icon

Duch na teste

avatar
kejkej
6. dec 2012

ahojte babule, mam taku otazku...mate skusenost ze pocas 3 dni vam nesilnela druha ciarka na teste ale bola rovnaka???ako duch????
dakujem

avatar
vbc22
26. mar 2014

@karmela dakujem;)

avatar
mishel8655
26. mar 2014

@donna11
@karmela diky baby skusim, ale ten prvy co som si robila rapiclear kazetovy ma citlivost 10 a vysiel tiez pozitivny, mam tu aj foto... alu skusim este zajtra

avatar
donna11
26. mar 2014

@mishel8655 ta znacka nie je moc ok, urcite kup obycajny pruzkovy 10ku..

avatar
karmela
26. mar 2014

@mishel8655 moja hcg stúpa každým dnom tak ak uz nemusíš robit test hned zajtra pockaj objednaj sa k Dr a máš to iste 😉

avatar
majka_3
26. mar 2014

@ivushka14 jasne tehotenstov 😉 kraaasny ruzovy duch 😉 gratulujem 🙂

avatar
denuss
26. mar 2014

zienky, prosim co si myslite..je to pepino test, robeny teraz asi pred 10min, vypila som skoro dva litre vody uz, takze moc zriedeny..asi to nebude falosny duch,hm?diky..

avatar
denuss
26. mar 2014

inak este trochu stmavol..

avatar
denuss
26. mar 2014

inak to je jeden test velakrat nafoteny 🙂

avatar
denuss
26. mar 2014

alebo moze byt falosny?ja neviem, som z toho mimo...nesnazili sme sa o babo, ale mohlo sa stat...co ja vieem som z toho v strese, poradte dakto..

avatar
kila
26. mar 2014

@denuss je to jasné, Danielka bude mať súrodenca... 😉 🙂

avatar
denuss
26. mar 2014

@kila fuha.. 🙂zacinam si to aj ja mysliet.. tak dik za nazor..

avatar
donna11
26. mar 2014

@denuss to je tehu test?? pepino malo len ovu testy v zltej, ci? ale ak tehu, je to jasne 🙂

avatar
denuss
26. mar 2014

@donna11 tehu..aspon obal bol tehu..mohli sa pomylit a zabalit ovu do obalu tehu testu?asi nie..sakra!zajtra zopakujem lebo ma z toho asi porazi...diky

avatar
donna11
26. mar 2014

@denuss fu, no stava sa vselico a aj testy byvaju vselijak chybne, ale nechcem ta vobec stresovat..ked tak radsej kup este jeden a radsej z lekarne 🙂 okrem rapidclear ci ako sa vola 🙂

avatar
kila
26. mar 2014

@denuss pepino má aj tehotenský test a nemyslím, že keď si tehotná, tak ti ovu test ukáže, že máš ovuláciu... 😀

avatar
denuss
26. mar 2014

@kila praveze tie ovu testy ukazuju vselijako a druha ciarka je tam tusim vzdy aj ked nemas ovulaciu, dolezite je ako je tmava..no ja neviem teraz.. 😖

avatar
denuss
26. mar 2014

@donna11 no vidim to na skory vylet do lekarne lebo inak ma slak trafi..

avatar
ivushka14
26. mar 2014

@majka_3 dakujem 🙂 v piatok idem potvrdit k doktorovi... som napätá ako guma na pradlo 🙂

avatar
spalka
26. mar 2014

@kila da sa to, lh test reaguje aj na hcg, je tu aj taka tema 😉 https://www.modrykonik.sk/forum/ideme-na-to/moze-ovulacny-test-odhalit-tehotenstvo/

avatar
donna11
26. mar 2014

@kila ja som skusala ovu test, ked uz som vedela, ze som tehu a ten ovu test vtedy musi byt uplne tmavy, ako kontrolna ciarka a postupne silnie viac..

avatar
donna11
26. mar 2014

@denuss akurat som videla tento isty test pepino v inej teme, baba uz bola aj na krvi a ta je negativna..takze radsej skus iny test..

avatar
titulienka
26. mar 2014

@denuss hmmm pepino zlte su vacsinou ovulacne, a minule pisala kocka ,ze prave v tehu teste mala ovu test a bol to pepino ...takze naozaj skus iny a radsej z lekarne 😉

avatar
donna11
26. mar 2014

@titulienka presne, ja tiez tak viem..

avatar
sisisi
26. mar 2014

@donna11 uz tu bolo viacej pripadov, ze baby mali v pepite miesto tehotenskeho testu ovulacny a tento tak vyzera!

avatar
denuss
26. mar 2014

mali ste pravdu zienky 🙂 bol to ovu test 😀 ja by som dobila s palicou toho pepina a vsetkych, co s tym maju nieco spolocne ved taketo soky mi robia..uz nikdy nic od nich nekupim ...ved ma tu skoro vystrelo!diky za prispevky 😉

avatar
1valeria1
26. mar 2014

takze tehu duchovia klamali....u dr na pravom vajecniku cista...maternica nezvetsena....sono nas caka stvrtok o tyzden......

avatar
moncici111
26. mar 2014

ahojte vedeli by ste mi poradiť mám priznaky bolia ma prsia najviac atĎ...a robila som si test no bola tam moc slabulilinka druha čiarka..no ale poto už negativ..a meška mi 8 dní 😒

avatar
valeriap
26. mar 2014

Baby je kamarátkine🙂 ja tam vidím ona nie :D A čo vy ? Bud som slepá :/ alebo ja neviem

avatar
terry658
26. mar 2014

@valeriap ja vidim, ale nech skusi zajtra spravit dalsi,aby si bola ista. Niektore testu sa na prd.

avatar
tequila0
27. mar 2014

Baby dilema...opat......menzes mi meska dva dni, pocas dni kedy som mala mat ovulaciu /netestujem ju/ sme mali chraneny pohlavny styk, menzes som mala dostat v pondelok, a v sobotu aj v nedelu sme mali nechraneny styk......a vcera vecer a dnes taketo testy......mohla som otehotniet aj tento vikend? ukazal by to uz test? a vlatne vidite tam nieco? mm nechcem nic hovorit skor, nez si budem ista, a nemam s a skym poradit ...pomozte