icon

Duch na teste

avatar
kejkej
6. dec 2012

ahojte babule, mam taku otazku...mate skusenost ze pocas 3 dni vam nesilnela druha ciarka na teste ale bola rovnaka???ako duch????
dakujem

avatar
ibakika
14. mar 2014

@cherset aky si mala test? U nas je to ako zacarovane 4 lekarne a vsade to iste. Chcela som si kupit aj digitalny ale divali sa na mna ako keby som Chcela kupit ladvinu

avatar
cherset
14. mar 2014

@ibakika ja som mala Lady Max Test Comfort, stál skoro 5 eur, digitálny vôbec nemali. Absolútne som si nemyslela že by mohli byť 2 //, len som mala takééé, neviem, ako keby vnuknutie že si mám spraviť test, inak som žiadne príznaky necítila. Som chorá a doktorka mi predpísala antibiotiká, tak ma osvietilo možno kvôli tomu, že si mám pre istotu spraviť test, aby som si ich radšej nenasadila ...

avatar
ibakika
14. mar 2014

@cherset ze by matersky instinkt?????? Drzim place.

avatar
ibakika
15. mar 2014

Baby dnes nič cisty, asi ma porazi...

avatar
karmela
15. mar 2014

🙂 @cherset gratulujem mrcha urcite nepríde je to tehu

avatar
karmela
15. mar 2014

@ibakika neboj moja hlavu hore držím palce

avatar
mirkovci
15. mar 2014

@cherset držím palce, to su neni čiarky ale kolaje jak sa patrí. Tak čakáme len dobré správy, takéto správy vždy povzbudia aj mňa 🙂

avatar
ibakika
15. mar 2014

@karmela ale meskam uz of stvrtku

avatar
cherset
15. mar 2014

@karmela
@mirkovci ďakujem babule, ešte stále sa z toho spamatavam, dnes ráno som si robila test znovu a bola aj druhá čiarka, zdalo sa mi dokonca že o niečo silnejšia. Len teraz mám problém - budúci týždeň som služobne preč, asi nebudem mať čas ísť k lekárovi a hneď ten ďalší by som mala zase letieť na ďalšiu služobku. Lietanie je vraj v prvom trimestri dosť nebezpečné, tak teraz neviem, keď sa potvrdí tehotenstvo, čo mám robiť. V práci by som to ešte zatiaľ nechcela hovoriť... Čo by ste robili? 😖 😖

avatar
karmela
15. mar 2014

@cherset no moja urcite by som sla k DR aspon sa opýtať ci je vsetko v poriadku a ci môžeš lietať asi by som urcite neriskovala kebyze babo Tuzobme očakávam. 😉 aj ked na sone mozno este nic neuvidí a mozno uz uvidí,lebo čiarky su silne.Ale poradiť by som sa urcite na tvojom mieste sla.A v práci preco nechces aby to vedeli? Oni ti práveže musia prispôsobiť pracovne podmienky aj ja som tak mala a vyhodiť ta nemôžu takze hlavu hore

avatar
karmela
15. mar 2014

@ibakika a mavas pravidelný cyklus? Môžeš patriť medzi tie ktorým test ukaze tehu až omnoho neskôr tak nech to je tvoj prípad 🙂

avatar
cherset
15. mar 2014

@karmela a veruže máš pravdu 🙂 skúsim si to všetko nejak zariadiť. Je to pre mna stále ešte šok, vlastne som stym ani nerátala, takže hneď po úvodnom prekvapení nasledoval pohľad do reality a všetky s tým spojené "komplikácie". Ale bábätko je prvoradé ;)

avatar
ibakika
15. mar 2014

@karmela doteraz som mala pravidelny. Nokia ma prsia a stale mi je cudne ale to uz je vsetko asi v hlave. Najhorsie je ze uz doma nemam ziaden test a musim vydrzat do pondelka. Neviem či to vydrzim ale ak Mrcha nepride zavolam v pondelok asi dr.

avatar
mirkovci
15. mar 2014

@cherset ja ti poviem len jedno, dieťa je dar a žiadna práca by mi za to nestála. V práci nemusíš ešte nič hovoriť, aj tak to neprináša šťastie ale daj sa na PN a nikto nemusí riešiť čo ti je. Teš sa z malého anjelika a všetko nech ide bokom 🙂

avatar
anulqua
15. mar 2014

Diečvčatá, napíšem to aj sem keď že neviem si rady 🙂 o mimi sa snazime +- 8 mesiacov, a aj ked pred touto ms som mala pocit ako keby som bola tehu tak ms nakoniec prisla, 9.3. večer som dostala na 34DC špinenie, potom 10-11.3. som mala normalnu ms a 12-13.3. ako keby uz len dočistovanie ... no napriek tomu mi byva zle, divne od zaludka, hlava sa mi sem tam zatoci .. a tak som si 13.3. večer robila test, na fotkach je ten na ľavo no a dnes ráno som si spravila ďalší, nevšimla som si však ze testy niesu 10tkove ale 25tkove. Napriek tomu sa mi zdá že "duch" silneje a aj ked ho dám do negatívu tak je tam, ak by to bola len ryha kde by mala byť čiarka tak sa mi v negatíve nesfarbí ... no neviem, myslíte že je šanca?

avatar
anatalia77
15. mar 2014

@anulqua ja tam nic nevidim..

avatar
anulqua
15. mar 2014

@anatalia77 tak fotky su robene mobilom, neviem ako to vyzera na pc, v mobile to vidno pekne, ako aj na zivo .. nemusim hladat pod oknom naklanat ani nic ..

avatar
anatalia77
15. mar 2014

@anulqua mna nemusis presviedcat,ak chces 2 ciarky,tak je dobre,ze ich vidis..

avatar
anulqua
15. mar 2014

@anatalia77 nepresviedčam 🙂 píšem čo viem, keď že si napísala, že ty nevidíš nič 🙂

avatar
kalea
15. mar 2014

Ani ja tam nič nevidím. Nenahováraš si to? Ak nie si si istá, ak sa ti niečo nezdá, choď k lekárovi.

avatar
rorinka
15. mar 2014

@ibakika ahoj, prepac trosku neskor. ano vo februari som pouzivala ovulacne testy a podarilo sa 🙂

avatar
ibakika
15. mar 2014

@rorinka este som ich nemala ako to funguje??? Dnes uz meskam.....mala som dostat 13.3. Ale testy stale negat. Vcera sa mi zdali aj dusiky ale dnes nič. Som na narvy z toho. Je mi na figu.

avatar
satanka1
15. mar 2014

@anulqua na tom bližšie k tej šípke je niečo vidno..skús o pár dní 🙂

avatar
ibakika
15. mar 2014

@satanka1 nezda sa ti aj ta skusobna slaba????

avatar
satanka1
15. mar 2014

@ibakika no veru..teraz tam vidím houbeles..to je ten 10?

avatar
ibakika
15. mar 2014

@satanka1 ano ale to som robila teraz lebo ranny bol biely bola tam iba taka seda bodka a to bol asi nejaky kaz. A na tomto este aj ta jedna Co ma byt je slaba.

avatar
ibakika
15. mar 2014

@satanka1 vrchny je ranny, spdny teraz.oba so10.

avatar
mimuska123_
15. mar 2014

no my sa chvilku s mm snazime o druhe a meska mi menstruacia uz tri tyzdne a urobila som si test ukazal slabulinku druhu ciarku tak som sla k doktrke a zatial nic moc nevidela tak zobrala krv a z krvi bolo hcg len okolo 58 ze mam dojst o tyzden a tak osm si urobila vcera test a uz ta druha ciarka bola silnesia, tak zeby? 😉

avatar
kristinka28
15. mar 2014

@anulqua na prvom sa vidi duch 🙂 ,,,

avatar
ibakika
15. mar 2014

@mimuska123_ to fakt?