Druhá slabá čiarka na teste. Som tehotná?

lenuska2604
8. okt 2011

Baby prosím vás, poraďte.. dnes, na 28 DC som si robila test a druhá čiarka tam bola, ale bola veeeľmi slabá, taký duch.. mrchu som podľa predchádzajúceho mesiaca mala dostat na 24. DC, takže akoby už 4. deň mešká.. inak, test som nemala bohvieako kvalitný, taký obyčajný, s citlivosťou 25.. zajtra skúsim ešte jeden, nejaký lepší.. ale dovtedy nevydržím, som strašne zvedavá.. Tak prosím, napíšte svoju skúsenosť.. dúfam, že sa neteším predčasne 🙂

atreyu
8. okt 2011

Blahoželám 🙂 ...ja som mala ducha 9 DPO - 24 DC

simcab
8. okt 2011

na prvom zvykne byť väčšinou len duch.. skús si spraviť ešte jeden niekedy v stredu, a ak si tehu, tak čiarka bude silnejšia 🙂 držím päste!

aadulik2110
8. okt 2011

ahoj, ja som si robila test až keď mi meškala týždeň.... vtedy už som mala aj príznaky tehu..... ale zas som si myslela, že už si to aj nahováram..... spravila som si HCG quick test s citlivosťou 10.... takže keď už mi toľko meškala a bol to veľmi citlivý test.... 2 čiarky tam boli za pár sekúnd.... veľa šťastia a hlavne prajem 2//

naty1987
8. okt 2011

myslim ze ti mozme blahozelat 🙂 na to ze ti meska uz 4 dni a robila si si 25mlU test co neni az tak citlivi ako mamatest takze sa na nom objavuju ciarky neskor ked skusis citlivejsi 10mlU test urco bude ciarka pekne silna 🙂

zuzka1008
8. okt 2011

TIEž SI MYSLíM ZE MôžME BLAHOžELAť

ajca123
8. okt 2011

Aj ja gratulujem ale pockaj si dva dny a sprav si kvalitny a uvidis ze tam budu // a nebo + zalezi aky testik si kupis 🙂

minnie55
8. okt 2011

Skús testík popozerať, keď úplne vyschne, vtedy je duch viditeľnejší 🙂 🙂
BLAHOŽELÁM 😉

trinity525
8. okt 2011

aj ja som mala iba ducha 🙂 silna druha ciarka bola az po 14 dnoch

piacere
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nelicefo
8. okt 2011

Skús ešte testík popozerať 😉 Najlepší je podľa mňa tento tehu test s indikátorom otehotnenia. 😅
Ale každopádne prajem všetko dobré 😉
http://www.clearblue.com/sk/novy-clearblue-digi...

pici
8. okt 2011

urcite je to tam.. len si pouzila malo citlivy test, na 10 by si mala kolajnice isto...

pepa82
26. okt 2011

ahoj moja určite ti to potvrdi gynekolok ale ešte si možeš potvrdit aj neskoršim testo

katka3012
26. okt 2011

ja na tvojom mieste si urcite spravim este jeden testik ,a na druhy den utekam zo svedavostou gynekologovi 😉

stanca22
28. okt 2011

Ja by som ani testy neriešila a bežala by som k dokymu okamžite, moja zvedavosť by mi nedovolila čakať ešte na ďaľší test 😉

nibiru
28. okt 2011

ahoj gratulujem 😀 😀 😀 vobec nemusis robit drahsi,kvalitnejsi test zopakuj presne tei značky ktorym si testovala uvidis aspon rozdiel ako stmavla 😀

clarissa
28. okt 2011

Ahojte,vidim ze sa tu bavite o testoch,moja skusenost je testovat vzdy s rovnakym,lebo kazdy vie ukazat nieco ine...pri malej som si robila test asi az v 6tt lebo som vobec netusila ze mozem byt tehotna a ciarky boli hned dve hrube a vyskocili pekne naraz....teraz skusame druhe,a aj ked mam dostat MS az v nedelu,uz som si stihla urobit 5 testov,lebo som nevydrzala 😅 Robila som si testy roznych znaciek...niektore vysli uplne negativne,na dvoch bolo vidiet slabucky tienik...dnes rano som si robila mamatest pruzok, a vysiel pozitivne,druhu ciarku je pekne vidiet a ukazala sa mi do minuty...ak je ta ciarka viditelna do troch minut,pravdepodobne je to tehotenstvo,ja tiez budem este testovat pozajtra,lebo testy su nevyspytatelne.... 😒

lji
28. okt 2011

blahoželám, ja osobne som vyskúšala tri testy po tri dni a aj tak som tomu neverila kým mi to doktor nepotvrdil 😀

vvia
28. okt 2011

ja som mala 2 ciarky na citlivom teste, hned do par sekund (jedna tmava, jedna svetlejsia)...a...tehotna som nebola :( a stale nie som :(

danu
29. okt 2011

@lenuska2604 opytaj sa v teme na ktoru ti dala link traktor

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre