Dokáže žena s tehotenský bruškom stiahnuť brucho?

katie1604
6. jan 2020

Ahojte, dokáže tehotná žena ktorá už má slabú viditeľné bruško stiahnuť brucho tak že sa bruško stratí?

nikushka2521
6. jan 2020

nie :D

mima1
6. jan 2020

Este mozno tak v uplnom zaciatku ano ale neskor isto nie

katie1604
autor
6. jan 2020

@mima1 v polovici nie že?😄

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mima1
6. jan 2020

Urcite nie. Momentalne som cca 21tt a ani tuk nedam 😂😂

veronikaszabova
6. jan 2020

@katie1604 pochop, ze ty tehotna nie si!!

oli18
6. jan 2020

@katie1604 ty sa hadam hambis za tehotenstvo?

amelia000
6. jan 2020

@oli18 ale ona nieje tehotna.

juhseverzapad
6. jan 2020

Brušným pásom áno, alebo korzetom

veronikaszabova
6. jan 2020

Pre tie, ktore necitali jej vcerajsiu diskusiu -- uz je zmazana adminom.
Sex mala pred 5timi mesiacmi, menstruacia pravidelna, testy negativne. No ona je aj tak presvedcena, ze je v 20tt

sindla
6. jan 2020

@katie1604 nie si to ty, čo sa v predošlej už zmazanej diskusii pýtala, či nemôže byť tehotná už v 21tt aj keď si mala tehotenské testy neg a mala si 5 mesiacov menštruáciu a žiadne príznaky?
A teraz zisťuješ, či by si v polovici tehotenstva stiahla brucho keby si tehotná?
Nie nestiahla. A ako som písala v predošlej diskusii, najprv si čo to preštuduj a až potom sexuj. 🤷🤷
Najvyšší čas ísť do školy

sajka12
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sajka12
6. jan 2020

A to sa človek fakt snaží byť tolerantný... Aj rešpektovať rozdiely v intelektoch... Ale zas odtiaľ potiaľ 🙈🙈

sindla
6. jan 2020

@sajka12 😂😂 je to smutné, ale takých debilov sa nájde kopa. Dlho sa hľadať asi nemuseli 😂 chvála bohu ale že nie je tehotná.. potom čo z tých detí vyrastie keď majú za rodičov neadrtalcov. 🤷🤷

lula313
6. jan 2020

Podľa mna ide stiahnuť, prečo by sa nedalo? V prvom som dokonca do 20tt ani brucho nemala a keď som si chcela zapnut gombík na nohaviciach, tak som stiahla brucho, aby som naň videla..

akynka
6. jan 2020

Suhlasim s @lula313. Ja som sa rozsirila v bokoch a brucho som vedela stiahnut este v siedmom mesiaci. A nie nerobila som to kvoli tomu, ze by som sa za to hanbila..urcite to zas nevydrzis mat stiahnute dlhsie ako mozno 10 sekund.

sajka12
6. jan 2020

@katie1604 Ale som ti zabudla poradiť. Od zajtra každý deň posilka a o dva týždne bude bruško fuč. A nemusíš ho viac sťahovať 😉

sindla
6. jan 2020

@sajka12 😂😂😂😂

miriam1983
6. jan 2020

@sindla a ze ma slecna mozno psychicku chorobu,trauma a podobne,to vas nenapadlo? Netreba jej nadavat do debilov,asi je tam nieco ine,co v hlave tento problem a toto vsugerovanie spustilo.

sajka12
6. jan 2020

@miriam1983 Nie, nenapadlo. Nie som psychológ ani psychiater. Každá druhá diskusia je tu mimo môjho chápania, to mám za každou vidieť nejakú psychickú poruchu? .... Toto nie je psychologická poradňa ale verejné diskusné fórum tak nečakaj krémeše

miriam1983
6. jan 2020

@sajka12 ale ta co by tu psychicku ppruchu mala,by to do psychologickej poradne nepisala. A ked ti temy tu pridu tak stupidne,naco nane reagujes? Pretoze ty aj tvoj partner mate potrebu smiat sa na inych? Ver mi,nechcela by si zazit,ked trpi psychika a nejaka primitivka by sa ti za to smiala. A hlavne nikdy nevies,co ta v zivote stretne,aj potom sa mozno tvoj partner bude pucit od smiechu a zrat pri tom kremese.

sajka12
6. jan 2020

@miriam1983 nikdy by som si nedovolila sa smiať z chorého človeka, prišla mi ta otázka hrozne vtipná, tak som sa na nej pobavila. Aj včera aj dnes. Neriešim čo je tá baba zač ani čo ju k tomu vedie že tu píše takéto otázky. Možno sa ona teraz zabáva na nás oboch. Ale ja to mám ťažko v paži.Mám právo sa pobaviť na niečom čo mi je vtipné. Keď tu niekto zavesí obrázkový vtip o blondínach tak sa ich budeš zastávať že to nie je pravda? Niečo ma baví tak sa na tom smejem. A ty tu teraz urážaš mňa a lavína ide ďalej... A naozaj by mi nenapadlo že môže mať nejakú poruchu, nič o nej neviem tak nemám dôvod takto myslieť, toľko k tomu.

miriam1983
6. jan 2020

@sajka12 ja som ta neurazila,pisala som vseobecne o ludoch,ktori zosmiesnuju inych. Ty sama si sa medzi nich zaradila.

sajka12
6. jan 2020

@miriam1983 Jasné :D

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elementissa
6. jan 2020

Nie nedalo. Ja som do 18tt na bruchu nemala ani gram tuku, ale nevedela som ho stiahnuť. A to som ho predtým vedela vždy tak vcucnut, že rebrá 7 cm do priestoru trčali (fakt som mala uplne štíhly pás) a bedrové kosti 5cm... Takže klidek, nie nedá sa. Keď som chcela vidieť, či mi je nejaké brucho vidno v 20.tt,tak som vcucla najviac ako sa dalo a medzi bedrovymi kosťami mi ostala veľká vypuklina- dvihnuta maternica. Takže nie, nedá sa. A po 25tt sa už nedalo stiahnuť vôbec - akože rebrá vyšli von, ale brucho ostalo 😉 ak tam niečo býva, tak to hold na chrbát nenatlacis 😉🤣🤣🤣 ale závisí aj od stavby tela. Niektoré, najmä silnejšie ženy sú široké a dieťa sa tam dakde vopcha, ich okolie si niekdy ani nevšimne, že sú tehotné. Ja som mala v páse 57 cm, tak to je trosku rozdiel vo viditeľnosti no 😅

oli18
6. jan 2020

@amelia000 ako vieš?

amelia000
6. jan 2020

@oli18 z jej predoslej diskusie.

ivet213
23. jún 2020

ja som v 10tt a v pohode ho stiahnem :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre