Duch na teste
ahojte babule, mam taku otazku...mate skusenost ze pocas 3 dni vam nesilnela druha ciarka na teste ale bola rovnaka???ako duch????
dakujem
@kotatko1232 Tak ja by som teoreticky podľa poslednej ms budúci týždeň mala byť 6-7tt tak dúfam že uvidíme čím viac
@zuzka0405 no to by uz malo byt vidiet.mi sme dnes boli v poradni z malou a ma 9 zubkov a 8600g a to ma len 7 mesiacikov
@kotatko1232 Preto som zvedavá a dúfam,že všetko bude ako má byť....
Super aj náš maly bol tak na tom na 6 mes 8 kg taká malá gulicka, ale vybeha to. ....My keď pozrieme teraz foto len sa smejeme aký bol....
@kotatko1232 Jeee krásna princezná 😉
Ďakujem, tak verím tomu len už by som to chcela mať za sebou
@zuzka0405 dakujem.nebooj zachvilku to pride.joj ale niekedy si pozeram foto ake som mala brusko a ze mi to aj chyba
@kotatko1232 No ja som zas zvedavá ako to bude teraz. Pri prvom som v 3mes vyzerala ako pred pôrodom 😀 tak uvidím čo to bude teraz 😉
@nina41 @kristinka28
@titulienka
@karmela
@tilly ahojte zienky, tak dnes som bola u lekara a nedopadlo to najlepsie...podla neho to vobec nevyzera na tehotenstvo, skor na MS...vzal mi krv kvoli HCG, poobede budu vysledky, ale nedava tomu velku sancu...vraj som mala asi zly test, resp. nedobre som si precitala navod na pouzitie( ako keby som si robila test prvykrat!)....tehotenske priznaky mam stale a dost silne...rano som si robila test a tu je foto ( horny je pondelkovy a spodny je dnesny) co vy nato?
mozno zacne slabnut, ked dostanem riadne MS....som zvedava na to HCG.....ako povedal mi, ze ked z krvi zistia tehotenstvo, da mi duphaston...lenze nie je to zbytocne, ked v maternici zjavne nic nie je?...zbytocne to budu predlzovat a potom budem musiet ist aj tak na cistenie...takto by som sa mozno vycistila sama... :( @tilly
@aurora88 ja som bola na tom pred par rokmi rovnako ako ty teraz. Ty máš krásne dve čiarky, ja som mala trochu slabšie. Mala som hnedé špinenie asi týždeň namiesto menštruácie, tak mi nedalo a pre istotu som urobila test a tam dve čiarky. tak som išla k lekárovi, že mám pozitívny test a špiním. Pozrel ma, že nič tam nie je a že to bude možno mimomaternicové. Kázal mi prísť o týždeň a keby som dostala bolesti tak okamžite do nemocnice. Bolesti neboli, o týždeň som k nemu išla znova a už videl srdiečko. Dal mi duphaston a ascorutin, ale aj tak som špinila skoro mesiac, ale okrem toho mi nič nebolo a narodila sa mi zdravá dcérka 😉
@aurora88 ahoj moja urcite si mas pekne ciarky ,a doktor sam nevie,,,, co hovory nestresuj sa a uvidis ze to vsetko dobre dopadne ,,,blahozelam 🙂 ,,a ja stale nic dufam ze pride cas a aj ja budem 😀
@aurora88 ano, ja som vlastne dostala to špinenie na termin ms, len ja som to vždy tak dva dni mala a potom normalne silna s bolesťami. Lenže ked to už trvalo týždeň také slabé stále, tak ma napodlo urobiť test. To znamena že som bola asi 3-4 týždeň tehotná a srdiečko vidieť neskôr. A nie každá má ovuláciu v strede cyklu, takže ak máš neskôr ovuláciu, aj tehotenstvo doktor uvidí až neskôr 🙂
@nina41 ovulacny test nemam :(...utesujem sa zatial tymi priznakmi, ktore stale mam 🙂
@karmela ako myslis s tym lekarom?..inak tiez mi znama vravela ze mam zmenit lekara...toto by malo byt moje 4 tehotenstvo a z nich mam len jedno dieta a on stale nic neriesi, vraj je casu dost, ze som mlada...
@gaga1 mozno mimomaternicove :(
@aurora88 aké máš príznaky ? ja som potratila v 3 tt, doktorke som vravela ,že som tehotná ,neverila mi ,tak som chcela aby mi zobrala krv , vyšlo že som tehotná , ked mi volala ešte v ten deň , som začala krvácať, potom som potratila v 6tt, už mu bilo aj srdiečko a nakoniec som otehotnela , ale po tych dvoch potratoch som zmenila lekára a nakoniec som otehotnela,zistili mi ,že mám hustú krv ,musela som si pichať injekcie na riedenie krvi ,ak sa môžem opýtať akú máš krvnu skupinu.




@zuzka0405 ja som sla az ked som bola v 5 tyzdni aby bolo lepsie vidiet srdiecko