icon

Duch na teste

avatar
kejkej
6. dec 2012

ahojte babule, mam taku otazku...mate skusenost ze pocas 3 dni vam nesilnela druha ciarka na teste ale bola rovnaka???ako duch????
dakujem

avatar
satanka1
11. feb 2014

@marianka1111 uvidíš,urob test..ja už som mala // a stále som mala bolesti ako ked ide ms...pri predch,dvoch som to nemala a kamošky aj mamina ma utešili,že to tak môže byť,že aj ich tam pobolievalo podbruško,že sa maternica prispôsobuje.
daj vedieť,ako dopadol testík..držím palce 🙂
ja som mala tie obyčajné čiarkové testy a v tomto období ako si ty mi už ukázalo brutálne silné //

avatar
nina41
11. feb 2014

@aurora88 ja som si musela sledovať ,kedy otehotniem a hned som musela volať doktorke ,ak musíš užívať lieky ,tak byť tebou hned idem k lekárovi .
Pri 5 synovi som zistila podľa testou ,že som tehotná až v 11 tt, dovtedy som mala testy negatívne ,

avatar
marianka1111
11. feb 2014

@satanka1 Dam vedied len aby boli pzitivne 🙂 dakujem ty

avatar
kristinka28
11. feb 2014

@maxi2 ahoj no ja som vcera kupila este dva a sa rozlialo chcem povedat ze sa videl jeden pruzik,a ten druhy bol iba do polovicky nerozumiem tomu preco tak sa urobylo skoda penazi ,,pockam ak mi bude meskat menzes a uvidim ,a ty si robyla este jeden

avatar
yjavenie
11. feb 2014

@majka_3 dakujem majka zajtra uz idem na kontrolu, zatial mi tehu priznaky silneju a nekrvacam a nemam ani bolesti dufam ze to bude ok.

avatar
yjavenie
11. feb 2014

@23petka ja tiez len dufam ze len strasia zajtra uz idem tak sa trosku bojim

avatar
yjavenie
11. feb 2014

@karmela ahoj no mna vystrasili s centre konkretne jedna dotorka mi povedala ze sa mam rovno pripravit na mimo. ze mam malu sancu na normalne tehu. to ze mi stupaju hodnoty ju ani netrapilo. mam dobreho lekara tak dufam ze zajtra najde mimco tam kde ma byt 😉

avatar
23petka
11. feb 2014

@yjavenie drzim ti palce

avatar
siska765
11. feb 2014

ahojte ako alebo cez co robite negativ fotky ? dakujem

avatar
tilly
11. feb 2014

@aurora88 a ta posledna ms bola normalna? nemozes byt tehotna uz treti mesiac? preto take silne ciarky uz pred ocakavanou ms?

avatar
aurora88
11. feb 2014

@nina41 dakujem, zajtra volam sestricke a uvidim co povie 🙂

avatar
aurora88
11. feb 2014

@tilly posledna MS bola normalna urcite....viem kedy som mala Ovu urcite, kedy bolo uhniezdenie...preto ma to tiez prekvapuje, ze su take silne, kedze nie som tehotna prvykrat a nikdy som nemala take silne ciarky....mozno sa to len "poriadne" chytilo konecne 🙂

avatar
tilly
11. feb 2014

@aurora88 😀 tak si tehotna ako brno 😀

avatar
aurora88
11. feb 2014

@tilly :D len aby to dopadlo dobre....mam strach po dvoch potratoch...🙂

avatar
karmela
11. feb 2014

@aurora88 neboj vsetko bude dobre a daj zajtra vediet ako si dopadla.Verim ze na 1*** 🙂 😉 A takých negatívnych lekárov ani nepočúvaj 😠 😝

avatar
karmela
11. feb 2014

@marianka1111 ano je to možné kludne ak nesleduješ ovulaciu tak si mohla mat kludne plodné dni.Skus test uz ti ukaze na 100% 🙂 Drzim palce

avatar
maxi2
11. feb 2014

@kristinka28 ahoj ja chcem kupit iny test lebo tie čo som mala ,že vraj nie su dobre. a ked som sa testovla tak mi až na druhy den ukazalo 2 čiaru tak som z toho blazon. Držim pršteky aby ti to vyšlo

avatar
kristinka28
11. feb 2014

@maxi2 ahoj ja som kupila dva a su onicom ani kontrolna ciarka neni cela aj tebe drzim ja uz nebudem nic kupovat uz to tak necham lebo mi ide to na nervy ak som tehotna tak menzes nepride je pravda ze vcera a dnes ma bolia prsia aj podbrusku tak neviem co to je

avatar
maxi2
11. feb 2014

šak aj mne je zle ako keby som mala dostat ale dufam ze sa to nestane. ale niekedy mam pocit ze si to len namyslam :(

avatar
majka_3
11. feb 2014

@siska765 daj fotky poupravujem ti 😉

avatar
siska765
11. feb 2014

@majka_3 no nemam este fotky testikov 🙂 lebo testovat budem az koncom februara ale chcela som vediet aj ine fotky ako sa daju dat do negativu ci mas nejaky program na to.ale ak tajomstvo , tak sa uz nepytam 🙂

avatar
majka_3
11. feb 2014

@siska765 niee jasne ze to nieje tajomstvoo 😉
paci sa ti 🙂
http://www.perfectphoto.cz/photo-upload.php?ln=SK

avatar
siska765
11. feb 2014

@majka_3 dikes 😉

avatar
axnelez2
11. feb 2014

@karmela ahoj skúšala, v nedelu a dnes...ale nic, jedine ze by som si tu čiarku dokreslila 🙄 no uvidim, príznaky by boli ale ktovie ci to nie je len veľká túžba

avatar
kotatko1232
11. feb 2014

@zuzka0405 jeeeeeeeeeeeeeej gratulujeeeem a drzim palceky aby si videla ako srdiecko bijeee

avatar
kotatko1232
11. feb 2014

@hviezdicka111 no hviezdicka su tam // 😀

avatar
hviezdicka111
11. feb 2014

@kotatko1232 no uz viem, dalsi uz bol jasny 😀

avatar
kotatko1232
11. feb 2014

@hviezdicka111 takze isto cakate 2 babenko??uff

avatar
hviezdicka111
11. feb 2014

@kotatko1232 ano...tiez som si to uff povedala....len dako budeme musieet zvladnut 🙂

avatar
zuzka0405
12. feb 2014

@kotatko1232 Ďakujem.....Tak chcela som tento týždeň ísť k dr. ale objednal ma na budúci.....to čakanie je najhoršie 😉 ale tiež dúfam,že všetko bude v poriadku a dozvieme sa a uvidíme čím viac....
@hviezdicka111 Neboj sa,zvládnete to určite 😉