Dá sa podľa sona vylúčiť tehotenstvo na 100%?

reiga
12. máj 2014

Ahojte,prosim vas o radu. Isla som k mojej gyn.s tym ze som pravdepodobne tehotna nakolko mi test ukazuje duchov a posledna ms mi trvala len dva dni a bolo to skor spinenie. Urobila mi vnutorne sono a poslala ma domov s tym ze nic nevidi. Da sa z tohto sona na 100% vylucit tehotenstvo?Staci to? Preco mi v mojom pripade nezobrala krv?

tslobik
15. máj 2014

@reiga cez menštruáciu.....myslím že na tretí deň cyklu (ale nie som si istá) sa robí z krvi hormonálny profil. Teda hladiny všetkým hormónov. A z krvi sa dá tehotenstvo zistiť skôr ako sonom.

reiga
autor
21. máj 2014

@marseillka
@monicm
@ichbinich
@stefka33
@januliku
@biancarv

baby nakoniec som tehotná.... v tom okamihu som skončila akúkoľvek spoluprácu s mojou gynekologičkou....pocit je pocit... 🙂 🙂 🙂

monicm
21. máj 2014

@reiga blahoželám,teraz už si to len užívať 😀

stefka33
21. máj 2014

@reiga 🙂 Tak veľa šťastia.

marseillka
21. máj 2014

@reiga paraada, blahozelam Ti 😉

tinulka33
21. máj 2014

ja som pred dvomarokmi prišla ku gyn.vo velmi ranom štadiu tehotenstva,tiež nič nevidel na sone ale hned zobral krv kde sa tehotenstvo potvrdilo.Potom som tam ešte chodila 3týždne kým zaznela tá krásna veta-srdiečko bije.tá tvoja gyn.teda nekonala správne

reiga
autor
22. máj 2014

Ja som bola uz v 6 tyzdni,cize az take ranne nie 🙂 podcenila moj pripad lebo som dostala mens. Teda neviem ci sa s takym pripadom nestretla ci co. Hroza ;) baby riadte sa srdcom a pocitom !!!!@
@tinulka33

biancarv
22. máj 2014

@reiga veľká gratulácia ;)

lucymk
22. máj 2014

@reiga ahoj.necitala som vsetky komentare,ale na tvojom mieste zmenim doktorku, ked ta len tak odbila.ja som uz o jedno dieta prisla .stale som sa stazovala na krce a ona mi povedala,ze to je normalne na zaciatku,ale ja som tusila,ze to v poriadku nieje lebo to bolo ine ako pri prvom tehu.moja druha skusenost s tohto tretieho tehu sa netika tvojej diskusie,ale predca ju napisem. ked mi menzes meskal 6dni tak som si zo zvedavosti spravila test. test neukazal nic.o dva dni nato som isla s malou do nemocnice na hospitalizaciu.menzes stale nechodil ,ale na druhy den rano som mala trosku bolesti v podbrusku,tak ze zavolam manzelovy nech mi donesie vlosky.nestihla som mu ani zavolat a vtom mi volal on ,ze ci som ten test vyhodila,lebo druha dcerka sa s dajakym bavi a su tam 2ciarky.vôbec som tomu nechapala,lebo este po nejakych 2-3 hodinach som sa nanho pozerala a nebol tam ani duch.po tomto telefonate som po chvili zacala krvacat.bol to zly sen.v neistote som isla s placom s malou narukach ze som tehotna a zacala som krvacat.hned ma zobrali na pohotovost.bola som v 5tyzdni a babätku sa dodnes dari dobre

lucymk
22. máj 2014

@reiga este som zabudla,ze gratulujem k babu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre