Duch na teste vôbec nesilnie

lutinka
4. júl 2017

Ahojte dievcata,
rada by som sa Vas opytala na Vase skusenosti s tehotenskymi testami. Viem, ze uz je tu vela diskusii so slabou druhou ciarkou "duchom", ale moj problem je, ze duch vobec nesilnie. Test som si robila po najprv 3 dni po meskani ms a ukazal len jednu ciarku, tyzden po meskani sa objavil prvy duch a nasledne 11. a 12. den od meskania sa objavil duch rovnako intenzivny. Myslite, ze by som mohla byt tehu?
Mavam aj bolesti v podbrusku, mierne naliate prsia a niekedy sa mi tazko dycha.
Idem sa dnes objednat aj k doktorovi, ale rada by som vedela, ci sa niektora z Vas nestretla s podobnou situaciou, lebo mam zvlastny pocit, ze neviem, ci sa mozem zacinat tesit, alebo sa mam skor bat.
Dakujem pekne za Vase reakcie!! A pridavam aj fotku testov.

evelin1002
26. aug 2020

@radka6677 presne aj ja som tak stresovala, lebo ts ista znacka mi vysla slabsia po 3 dnoch, ale bol to len chybny test... Drzim prsty u lekara, ale asi najskor je nieco vidiet od 5-6 tyzdna. Ale aspon ti vezme krv

radka6677
26. aug 2020

@evelin1002 ano ano piatok mam vysledky

evelin1002
26. aug 2020

@radka6677 drzim prsty aby HCG stupalo 🙂 daj vediet potom

radka6677
16. sep 2020

@evelin1002 taaaak máme už knizocku som v 8tt..Musím brať utrogestan no verím že bude dobre

evelin1002
17. sep 2020

@radka6677 super, uz len prezit 4 tyzdne a bude dobre 🙂 ten ustrogestan je kvoli comu?

radka6677
17. sep 2020

@evelin1002 trochu som krvacala a je na podporu plodu

simiis
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simbatko
6. sep 2021

@simiis áno slabučko pozitívny...Správ za pár dní...bude silnejší .. držím ✊✊

sunny15
6. sep 2021

@simiis no vyzerá že je rozpitý,treba zopakovať lebo niekedy sa pri premočení testu stane že sa zvýrazní testovacia čiarka.Ale držím palce aby bol ďalší test pozitívny

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre