Kedy najskôr ste mali na teste slabú druhú čiarku?

6. júl 2021

Cavte zenusky. Kedy sa vam objavila slaba druha ciarka na teste? 10-11 dpo je mozne mat uplne negativny test a na dalsi test uz slaba ciarka ci? A ked ste mali slabu ciarku mali ste uz nejajky priznak tehotenstva ci este vobec ziadny? Dakujeeem 😘

borka168
6. júl 2021

3 dni pred termínoch MS slabá čiarka a príznak žiadne ale tie nemám doteraz 😊

zuzanockamt
6. júl 2021

8-9DPO a bez príznakov

veronice
6. júl 2021

Den pred ocakavanym prichodom menstruacie

andy024
6. júl 2021

2 dni pred MS som mala slabunku čiarku

amelie2017
6. júl 2021

Priznaky som mala tyzden pred ms. Ovu nesledujem, tak neviem, kedy presne prebehla. 4 dni pred ms test negativny, 2 dni pred ms pekne pozitivny, aj digi vysiel pozitivne.

petamich
6. júl 2021
vahcaac
6. júl 2021

Ahoj, mne vyšiel clear blue 1-2 a duch na women secret 9 DPO

ziza116
7. júl 2021

Menzes mal prísť 2.6., testy deň na to postupne 😁 Ktorý dpo to bol netuším.. Takže odpověď na tvoju otázku vlastne 1den meškania

vahcaac
7. júl 2021

@ziza116 ja takú silnú hádam nemám ani 4 dní meškania 😂

vahcaac
7. júl 2021

@vahcaac aha, nepochopila som, tak to máme podobne, ja mám 4-tý deň takúto

ziza116
7. júl 2021

@vahcaac 1den meškania bol nejaký náznak čiarky iba :D až postupne sa to vykreslilo... Chvíľu trvalo kým sa vyfarbila, ale zrejme bola posunutá ovu aj podľa doktora ze je to týždeň pozadu oproti dátumu 🙂

janulienka_janka
7. júl 2021

Viem presne na deň kedy sme splodili krpca lebo v ten deň sme išli na plno a rozhodli sme sa že chceme bábätko 🤣🤣 a ono to vyšlo na prvý krát 🤭 na 16ty deň po styku som mala slabeho dušíka na teste ale teda už bol pekne celkom viditeľný nebol to taky ze som musela lupou hľadať a keď som spravila o dva dni tak už bol test jasne pozitívny. 😊 Prvé príznaky prišli asi o tyzden - dva kedy som začala mať ranné nevoľnosti a veľmi ma boleli bradavky..

iwka242
22. apr 2022

Mne sa ukazala takato na 23DC.. mam tak 26-27dnovy cyklus takze 3-4dni pred menzesom 🙂

zuzi0911
10. máj 2023

8dpo nič...9dpo pozitívny...mne vždy testy skoro vyšli...
Ale teda standart je okolo 12dpo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre