Duch na teste
ahojte babule, mam taku otazku...mate skusenost ze pocas 3 dni vam nesilnela druha ciarka na teste ale bola rovnaka???ako duch????
dakujem
@maxi2 ahoj no ja som vcera kupila este dva a sa rozlialo chcem povedat ze sa videl jeden pruzik,a ten druhy bol iba do polovicky nerozumiem tomu preco tak sa urobylo skoda penazi ,,pockam ak mi bude meskat menzes a uvidim ,a ty si robyla este jeden
@marianka1111 ano je to možné kludne ak nesleduješ ovulaciu tak si mohla mat kludne plodné dni.Skus test uz ti ukaze na 100% 🙂 Drzim palce
@kristinka28 ahoj ja chcem kupit iny test lebo tie čo som mala ,že vraj nie su dobre. a ked som sa testovla tak mi až na druhy den ukazalo 2 čiaru tak som z toho blazon. Držim pršteky aby ti to vyšlo
@maxi2 ahoj ja som kupila dva a su onicom ani kontrolna ciarka neni cela aj tebe drzim ja uz nebudem nic kupovat uz to tak necham lebo mi ide to na nervy ak som tehotna tak menzes nepride je pravda ze vcera a dnes ma bolia prsia aj podbrusku tak neviem co to je
šak aj mne je zle ako keby som mala dostat ale dufam ze sa to nestane. ale niekedy mam pocit ze si to len namyslam :(
@siska765 niee jasne ze to nieje tajomstvoo 😉
paci sa ti 🙂
http://www.perfectphoto.cz/photo-upload.php?ln=SK
@zuzka0405 jeeeeeeeeeeeeeej gratulujeeeem a drzim palceky aby si videla ako srdiecko bijeee
@kotatko1232 ano...tiez som si to uff povedala....len dako budeme musieet zvladnut 🙂
@kotatko1232 Ďakujem.....Tak chcela som tento týždeň ísť k dr. ale objednal ma na budúci.....to čakanie je najhoršie 😉 ale tiež dúfam,že všetko bude v poriadku a dozvieme sa a uvidíme čím viac....
@hviezdicka111 Neboj sa,zvládnete to určite 😉

@marianka1111 uvidíš,urob test..ja už som mala // a stále som mala bolesti ako ked ide ms...pri predch,dvoch som to nemala a kamošky aj mamina ma utešili,že to tak môže byť,že aj ich tam pobolievalo podbruško,že sa maternica prispôsobuje.
daj vedieť,ako dopadol testík..držím palce 🙂
ja som mala tie obyčajné čiarkové testy a v tomto období ako si ty mi už ukázalo brutálne silné //