icon

Duch na teste

avatar
kejkej
6. dec 2012

ahojte babule, mam taku otazku...mate skusenost ze pocas 3 dni vam nesilnela druha ciarka na teste ale bola rovnaka???ako duch????
dakujem

avatar
tinus999
10. mar 2014

@dada87 ja si to hovorím každý deň a ráno ma to znova prevalcuje...

avatar
tinus999
10. mar 2014

@majka_3 myslím si to isté, no uvidím ráno ale keď zasa nič tak potom už len počkať na MS... 😒

avatar
majka_3
10. mar 2014

@tinus999 este nieje nic stratenee 😉

avatar
tinus999
10. mar 2014

@majka_3 🙂 uvidíme 🙂

avatar
ibakika
10. mar 2014

@tinus999 čim to teda je, nikdy pred Ms som to nemala a ty? Ja som si dnes robila test...zasa a zasa som tam videla nieco ale asi to bol zasa len ten kanalik ale rozbalila som nepouzity taky isty a tam ten kanalik nebol, tak ja uz neviem.

avatar
tinus999
10. mar 2014

@ibakika no ako keby si hovorila o mne, čo sú to tie kanaliky? Ja tiež na každom niečo vidím, taktiež sú novo rozbalene a aj tri druhy testov,

avatar
ibakika
10. mar 2014

Niekde som to čitala pod nazvom..ryhy na reste... Ale je mozne aby na neocikanom nebol a na ocikanom ano? Ja mam mat mrchu vo stvrtok. Zajtra rano to zasa asi risknem a testnem znova. A zahram sa na hladaca duchov. A co ty?

avatar
f3rari
10. mar 2014

@karmela Ahoj,tak skusila som dnes iny,ten pepino malicky,ale teda nic moc,pridu mi oproti vcerajsku o dost slabsie.. ☹ co myslis?

avatar
lucinka0503
10. mar 2014

@f3rari digitalny ukaze na 100% tehotnost a nie tieto testy,kde kazdy druhy je zly.

avatar
simonkazga
11. mar 2014

@f3rari nezúfaj, tento je chybný. Sprav si iný, veď sa ani kontrolná čiarka nevyfarbila.

avatar
f3rari
11. mar 2014

@simonkazga uz som spravila 🙂 dnesny ranny 🙂

avatar
tinus999
11. mar 2014

@ibakika ahojky moja no ako, u mna už nevidieť vôbec nič, ešte včera večer som dostala mrchu ale pre istotu som si ho dnes ráno spravila ale vôbec nič...a ty ako????

avatar
simonkazga
11. mar 2014

@f3rari nádhera 🙂 gratulujeeeeeeem

avatar
f3rari
11. mar 2014

@simonkazga dakujem 🙂

avatar
ibakika
11. mar 2014

@tinus999 ahojky ja zatial nič rano baz. Tt 37 å test???? Najskor nič potom ruzova druha å kym som vzala fotak bola fuc. Tak neviem asi z toho nič nebude. Je mi luto ze tebe uz ta potvora prisla. Baby måte s tym niektora skusenost? Či mi z toho uz upne šiši?

avatar
tinus999
11. mar 2014

@ibakika no mne sa to stalo tiež pár krát...

avatar
matulinuska
11. mar 2014

Baby fotila som to v negative,nakolko som niekde citala ze to tam je viac vidiet. Ja tam vidim total slabulinku ciarku. Som paranoidna?

avatar
satanka1
11. mar 2014

@matulinuska niečo sa mi tam marí..slabučký duch...koľko ti mešká?

avatar
matulinuska
11. mar 2014

@satanka1 nemeska,nakolko sama neviem kedy pridu odvtedy co som vysadila HAK sa mi cyklus predlzuje kazdy mesiac vzdy o take 2-3 dni...naposledy som mala 44 dnovy cyklus. a MS naposledy 12.2 tak uvidime co to daa...v mobile to bolo viacej vidiet

avatar
satanka1
11. mar 2014

@matulinuska asi pár dní počkať..nemáš to odfotené normálne?

avatar
queeeen
11. mar 2014

Ahojte, potrebujem radu/názor.. antikoncepciu beriem pol roka a doteraz mi menstruacia nikdy ale ozaj nikdy ani ked som ju nebrala nemeškala až na tento mesiac... už štyri dni nič... čo myslite mam robit test ?

avatar
matulinuska
11. mar 2014

@satanka1 skusim aj o par dni neskor 🙂

avatar
ukulela
11. mar 2014

@queeeen ak beries HAK tak skor zajdi za lekarom, tehotenstvo by to nemalo byt, ak si brala HAK poctivo. skor to moze byt daky zdravotny problem, ktory treba riesit.

avatar
19monika75
11. mar 2014

@matulinuska nieco tam je len klud nohy na stol cajicek a oddichuj 😀

avatar
matulinuska
11. mar 2014

@19monika75 to by som nesmela mat dieta na baterky,ktoremu chyba gombik OFF :D

avatar
helka107
11. mar 2014

@matulinuska toto je podla mna pozitívne

avatar
19monika75
11. mar 2014

@matulinuska si v januarovkach

avatar
ibakika
11. mar 2014

@tinus999 tak dopadnem asi ako ty.

avatar
satanka1
11. mar 2014

@matulinuska veru je tam ten dušík...o pár dní testni..zatiaľ opatrne gratulujem 🙂

avatar
zibi
11. mar 2014

baby robi pepino duchov?mne sa ciarka objavila asi cca do 5 minut ako vyschol test uz som ju tam videla ale strasne slabucka ...