icon

Duch na teste

avatar
kejkej
6. dec 2012

ahojte babule, mam taku otazku...mate skusenost ze pocas 3 dni vam nesilnela druha ciarka na teste ale bola rovnaka???ako duch????
dakujem

avatar
mimuska123_
15. mar 2014

no uz je tu ciarku zretelne vidno, aj prve sa nam podarilo asi po mesiaci snazenia 🙂 tak mozno aj druhe, tak uvidime, doktorka vravela, ze to vyzera nadejne, tak som zvedava, ci aj vy ste niektora mali take skusenosti 🙂

avatar
ibakika
15. mar 2014

@mimuska123_ po akom case si si robila prvy test?

avatar
mimuska123_
15. mar 2014

@ibakika ked mi meskala mensruacia asi tyzden, lebo posledne mesiace zvykla meskat tak tri styri dni

avatar
ibakika
15. mar 2014

@mimuska123_ a hned si mala druhu/?

avatar
mimuska123_
15. mar 2014

@ibakika no mala som taku slabucku druhu a po tyzdni uz mam peknu druhu ciarku, a mensruacia nikde tak hadam sa zadarilo 🙂

avatar
karmela
15. mar 2014

@anulqua vidím na tom vrchní silnejšiu čiarku nevidíš zle ja som uz na duchov proficka tak nech pekne silnie a nech ste zdravy

avatar
karmela
15. mar 2014

@ibakika juuuj moja velmi rozmazané fotky su neviem dobre pozriet škoda ale držím palce

avatar
anulqua
15. mar 2014

jej dievčata ďakujem, ste ma potešili 🙂 zajtra nie ale pozajtra budem znova testovať a uvidíme, či zosilnie alebo čo s tym bude 🙂

avatar
satanka1
15. mar 2014

@ibakika no na týchto veru nič moc nevidím 😕

avatar
ibakika
15. mar 2014

@mimuska123_ prepac asi ti uz leziem na nervy ale tu dlani si mala ked ti uz ms mrskala? A kolko ak meskala? Na to som da uz pytala , prepac.

avatar
ibakika
16. mar 2014

Prrisla mrcha.... ☹

avatar
anatalia77
16. mar 2014

@ibakika no vidis...

avatar
mimuska123_
16. mar 2014

@ibakika nesmut mozno nabuduce, a niektore mavaju menzes aj ked su tehotne, ja sa chystam k doktorke cez tyzden

avatar
ibakika
16. mar 2014

@mimuska123_ uz som sa vyrevala a ja mrdzi tie vinimky isto nepatrim. Je mi strasne

avatar
1angelika
16. mar 2014

@kmkke ahoj a v koľkom týždni si bola keď si bola u lekára?

avatar
mimuska123_
16. mar 2014

@ibakika a kolko sa snazite? je vela parov, ktore sa musia trosku dlhsie snazit

avatar
bajuska0000
16. mar 2014

Toto asi okolo ducha ani len neišlo žienky...

avatar
kmkke
16. mar 2014

@1angelika 2-3 tyzden, akurat mi ukazoval ako sa usadza vajicko do stielky maternice - taka cierna gulicka a zacinajuca dutinka, kazal mi prist o 4 tyzdne, ze musime pockat na srdiecko 🙂

avatar
majka_3
16. mar 2014

@bajuska0000 aleee no no 🙂 kolky dpo si??? lebo nieco slabeeeee sa crtaaa 😉

avatar
1angelika
16. mar 2014

@kmkke ďakujem, takže lekár to vidí už aj v tom 2-3 týždni len ešte to nevie na 100% potvrdiť?

avatar
ibakika
16. mar 2014

@tinus999 neskusala si ovu testy? Aj mne dnes Mrcha prisla, potvora.

avatar
kmkke
16. mar 2014

@1angelika Ano 🙂

avatar
ibakika
16. mar 2014

@mimuska123_ iba chvilku, nevies mi poradit s ovu testami?

avatar
mimuska123_
16. mar 2014

no tak vidis to, urcite to pride, ked to najmnej cakat budete, nie ja som to vobec nepouzivala a ani som si neraala plodne dni

avatar
1valeria1
16. mar 2014

@bajuska0000 no ja tam vidim dusika 😉 🙂

avatar
tinus999
16. mar 2014

@ibakika ahoj, už som si začala robiť Ovu testiky, som zatiaľ len 7 DC ale pre istotu a aby mi rýchlejšie ubehol čas...😀
Takže aj ty budes pokračovať v testovani?

avatar
satanka1
16. mar 2014

@ibakika čo potrebuješ vedieť o ovu testoch?

avatar
ibakika
16. mar 2014

@tinus999 idem so toho s tebou , Co ty na to? A ake sisi kupila a Kde a samozrejme za kolko?

avatar
ibakika
16. mar 2014

@satanka1 vsetko. Ako to funguje a tak som hladna po informaciach.

avatar
bajuska0000
16. mar 2014

@majka_3 ono 9 teho som mala 😀 len jedna znama sa ma po tom co mi zostalo z ničoho zle opytala: a ty si neni nahodou tehotna?? Tak som isla do kauflandu,kupila test,ale totok sa mi nezda,že hej... 😒