Druhá čiarka cez noc

domcaa695
16. aug 2022

Ahojte. Dnes mi mala začať MS zatiaľ nič..Prvý test je spred pár dni bol negatívny a do rana tiež ostal negatívny, druhý som robila včera a hneď tam bola len 1 čiarka ale dnes keď som pozrela už boli dve.. je možné, že je pozitivny alebo to len nejak zoxidovalo 😂 ďakujem 🥰

domcaa695
autor
16. aug 2022
anjelicek26
16. aug 2022

Odlozene testy sa uz neodcitavaju... ja tam tu ciarku vidim a je ruzova a tieto mi nikdy druhu nedocarovali, takze... tehotna byt mozes, ale este je velmi skoro, ze je to ducharina no...sprav si dalsi test zajtra rano, tam uz - bud nebude nic alebo budu pekne ciarky, ale prosim odcitaj to v limite.

zuzkaa1991
16. aug 2022

@domcaa695 neplatny
Platny výsledok je max do par minut po odobrati mocu....vyskusajte o 3 dni uvidite ;)

petamich
16. aug 2022

vysledok sa odcitava v case na to urcenom, je to napisane v pribalovom letaku, neskor uz to nemusi byt validne vplyvom externych faktorov ako napr. vzduch, teplota...

tosomja
16. aug 2022

Urob zajtra ráno 🤗

romanapb
16. aug 2022

@domcaa695 a mne sa to tiež stalo a dcérka ma už 2 roky 😉😀

veronikaszabova
16. aug 2022

Baby, ja len tak otazku pomimo.... 🙂 Len mne je divne odkladat si testy? Ja ked som spravila test, v limite pozrela a zahodila do kosa. Neodcitavala som testy, ktore som ocikala pred par dnami. To naco?

anjelicek26
16. aug 2022

@veronikaszabova ja mam s kazdeho tehu testy odlozene v baby boxe 😂 Spolu s tehotenskou knizkou, fotkami zo sona, prvymi dupackami s porodnice, oblecenim s krstu, prvymi papuckami, prvym cumlom a bla bla... vela tam toho maju napchateho uz 😂 Negativne som ale tiez vzdy zahadzovala 😂

veronikaszabova
16. aug 2022

@anjelicek26 ved taketo na pamiatku OK. Ale negativny test? A este po par dnoch na neho pozerat, xi sa tam neobjavila ciarka?

domcaa695
autor
16. aug 2022

@veronikaszabova tak ja ich doma tiež neškrečkujem, mala som ho hodený v kúpeľni v prázdnom koši tak som zo zvedavosti kukla aj na ten či sa to tam ukázalo tiež.. a ten zo včera tiež som na neho nekukala po pár dňoch či je pozitivny, robila som ho večer a nesedela som pri ňom 5min či sa tam niečo objaví len som pozrela a nechala ho v kúpeľni a ráno tam boli dve preto som sa pýtala a myslím, že nie som prvá ani posledná ktorej sa to stalo.. nejsom chorá na hlavu aby som si odkladala staré negatívne testy 🙂

ankare
16. aug 2022

@domcaa695 sprav si ďalší zajtra 🙂

anjelicek26
16. aug 2022

@domcaa695 ina cesta, ako spravit rano dalsi neni... a vela nepi vecer.

janka_01
17. aug 2022

Skús spraviť dnes ráno, ak ten test zo včera bol pozitívny tak už by ti malo ukázať čiarku

domcaa695
autor
17. aug 2022

@janka_01 spodný je dnes ráno 😊

anjelicek26
17. aug 2022

@domcaa695 gratulujem k tehu ♥ Este dotiahne pigment a bude to super, pekne to stupa.

domcaa695
autor
17. aug 2022

@anjelicek26 ďakujem, snáď to vyjde lebo sa snažíme už od februára 🙏🏻😇

anjelicek26
17. aug 2022

@domcaa695 my tiez tak, ale u nas zatial ani tuk...ale kazda sa raz dockame ♥

domcaa695
autor
17. aug 2022

@anjelicek26 tak držím palce aby Vám to vyšlo čo najskôr 🥰

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre