyvete sami nikdy, resp. ked sa rozkyvete, bude uz neskoro. Tolko planov az sa preplanuje 😠

bonaqa2013
2. jan 2015

Keď Pán Boh dá aj motyka vystrelí. Všetko je možné. Ale po 9 rokoch - tam sa už dieťa priam pýta. Čo ešte vlastne rozmýšľaš?

viera1107
autor
2. jan 2015

@katrinka8 Čo sa ti nezdá ? 🙂 Nikdy som nebola tehotná, vždy maximálna opatrnosť. Keby som mala aspoň 3-4 skúsenosti tak by som asi hneď vedela ktorá bije 😀 😀 😀

viera1107
autor
2. jan 2015

@bonaqa2013 Veď to práve neviem 😉 , stále si hovoríme, že ešte 1-2 roky aby sme boli pripravený.

viera1107
autor
2. jan 2015

Chcela som skôr vedieť či je tu niekto komu sa takto zadarilo.

viera1107
autor
2. jan 2015

@horana Ta ironická odpoveď je dobrááá 😀 😀 😀 .
To nebola nehoda od prírody, ale partner mi zabudol oznámiť čo plánuje lebo sme sa 2 hod. pred riadne pohádali práve pri plánovaní roku 2015 😀 .

sun123
2. jan 2015

Mne sa podarilo 😉

viera1107
autor
2. jan 2015

@sun123 hneď po skončení menzesu alebo až trošku neskôr ? Pozerala som si rôzne výpočty plodných dní, ale moc som si nepomohla. Nemám pravidelný cyklus ( 21 - 31 ) tak teraz neviem 😒

zuj
2. jan 2015

Urcite je to mozme, my mame dve deticky, obe na jeden pokus🙂

cottonwomen
2. jan 2015

@katrinka8 mozno nie je dospela... ale tiez ma to zarazila, taku tupitinu vypustit z mozgu

lal
2. jan 2015

Ja po par rokoch snazenia mozem povedat k tomu len tolko, ze kiezby to bolo take jednoduche 😀

miku1
2. jan 2015

@viera1107 Nám sa tak zadarili obe deti. Takže áno, nájde sa niekto komu sa to na prvý šup podarilo.

tslobik
2. jan 2015

@viera1107 podľa mňa je to skôr výnimka, že by sa podarilo.....Koľkí sa musia snažiť mesiace, roky....

sorciera24
2. jan 2015

@viera1107 ak mas nepravidelne cykly, kludne sa moze aj na ten 8den zadarit....nemusi, moze...a popravde, po 9tich rokoch to mozno priroda zariadi za vas.....ten vztah uz davno potrebuje niekam posunut...kym sa nerozidete, ako vacsina parov....

lucny_konik
2. jan 2015

@viera1107 Prepac, nie je mi jasne. Po 9-tich rokoch chcete dieta, ale chcete ho naplanovat... Aj by som sa spytala, na aku vhodnu dobu cakate...Ale ty mas po tolkych rokoch paniku, ak si tehotna?

lucina26
2. jan 2015

Jasne ze je to mozne 🙂 z takejto prvej šupy bude mat nas syn o 12dni 2 rocky 🙂 (a bol planovany)

viera1107
autor
2. jan 2015

@lucny_konik Pôvodný plán bol tak ešte za dva roky, chceli sme pred založením rodiny ešte niečo zažiť. Cestovať po svete a tak. To sa podarilo. Plánujeme sa sťahovať do RD a chcela som mať pripravený krásny domov pre malého drobca a nie hrrr riešiť prerábky, zariaďovanie a sťahovanie počas teho. Tak kto by nemal stres ?

ena70
2. jan 2015

@viera1107 keď máš nepravidelný cyklus,musíš rátať s tým že ovu nastáva hocikedy. čiže ak máš 21-dňový, tak stred je niekedy 10 deň, no a vtedy dozrieva vajíčko, a vraj spermie majú životnosť 3-4 dni, čiže oni si na vajíčko "počkajú"...takže treba s tým rátať že sa to stať môže....

katrinka8
2. jan 2015

@viera1107 - no osobne si myslím, že na to, aby si toto vedela, nemusíš byť tehotná. Je to obyčajná informácia a vedomosť zo základnej školy. Po každom jednom nechránenom sexe je možnosť otehotnenia. Či je prvý, druhý alebo sedemdesiatykrát. Pokiaľ máš teda všetky potrebné reprodukčné orgány a Ty alebo partner nie ste neplodní.
Ale ak si to myslela inak, tak sa ospravedlňujem. Vyznelo mi to totižto ako xy otázok na tomto koňovi, keď sa niektorá mladá baba pýta, či môže pri prvom nechránenom sexe byť tehotná (čo je pre ňu, samozrejme, problém) - proste mladosť - pochabosť, či ako to nazvať 🙂
Ale teraz kukám, že Ty si to asi inak myslela, lebo už tu pribudla diskusia, čím je to vysvetlené 🙂 Prepáč, ale ten začiaok bez vysvetlenia bol ... no, inak som si to vysvetlila..
@cottonwomen

adula12
2. jan 2015

mne sa zadarilo na prvykrat :D o prve dieta sme sa snazili skoro rok a teraz som otehotnela hned po prvom nechranenom styku :D a nemala som ani stred cyklu ;) takze... je to mozne!

lucny_konik
2. jan 2015

@viera1107 nie vždy sa narodí bábo do tej najvhodnejšej doby. mnoho párov čaká... presne ako ty, chcú si ešte užiť vo dvojici, cestovať, osamostatniť sa, prerábať dom, šetriť na príchod potomka. len aby sa potom dalo. lebo dieťa je dar a aj vám sa môže stať, že keď už naozaj budete po ňom túžiť, tak nebudeš môcť otehotnieť. neviem síce, koľko máš rokov a vlastne ma do toho ani nič nie je, iba si myslím, že načo tá panika. ak si aj tehotná, máš milujúceho partnera a harmonický domov (miesto, ktoré dajme tomu budete ešte len spolu budovať), budete všetko riešiť za pochodu. dieťa sa predsa rodí do milujúcej rodiny a nie do domu, v ktorom bude hnedý gauč či zelené steny. to ostatné príde časom.

sibalka21
2. jan 2015

@viera1107 samozrejme ze mozes ale neupinaj sa na to ze si tehu. Nie je tam zas az taka velka sanca ale stat sa moze

viera1107
autor
20. jan 2015

Už viem odpoveď na svoju otázku, asi sa to dá 😉 Ďakujem všetkým ktoré sa zapojili do diskusky a poradili. Prajem pekný deň 🙂

mirabelca
23. jan 2015

Dobrá otázka, ja som si myslela, že keď 9 rokov máme 1x nechránený sex a to na 4. Deň cyklu, hneď po menštruácii, nemože sa nič stať. Ovuláciu mávam približne na 16. Dc. Cyklus pravidelný 27. Dní a nikdy nič a zrazu bum dvojičky.

bekky156
28. mar 2018

Prosim vás poradíte mi s babu mávame sex ale nejak sa nedarí aby otehotnila neviete prečo
Mali sme cca 4 alebo 5 razi sex za bližšie odpovede zatiaľ ďakujem

Tu začni písať odpoveď...

Odošli