Duch na teste

22. nov 2022

Ahojte, tie čo ste tehotné a mali ste na tehotenskom teste zo začiatku len ducha, ostal na teste aj po zaschnutí testu? Prípadne bola druhá čiarka normálne viditeľná normálne voľným okom? Skúšala som si robiť testy no čiarka nesilnie a vždy keď urobím test tak je negatívny, následne sa ukáže zvláštna tenká čiarka asi na 5 min a je znova negatívny.

malacibulka
22. nov 2022

Ta ciarka je len kym sa "atrament" hybe. Mozno to zaznamenat aj na covid testoch. Preto sa vysledok odcita v zavislosti od typu testu po 2/3/5/10/15 minutach. A

terry658
22. nov 2022

Mne sa najskôr ukázal duch a potom čiarka zosilnela. Keď test uschol bola skoro rovnako silná ako testovacia.

autor
22. nov 2022

@malacibulka ďakujem za odpoveď ta čiarka (ak ju tak môžem nazvať pretože nebola farebná ale sivá/biela)sa ukázala po 5 minutach, bola tam asi 3 min a znova zmizla. Preto tomu nerozumiem a pýtam sa kvôli tomu, či duch ostane na teste aj po uschnutí

malacibulka
22. nov 2022

Duch ostane na teste aj po uschnuti. Moze to byt vsak len kanalik. Ak je to pozitivny test, na druhy den bude silnejsi duch, a tak dalej.

snehulienka639
22. nov 2022

Ked tam ciarka je, tak je viditelna hned od zaciatku, neobjavi sa az po nejakom case. Aspon s takymito testami mam ja skusenost. Ak ti to blbne, moze byt aj test nejaky vadny, ci?

terry658
22. nov 2022

@snehulienka639 mne nabehla duchová čiarka až po minúte a potom silnela a až keď uschla bola silná. Test som mala rapidclear.

autor
22. nov 2022

@terry658 je to možné, nie každý test to robí.

snehulienka639
22. nov 2022

Tak ja potom neviem, to uz sa neda verit ani testom? :D

kappikk
22. nov 2022

Ja som dnes uz 16 dpo. Vsetky testy negativne. Az na dnesny na ktorom nieco vidno, toez neviem co si mam o tom mysliet.. ciarku bolo vidiet skor potom akoby zmizla a nakoniec ostalo toto

terry658
22. nov 2022

@kappikk vyzerá to sľubne, skúsila by som o dva dni ďalší.

andie2810
22. nov 2022

@kappikk ak je to pepino tak skus radšej inu značku ☺️ držim palce

kappikk
22. nov 2022

@andie2810 Netreba, ms som dostala prave pred chvilkou takze ano, pepino caukooo...
dnes uz asi pokial na teste niesu rovnake kolajnice tak to treba povazovat za negativny test 🙄🙄🤷🏻‍♀️😀

terry658
22. nov 2022

@kappikk to ma mrzí. Pepino a mamatesty sú teraz nejaké vadné.

kappikk
22. nov 2022

@terry658 Ano aj mamatesty.. tiez som mala druhu ciarku a o dost viditelnejsiu ako je tato a ms tiez dorazila. Takze som sklamana viac z nich ako z toho ze mam ms 😀

andie2810
22. nov 2022

@terry658
@kappikk mam pocit že v poslednej dobe su všetky testy vadne 🤦‍♀️ ešte relativne ten digi clearblue, no ale to už je ina cenova kategoria ... mrzi ma to, držim palce na ďalši cyklus

yamahka
22. nov 2022

ja som si robila včera ráno tehotenský test z ranného moču, livsane test, vyšiel takto že druhá čiarka duchuje. Tak som si dnes spravila test clearblue s indikátorom týždňa, vyšiel mi pozitívny test v 1-2. Tak už neviem🙂))

autor
22. nov 2022

@yamahka ale čiarka bola normálne ružová?

autor
22. nov 2022

Takto mi vyšiel test. Fakt tam vidím len veľmi jemnú čiarku bez farby

malacibulka
22. nov 2022

Mne sa to zda skor ako kanalik. Nechces skusit kazetovy?

autor
22. nov 2022

@malacibulka ukázali sa to po limite tak neviem.

autor
22. nov 2022

Naživo tam teda nevidím nič, iba na foto. Zajtra skúsim ešte jeden urobiť ale klasický prúžkovy lebo tento bol do prúdu moču

malacibulka
22. nov 2022

drzim palce!

kappikk
22. nov 2022

@yamahka Ak vysiel digi pozitivne tak podla je to tam 🙂

jezibaba111
26. apr 2023

Ahojte prosím vás. Vidíte tam niečo ,či to vidím len ja ?

kristina6014
10. máj 2023

@jezibaba111 áno. Niečo tam je

macicka111
13. sep 2023

🤷🤷🤷

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre