Druhá čiarka na teste po dlhšom čase

drobnosticky
15. máj 2013

robila som si test a objavila sa mi tam slaba druha ciarka, ale po dlhsom case ako je pisane v tom letaku....., tak som trosku zmatena z toho.

sandra86
15. máj 2013

treba za par dni spravit znova, mali by sa potom ukazat skor az si tehu

kristina39
15. máj 2013

ahoj skus o par dni neskor..mne sa ukazi dve ciarky az po 5 hodinach a tehu som bola...ked budes tak by sa ti mali ukazat hned..

trish31
15. máj 2013

@drobnosticky neviem,co znamena dlhsi cas,mne uplne prvy test tiez ukazal az po 10 min asi...

drobnosticky
autor
15. máj 2013

@trish31 mne tiez tak 10-15 min.v tom letaku pisu tak 3 min., ono to nie je ani mesiac este takze zrejme preto...,tak som z toho zmatena🙂))

drobnosticky
autor
15. máj 2013

@kristina39 to viem, pri prvom sa mi ukazali hned, ale bolo to dlhsi cas co som prisla na to ze som tehotna a robila test

juranka
15. máj 2013

@drobnosticky no, na testoch pisu, ze uz nemas odcitat vysledok po 10 min. (zalezi aky test robis) a to preto lebo je mozne, ze po to 10 min sa tam objavi druha ciarka aj ked niesi tehu. takze to nieje teraz iste, ci si akebo niesi. mozes byt ale musis si urobit dalsi test na dalsi den, pripadne neskor, keby si bola tehu tak sa ti bude druha ciarka zosilnovat a aj skor ty tam nabehne...tak este cakaj 😉

trish31
15. máj 2013

@drobnosticky tak si urob rano dalsi

hviezdicka111
15. máj 2013

@drobnosticky a aky test si to robila? skus si pozret citlivost 🙂 ak bol menej citlivy skus taky co ma citlivost 10 nejaky mamatest napriklad 🙂

sabina1975
15. máj 2013

ahoj ja som si test robila rano a nic tak som ho polozila na parapetu pri kvety a ked som prisla z prace svietila na mna druha ciarka a teraz som uz v 16tt

nikikeke
21. máj 2013

ahojte. chem sa opytat, moze mamatest ukazat ducha na 33 DC???? a po dlhsom case.... nechala som ho v kabelke kedze som sa ponahlala a teraz pozeram ze je tam uplne slabulinky ruzovy dusik ktory vidno len na svetle??? vdaka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre